Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (9. 9. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.38 11.00
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.41 9.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 22.99 6.50
4 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.31 2.00
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 23.40 1.00
6 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.48
Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LidmilaMartin Lidmila 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.95 8.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.99 6.50
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.12 5.00
4 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.17 3.00
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.97
6 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 23.71
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 24.04
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.24
4 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.52
Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 23.14 4.00
2 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 24.90
3 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 25.52
4 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 01 AC PardubiceAC Pardubice 25.92
Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DQ
Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
DQ 5. dráha podle pravidla 162.6, DQ 2. dráha podle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.84 11.00
2 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.04 9.00
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.24 8.00
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.24 7.00
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.57 6.00
6 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.90 4.50
7 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.02 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.90 4.50
2 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 27.60 2.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.04 1.00
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.11
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.03
6 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.83
7 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.57
Celkem 7 závodníků