Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.39 10.5809.7311.0611.0610.9611.3910.84 11.00
2 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.89 09.7810.7010.8910.8909.6910.3510.27 9.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 10.26 10.2609.2609.2610.2609.9609.1010.24 8.00
4 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 10.23 09.7910.2308.9510.2309.0208.9709.12 7.00
5 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.52 09.5009.4209.5209.52X09.3409.28 6.00
6 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.46 09.36X08.6709.3609.4608.1409.32 5.00
7 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 09.38 09.3808.9708.9909.3808.8908.9709.02 4.00
8 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.26 09.2608.8507.9009.2607.8407.7707.70 3.00
9 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 09.25 08.4709.25X09.25 2.00
10 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.04 09.0408.7808.1609.04 1.00
11 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 08.98 08.9808.48-08.98
12 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 08.86 08.3908.8608.5408.86
13 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 08.82 08.8207.9707.5508.82
14 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 08.68 08.5408.2508.6808.68
15 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.67 08.6208.6708.4108.67
16 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 08.67 07.0708.6708.5608.67
17 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 08.61 08.6108.4408.5008.61
18 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 08.59 08.5808.5907.8308.59
19 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 08.53 07.9908.5307.9908.53
20 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 06.21 05.9306.21X06.21
Celkem 20 závodníků