Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (9. 9. 2017)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:55.83 11.00
2 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:09.35 9.00
3 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16:11.91 8.00
4 Pavel SkřivánekPavel Skřivánek 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16:38.29 7.00
5 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:54.49 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 16:58.77 5.00
7 Michal VokolekMichal Vokolek 72 AC PardubiceAC Pardubice 17:01.99 4.00
8 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:02.06 3.00
9 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17:11.00 2.00
10 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17:19.99 1.00
11 Adam BártaAdam Bárta 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 19:00.95
Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNF
Tomáš MocekTomáš Mocek 79 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19:12.92 11.00
2 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19:24.46 9.00
3 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:53.08 8.00
4 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:24.29 7.00
5 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 20:34.25 6.00
6 Barbora MackováBarbora Macková 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21:00.38 5.00
7 Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21:16.50 4.00
8 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22:39.29 3.00
9 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22:42.99 2.00
10 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23:21.17 1.00
11 Aneta PodlahováAneta Podlahová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24:03.73
Jana VáclavíkováJana Václavíková 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Lucie SamlerováLucie Samlerová 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků