výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kolín (17. 9. 2017)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.06
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.18
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.36
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.83
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.16
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.50
7 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.54
8 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.89
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.21
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.37
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.54
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.54
6 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.55
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.64
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.97
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.10
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.41
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.48
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.85
6 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.36
7 Quoc Viet NguyenQuoc Viet Nguyen 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.89
Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.00 11.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.02 9.00
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.08 8.00
4 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.15 7.00
5 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.25 6.00
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.40 4.00
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.42 3.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.49 2.00
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52 1.00
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.55
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.58
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.49 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.50 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.60 8.00
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.68 7.00
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.83 5.00
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.95 3.00
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.99 2.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.77 6.00
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.86 4.00
3 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.01 1.00
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.22
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.29
Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.46
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.58
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.65
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.71
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.89
7 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.93
8 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.89
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.91
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.08
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.15
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.22
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.48
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.59
8 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.15
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.33
3 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.58
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.76
5 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.86
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.10
7 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.26
Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.97
2 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.24
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.44
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.83
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.90
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.53
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.40
Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.90
Celkem 8 závodníků