Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.80 ---O-OOOOXOXXX 11.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.80 --OOOOOOXXOXXOXXX 9.00
3 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.68 --OOXOOXXX 8.00
4 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.60 -OOOXXX 7.00
5 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.60 OOXOOXXX 6.00
6 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.60 OOOXOXXX 5.00
7 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.60 OXOXXOXOXXX 4.00
8 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.60 -OXOXXOXXX 3.00
9= Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.55 OXOOXXX 1.50
9= Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.55 OXOOXXX 1.50
11 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 1.55 XOXOXOXXX
12 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.55 XOXXOXXOXXX
13 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
02 1.50 OOXXX
14= Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 1.50 OXOXXX
14= Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.50 OXOXXX
16 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 1.50 OXXOXXX
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.58 Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.54 ---OOXOOXOXXX 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.51 -OOXOXOXXOXOXXX 9.00
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.48 OOOOOXXOXXX 8.00
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.45 OOOOXOXXX 7.00
5= Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 1.45 OOOXOXOXXX 5.50
5= Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.45 OOXOOXOXXX 5.50
7 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.45 ---XXOXOXXX 4.00
8= Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.40 OOOOXXX 2.50
8= Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.40 OOOOXXX 2.50
10 Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.40 OOOXOXXX 1.00
11= Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.35 OOOXXX
11= Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.35 OOOXXX
13= Vendula HlinkováVendula Hlinková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.35 OOXOXXX
13= Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.35 OOXOXXX
13= Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.35 -OXOR
16 Kristýna AuterskáKristýna Auterská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.35 XOXOXOXXX
17 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.35 OOXXOXXX
18 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.30 OXOXXX
19 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1.25 OXXX
Celkem 19 závodníků