Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (9. 9. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FlídrJan Flídr 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1.91 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.91 9.00
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.88 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.53 11.00
2 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.50 9.00
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.50 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David FischerDavid Fischer 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.60 11.00
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4.50 9.00
3 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 AC PardubiceAC Pardubice 4.10 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.90 11.00
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.90 9.00
3 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2.80 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 7.03 11.00
2 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.89 9.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.68 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.68 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.55 9.00
3 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.34 8.00
trojskok - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.83 11.00
2 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.09 9.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.07 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.56 11.00
2 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.58 9.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.27 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marta ValtováMarta Valtová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.16 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.59 9.00
3 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.33 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 13.30 11.00
2 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 82 AK BílinaAK Bílina 12.56 9.00
3 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.19 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 41.51 11.00
2 Kateřina JínováKateřina Jínová 85 AC TJ JičínAC TJ Jičín 38.50 9.00
3 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 37.79 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 82 AK BílinaAK Bílina 44.55 11.00
2 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.10 9.00
3 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 41.92 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta SlavíkováAneta Slavíková 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 45.88 11.00
2 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.26 9.00
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 37.72 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VostřelJan Vostřel 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 44.36 11.00
2 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.33 9.00
3 Michal SekerákMichal Sekerák 69 AK BílinaAK Bílina 43.18 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.27 11.00
2 Marta ValtováMarta Valtová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 36.72 9.00
3 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 36.28 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 9.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 92 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 64.84 11.00
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 55.50 9.00
3 Radek JůdaRadek Jůda 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.62 8.00