výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (16. 9. 2017)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.20
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.73
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.88
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.93
5 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.44
Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.46
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.593
3 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.60
4 Dominik MachDominik Mach 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.95
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.08
6 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.41
7 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.47
8 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.17
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.46
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.596
4 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.72
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.19
6 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.31
7 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.71
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.11
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.64
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.69
4 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.86
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.97
6 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.76
Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 16.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.78 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.03 9.00
3 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.05 8.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.14 7.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.49 6.00
6 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.51 4.00
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.57 3.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.61 2.00
4 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.62 1.00
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.75
6 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.84
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.86
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.13
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.22
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.27
6 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.37
7 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.65
2 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.90
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.91
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.11
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.37
6 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.78
7 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.49
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.73
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.96
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.09
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.53
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.74
7 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.15
8 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.64
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.30 11.00
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.35 9.00
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.71 8.00
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73 7.00
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.77 6.00
6 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.98 4.00
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.11 3.00
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.23 2.00
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.35 1.00
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.41
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.50
Celkem 6 závodníků