Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (27. - 28. 6. 2017)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.6.2017 - 16:51) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman KwiatkowskiRoman Kwiatkowski 95 PolandPoland 15 3:44.75
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 3:45.78
3 Sebastian HendelSebastian Hendel 95 GermanyGermany 13 3:47.63
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 PB 3:47.96
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10 3:54.66
6 Jonathan SchmidtJonathan Schmidt 99 GermanyGermany 12 3:54.86
7 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:54.95
8 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17 PB 3:56.95
9 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 6 PB 3:57.49
10 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 4:00.22
11 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:00.41
12 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:03.79
13 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:05.92
14 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:07.11
15 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:09.95
Vojtěch MlynářVojtěch MlynářPACE 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 DNF
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40082Mlynář Vojtěch (USORL)57.27
80082Mlynář Vojtěch (USORL)2:00.93
120068Hendel Sebastian (GER)3:02.25
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 28.6.2017 - 17:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 3:55.53
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 13 PB 4:04.00
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 PB 4:05.01
4 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 4:05.43
5 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 4:05.96
6 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 SlovakiaSlovakia 10 SB 4:06.06
7 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:08.26
8 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 4:08.50
9 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 4:09.52
10 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 4:09.92
11 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 4:10.34
12 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 4:11.99
13 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:13.38
14 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 4:27.42
Jakub ŠevčíkJakub ŠevčíkPACE 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40037Ševčík Jakub (VITKO)1:00.42
80095Vondra Vojtěch (USORL)2:06.40
120095Vondra Vojtěch (USORL)3:10.24
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman KwiatkowskiRoman Kwiatkowski 95 PolandPoland 15 3:44.75
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 3:45.78
3 Sebastian HendelSebastian Hendel 95 GermanyGermany 13 3:47.63
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 PB 3:47.96
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10 3:54.66
6 Jonathan SchmidtJonathan Schmidt 99 GermanyGermany 12 3:54.86
7 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:54.95
8 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 3:55.53
9 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17 PB 3:56.95
10 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 6 PB 3:57.49
11 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 4:00.22
12 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:00.41
13 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:03.79
14 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 13 PB 4:04.00
15 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 PB 4:05.01
16 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 4:05.43
17 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:05.92
18 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 4:05.96
19 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 SlovakiaSlovakia 10 SB 4:06.06
20 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:07.11
21 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:08.26
22 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 4:08.50
23 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 4:09.52
24 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 4:09.92
25 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:09.95
26 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 4:10.34
27 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 4:11.99
28 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:13.38
29 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 4:27.42
Vojtěch MlynářVojtěch MlynářPACE 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 DNF
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNF
Jakub ŠevčíkJakub ŠevčíkPACE 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17 DNF

1500 m - Ženy

(st, 28.6.2017 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:38.11
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:39.41
3 Julia KleinJulia Klein 97 GermanyGermany 11 4:39.81
4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:41.36
5 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:43.65
6 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:44.73
7 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 SB 4:46.77
8 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 4:47.62
9 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 SB 4:53.01
10 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:57.49
11 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 5:19.02
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400101Klein Julia (GER)1:17.24
800101Klein Julia (GER)2:32.91
1200102Hrachovcová Monika (SLAPR)3:45.61
Celkem 11 závodníků
(st, 28.6.2017 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 10 MR 4:00.96
2 Rabab ArrafiRabab Arrafi 91 MoroccoMorocco 9 4:03.34
3 Zoe BuckmanZoe Buckman 88 AustraliaAustralia 2 SB 4:06.30
4 Feyisa AdanechFeyisa Adanech 98 EthiopiaEthiopia 5 4:07.85
5 Worknesh AbyeWorknesh Abye 99 EthiopiaEthiopia 8 4:08.27
6 Mary KuriaMary Kuria 87 KenyaKenya 1 SB 4:08.85
7 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 4:09.18
8 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 4 4:26.19
Danuta UrbanikDanuta Urbanik 89 PolandPoland 7 DNF
Margherita MagnaniMargherita Magnani 87 ItalyItaly 6 DNF
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 11 DNF
Tamara TverdostupTamara TverdostupPACE 79 UkraineUkraine 12 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400212Hálová Kateřina (CZE)1:02.70
800212Hálová Kateřina (CZE)2:09.55
1200211Tsegay Gudaf (ETH)3:13.62
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 10 MR 4:00.96
2 Rabab ArrafiRabab Arrafi 91 MoroccoMorocco 9 4:03.34
3 Zoe BuckmanZoe Buckman 88 AustraliaAustralia 2 SB 4:06.30
4 Feyisa AdanechFeyisa Adanech 98 EthiopiaEthiopia 5 4:07.85
5 Worknesh AbyeWorknesh Abye 99 EthiopiaEthiopia 8 4:08.27
6 Mary KuriaMary Kuria 87 KenyaKenya 1 SB 4:08.85
7 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 4:09.18
8 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 4 4:26.19
9 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:38.11
10 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:39.41
11 Julia KleinJulia Klein 97 GermanyGermany 11 4:39.81
12 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:41.36
13 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:43.65
14 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:44.73
15 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 SB 4:46.77
16 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 4:47.62
17 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 SB 4:53.01
18 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:57.49
19 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 5:19.02
Danuta UrbanikDanuta Urbanik 89 PolandPoland 7 DNF
Margherita MagnaniMargherita Magnani 87 ItalyItaly 6 DNF
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 11 DNF
Tamara TverdostupTamara TverdostupPACE 79 UkraineUkraine 12 DNF