výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kolín (17. 9. 2017)

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.93 +0.0 m/s 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12.91 +0.0 m/s 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.75 +0.0 m/s 8.00
4 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.35 +0.6 m/s 7.00
5 Jakub FiřtJakub Fiřt
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.30 +0.1 m/s 6.00
6 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 12.10 +0.2 m/s 5.00
7 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12.09 +0.2 m/s 4.00
8 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.79 +0.0 m/s 3.00
9 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 11.79 +0.0 m/s 2.00
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 11.60 +0.0 m/s 11.00
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.18 +0.0 m/s 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.15 +0.0 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.96 +0.0 m/s 7.00
5 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10.58 +0.0 m/s 6.00
6 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.46 +0.0 m/s 5.00
7 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 09.79 +0.0 m/s 4.00
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 09.24 +0.0 m/s 3.00
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 9 závodníků