Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (2. - 3. 9. 2017)

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.9.2017 - 14:00) official Vítr: +3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.40 Q 0.166
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.12 Q 0.175
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.12 q 0.173
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.59 0.154
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.88 0.157
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 15.13 0.178
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.69 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.9.2017 - 14:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.73 Q 0.153
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5 13.82 Q 0.184
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.24 q 0.351
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 14.70 0.152
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.89 0.162
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.39 0.194
7 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.58 0.179
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 15.73 0.284
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.9.2017 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 Q 0.327
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.38 Q 0.185
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.84 0.191
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.86 0.192
5 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.10 0.174
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.20 0.201
7 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 15.22 0.199
8 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 15.23 0.189
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.40 Q 0.166
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.73 Q 0.153
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5 13.82 Q 0.184
4 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.12 Q 0.175
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.12 q 0.173
6 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 Q 0.327
7 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.24 q 0.351
8 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.38 Q 0.185
9 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.59 0.154
10 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 14.70 0.152
11 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.84 0.191
12 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.86 0.192
13 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.88 0.157
14 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.89 0.162
15 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.10 0.174
16 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 15.13 0.178
17 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.20 0.201
18 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 15.22 0.199
19 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 15.23 0.189
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.39 0.194
21 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.58 0.179
22 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.69 0.170
23 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 15.73 0.284

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 2.9.2017 - 16:10) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.38 0.339
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6 13.65 0.175
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.84 0.153
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.05 0.160
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.13 0.148
6 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.51 0.182
7 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 14.75 0.243
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ 168.7b 0.335
Celkem 8 závodníků