Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Hodonín (9. 9. 2017)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Husek, Sechra, Kotásek, Trlica A-Husek, Sechra, Kotásek, Trlica SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:33.21 11.00
2 A-Jurák, Majerčák, Zajíc, Romanchenkov A-Jurák, Majerčák, Zajíc, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:34.65 9.00
3 A-Lenhart, Grégr J., Dohnal, Doležel A-Lenhart, Grégr J., Dohnal, Doležel AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:37.18 6.00
4 Škojec, Karafiát, Malánik, Rebenda Škojec, Karafiát, Malánik, Rebenda Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:49.43 5.00
A-Hvasta, Dvořák, Slavík, Kézl A-Hvasta, Dvořák, Slavík, Kézl AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DQ
A-Hedrich, Dobeš, Pospíšil I., Staněk A-Hedrich, Dobeš, Pospíšil I., Staněk TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dluhoš, Kopec, Říhošek, Mališka Dluhoš, Kopec, Říhošek, Mališka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:35.31 8.00
2 B-Lučan, Kováčech, Kraus, Salamon B-Lučan, Kováčech, Kraus, Salamon SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:37.16 7.00
3 B-Charvát, Halmar, Jánošík, Grégr L. B-Charvát, Halmar, Jánošík, Grégr L. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:49.86 4.00
4 A-Smělík, Jánoš, Kočenda, Běhávka A-Smělík, Jánoš, Kočenda, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:55.10 3.00
5 B-Hozák, Hrdina, Schneider, Chadim B-Hozák, Hrdina, Schneider, Chadim AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:09.37 2.00
B-Kostecký, Bernard, Žanda, Bednarský B-Kostecký, Bernard, Žanda, Bednarský TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bušinová, Škabrahová, Knotková, Mikulecká Bušinová, Škabrahová, Knotková, Mikulecká Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:12.13 11.00
2 A-Hegrová, Drásalová, Trundová H., Trundová M. A-Hegrová, Drásalová, Trundová H., Trundová M. TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:18.21 9.00
3 Dvorská, Vašinová, Patalová, Sehnalková Dvorská, Vašinová, Patalová, Sehnalková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:20.56 8.00
4 A-Vévodová, Lánská K., Lánská J., Švejdová A-Vévodová, Lánská K., Lánská J., Švejdová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:29.27 7.00
5 Holainová, Matušková, Michopulu, Vámošová Holainová, Matušková, Michopulu, Vámošová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4:52.79 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červená, Uvízlová, Čaganová, Vranová Červená, Uvízlová, Čaganová, Vranová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:29.57 6.00
2 B-Musilová, Ševčíková, Popelková, Komínková B-Musilová, Ševčíková, Popelková, Komínková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:43.26 5.00
3 B-Schlemmerová, Filipiová, Drimajová, Bednarská B-Schlemmerová, Filipiová, Drimajová, Bednarská TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:45.03 4.00
Celkem 3 závodníků