Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (2. - 3. 9. 2017)

3000 m překážek - Muži 20-22 let

(ne, 3.9.2017 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 09:16.41
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09:19.53
3 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:41.04
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09:42.34
5 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09:51.55
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10:01.01
7 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 10:17.92
8 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 10:24.25
9 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10:32.13
Celkem 9 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let

(ne, 3.9.2017 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 10:57.03
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10 11:07.82
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 9 11:12.30
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11:22.16
5 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11:34.97
6 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11:39.99
7 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11:52.96
8 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12:07.56
9 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 12:18.86
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12:34.20
11 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12:42.47
12 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 12:59.83
Celkem 12 závodníků