Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 13. 9. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 50.68
4 David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 48.81
5 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 47.98
6 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 47.46
8 Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 47.02
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 45.80
13 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 44.90
16 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 42.43
17 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 42.10
18 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 40.77
19 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 40.69
20 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 40.61
22 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 38.31
23 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 38.23
24 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 38.00
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 75.45
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 70.42
3 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 69.08
4 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 68.03
5 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 64.59
6 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 63.42
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 62.36
9 Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 61.39
11 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 59.65
13 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 57.97
14 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 57.62
15 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 57.19
16 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 55.70
18 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 55.23
19 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 54.31
21 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 52.95
22 Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 52.34
23 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 51.46
25 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 50.09
27 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 48.24
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 56.01
2 František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 52.13
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 52.11
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 48.63
8 Pavel SmetanaPavel Smetana
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 46.35
9 Michal NovákMichal Novák
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
04 44.73
11 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 41.63
12 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 41.38
13 Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 41.01
14 Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 40.18
15 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 40.16
16 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 39.62
19 Nicolas VicenteNicolas Vicente
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 38.28
20 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 36.01
21 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 32.92
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 47.87
2 Kevin LeupoldKevin Leupold
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 44.03
3 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 41.69
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 40.35
6 Kryštof HanekKryštof Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 40.19
7 Karol RaffayKarol Raffay
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
05 39.98
9 Bernard OžanaBernard Ožana
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 39.21
11 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 37.67
12 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 35.43
13 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34.76
14 Ivo DubšIvo Dubš
JAC BrnoJAC Brno
05 33.60
15 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
05 26.58
16 Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 22.60
17 Marek MálekMarek Málek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 17.11
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 54.00
3 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 53.27
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 51.86
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 46.43
8 David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 46.09
9 Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 37.40
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 71.56
2 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 65.40
3 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 64.99
4 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 64.25
5 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 62.88
7 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 61.25
8 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 61.21
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 51.75
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 50.49
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 48.53
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 48.37
9 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 45.66
10 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 45.51
12 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 45.06
13 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 44.88
15 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 44.40
17 Vendula KociánováVendula Kociánová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 42.56
21 Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 39.39
23 Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 38.76
24 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 36.42
25 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 28.60
26 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 28.03
27 Hana ŠpalkováHana Špalková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 26.94
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 43.07
3 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 40.36
4 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 38.41
5 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 37.99
6 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 37.95
7 Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 37.40
8 Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
04 36.54
9 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 36.23
10 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 35.47
11 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 35.33
13 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 33.08
14 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 32.53
15 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 32.30
16 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 30.79
17 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 29.57
18 Barbora BodečkováBarbora Bodečková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 28.85
19 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 27.19
20 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 27.14
21 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 26.68
22 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 26.13
24 Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 20.78
25 Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20.76
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
05 46.50
3 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 42.60
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 42.27
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 39.99
6 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 39.89
7 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 39.48
8 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 39.28
9 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 38.98
10 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 38.94
12 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 35.48
14 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
05 32.60
15 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32.54
18 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 28.04
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 43.53
3 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 38.21
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.04
10 Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 28.43
11 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 27.74
12 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 27.54
13 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25.21
14 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 25.18
15 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22.59
16 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 21.87
17 Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 21.14
18 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 21.04
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
05 49.81
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 47.93
5 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 44.75
6 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 42.01
7 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 40.17
8 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 39.93
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 53.30
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 52.68
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 47.94
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 47.88
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
06 58.48
2 Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 53.25
3 Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 48.48
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 48.43
5 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 48.09
7 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 46.39
8 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 44.87
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 43.71
10 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42.74
11 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 42.17
15 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 39.84
16 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 39.23
17 Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39.08
18 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 38.42
19 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 38.02
20 Bolek KočíBolek Kočí
JAC BrnoJAC Brno
06 37.65
22 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 37.11
23 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 35.91
24 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
06 35.09
25 Patrik RusekPatrik Rusek
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
06 35.00
26 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34.78
27 Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 31.35
28 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 30.76
29 Ondřej ZemanOndřej Zeman
BYAC BrnoBYAC Brno
06 29.97
30 Matěj BělockýMatěj Bělocký
BYAC BrnoBYAC Brno
06 28.14
31 Filip MífekFilip Mífek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 26.45
32 Tomáš KučeraTomáš Kučera
JAC BrnoJAC Brno
06 25.84
34 Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 15.85
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
06 55.12
2 Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 50.91
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 47.83
4 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 44.57
5 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 44.46
6 Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 42.24
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 47.61
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 47.08
4 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 40.64
6 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 38.08
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 36.50
10 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 35.23
11 Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC BrnoJAC Brno
06 35.08
12 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 33.70
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 33.67
14 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 33.26
16 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 32.20
17 Anna ŠvehlováAnna Švehlová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 32.00
21 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 29.34
22 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 27.30
23 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26.47
24 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 26.11
25 Denisa SedlákováDenisa Sedláková
ASK BlanskoASK Blansko
06 25.59
27 Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 22.10
28 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 20.04
29 Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová
JAC BrnoJAC Brno
06 16.97
30 Anna BílkováAnna Bílková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 15.50
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 49.43
2 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 48.35
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 36.59
6 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 35.18
7 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 34.58
Celkem 5 závodníků