Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)
skok vysoký - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.80 11.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.80 9.00
3 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.68 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.54 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.51 9.00
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.48 8.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.60 11.00
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.40 9.00
3 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.10 8.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.00 11.00
2 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.80 9.00
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.70 8.00
skok daleký - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.97 11.00
2 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.61 9.00
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.60 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.48 11.00
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.33 9.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 5.25 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.39 11.00
2 Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.89 9.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.26 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.88 11.00
2 Matěj KlenkaMatěj Klenka 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.74 9.00
3 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.69 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.83 11.00
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.34 9.00
3 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.19 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.61 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.46 9.00
3 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42.07 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.40 11.00
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 36.93 9.00
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.72 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.23 11.00
2 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.10 9.00
3 Matěj KlenkaMatěj Klenka 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 38.46 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 36.88 11.00
2 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.62 9.00
3 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.68 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.28 11.00
2 Petr HronPetr Hron 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.29 9.00
3 Vítek VránaVítek Vrána 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.37 8.00