Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (9. 9. 2017)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.58 11.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 57.71 9.00
3 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.97 8.00
4 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.32 7.00
5 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 59.62 6.00
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 59.91 4.00
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 60.07 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 59.90 5.00
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 60.49 1.00
3 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63.36
4 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 64.62
5 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 64.64
Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 60.35 2.00
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.58
3 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 61.99
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62.26
5 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 62.92
Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.15 11.00
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 67.29 8.00
3 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.55 7.00
4 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.81 6.00
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 71.29 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 66.25 9.00
2 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 74.35 4.00
3 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 74.83 3.00
4 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 75.59 2.00
5 Lenka NovosadováLenka Novosadová 95 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 78.10 1.00
Celkem 5 závodníků