Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (24. - 25. 6. 2017)

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 13 43.89 41.1943.89X43.89XXX
2 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
99 11 41.86 37.7938.5538.5238.5541.8639.43X
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 12 41.76 38.8634.7541.7641.7632.6440.0137.15
4 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 9 39.78 X34.8139.7839.78XX37.44
5 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 8 38.94 36.7037.66X37.6636.41X38.94
6 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 6 37.31 32.8636.49X36.4937.3132.7633.55
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 7 37.23 36.7337.0436.2637.0435.55X37.23
8 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
99 5 34.35 30.07X34.3534.35X31.9532.96
9 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 2 34.13 31.1732.7334.1334.13
10 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4 31.93 29.14X31.9331.93
11 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 1 24.68 24.6822.05X24.68
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10 NM
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 3 NM
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.6.2017 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 15 40.78 40.78XX40.78XXX
2 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 13 38.21 34.99X35.9735.9736.7737.5738.21
3 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12 36.91 36.8736.9131.6836.9134.82X35.29
4 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 16 36.47 X35.32X35.32X36.47X
5 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 14 35.56 35.5633.1333.9435.56XX34.56
6 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 11 35.28 31.68X31.5531.6832.4135.2833.11
7 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 32.82 32.8230.6630.5232.82XXX
8 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 6 31.87 27.3731.87X31.87XX31.77
9 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 4 31.23 30.4031.23X31.23
10 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 30.30 X29.6530.3030.30
11 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 8 29.35 X28.6029.3529.35
12 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 1 28.33 25.6828.33X28.33
13 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 28.23 26.3028.23X28.23
14 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 24.42 X24.3424.4224.42
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 7 NM
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 10 NM
Celkem 16 závodníků