Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)
60 m - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30 11.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.36 9.00
3 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.40 8.00
60 m - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.76 4.00
2 Michael MeierMichael Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79 3.00
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.97 2.00
60 m - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.04 11.00
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.09 9.00
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.22 8.00
60 m - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.27 4.00
2 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.47 3.00
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.53 2.00
800 m - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.31 11.00
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:13.55 9.00
3 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:19.66 8.00
800 m - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:27.80 11.00
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:29.93 9.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:30.57 8.00
1500 m - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:45.35 11.00
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:01.64 9.00
3 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:04.03 8.00
1500 m - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:14.82 11.00
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:26.46 9.00
3 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:27.12 8.00
3000 m - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:49.84 11.00
2 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:18.24 9.00
3 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:19.22 8.00
1500 m překážek - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:06.07 11.00
2 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:20.34 9.00
3 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.77 8.00
chůze dráha 3000 m - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27:48.08 11.00
chůze dráha 3000 m - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21:02.61 11.00
2 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21:30.35 9.00
3 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21:57.63 8.00