výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Brno (26. - 29. 6. 2017)

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 26.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.74
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 4 09.40
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 09.45
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 09.55
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 09.60
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 09.91
7 Adam BažoutAdam Bažout 04 VysočinaVysočina 2 10.29
Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 Praha, hlavní městoPraha, hlavní město 1 DNS
Poznámky:
Postupový klíč: 1. - 2. místo + 2 další s nejlepšími časy do finále
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (po, 26.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 09.07
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 09.57
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.67
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 09.79
5 Roman PrincRoman Princ 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 09.97
6 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 10.01
7 Tomáš ČechTomáš Čech 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 10.10
8 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 VysočinaVysočina 1 10.63
Poznámky:
Postupový klíč: 1. - 2. místo + 2 další s nejlepšími časy do finále
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (po, 26.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 09.18
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 09.50
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 09.51
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 Praha, hlavní městoPraha, hlavní město 4 09.56
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 09.60
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 Ústecký krajÚstecký kraj 1 10.26
7 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 10.49
8 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 10.50
Poznámky:
Postupový klíč: 1. - 2. místo + 2 další s nejlepšími časy do finále
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 27.6.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 08.66
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 09.08
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 09.25
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 09.25
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 09.40
6 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Středočeský krajStředočeský kraj 7 09.65
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 8 09.78
8 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 10.39
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 27.6.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 4 09.32
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.49
3 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 09.63
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 09.67
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 6 09.72
6 Jana PoláškováJana Polášková 04 Zlínský krajZlínský kraj 2 09.75
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 Praha, hlavní městoPraha, hlavní město 8 09.85
8 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 1 09.93
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 26.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 5 09.06
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 4 09.59
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 Praha, hlavní městoPraha, hlavní město 6 09.68
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 09.80
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 09.98
6 Ludmila-Karla GabrielováLudmila-Karla Gabrielová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 10.04
7 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 10.64
8 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 11.15
Poznámky:
Postupový klíč: 1. - 2. místo + 2 další s nejlepšími časy do finále
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (po, 26.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 09.56
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.60
3 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 09.65
4 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 09.91
5 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 09.94
6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 09.95
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 09.99
Poznámky:
Postupový klíč: 1. - 2. místo + 2 další s nejlepšími časy do finále
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 26.6.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 09.61
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 09.64
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 VysočinaVysočina 6 09.69
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 Praha, hlavní městoPraha, hlavní město 3 09.71
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 10.11
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 Pardubický krajPardubický kraj 8 10.13
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 14.96
Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 DNS
Poznámky:
Postupový klíč: 1. - 2. místo + 2 další s nejlepšími časy do finále
Celkem 8 závodníků