Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotus, Svědínek, Katochvíl, Jodl Kotus, Svědínek, Katochvíl, Jodl T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.20 11.00
2 Bohman, Jaroš, Šmergl, Kozák Bohman, Jaroš, Šmergl, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.02 9.00
3 Meier, Nový, Pokorný, Jurečka, Meier, Nový, Pokorný, Jurečka, AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.94 8.00
4 Kupka, Chloupek, Hrubý Š., Hrubý O. Kupka, Chloupek, Hrubý Š., Hrubý O. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.00 7.00
5 Roháč, Trávníček, Andrle, Krejčí Roháč, Trávníček, Andrle, Krejčí TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30.17 6.00
6 Průša, Vojta, Prokeš, Krňanský Průša, Vojta, Prokeš, Krňanský TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 30.78 4.00
7 Březka, Pekárek, Rygl, Říháček Březka, Pekárek, Rygl, Říháček TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.89 2.00
8 Horák, Šimek, Vlasák, Šulc Horák, Šimek, Vlasák, Šulc Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32.03 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrána, Kordík, Dallal, Žák Vrána, Kordík, Dallal, Žák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.36 5.00
2 Cihlář, Geprt, Fábry, Klokočník Cihlář, Geprt, Fábry, Klokočník ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.48 3.00
3 Vlček, bednár, Klečka, Zálešák Vlček, bednár, Klečka, Zálešák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.09
4 Dobrý, Rozsypal,Horák, Pazdera Dobrý, Rozsypal,Horák, Pazdera Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 33.05
5 Kincl, Novák, Matějka, Zach Kincl, Novák, Matějka, Zach Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 33.19
6 Fišer, Králík, Martínek, Kovařík Fišer, Králík, Martínek, Kovařík Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 35.43
Fröhlich, Kolář, Helcl, Habětín Fröhlich, Kolář, Helcl, Habětín Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:
SPPR4 (Fröhlich) - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlinková, Brabcová, Burianová, Píchalová Hlinková, Brabcová, Burianová, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.36 11.00
2 Kotrhonzová, Šebáková, Šedá, Procházková Kotrhonzová, Šebáková, Šedá, Procházková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.32 9.00
3 Hrachová, Kolaříková, Ksandrová, Václavíková Hrachová, Kolaříková, Ksandrová, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 33.28 6.00
4 Juranová, Fadrná, Frantová, Vyhnálková Juranová, Fadrná, Frantová, Vyhnálková TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 34.20 5.00
5 Pastyříková, Martínková, Podlahová, Hárovníková Pastyříková, Martínková, Podlahová, Hárovníková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.47 4.00
6 Netíková Kr., Řádková, Lukášová, Netíková Kar. Netíková Kr., Řádková, Lukášová, Netíková Kar. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 34.65 2.00
7 Hekrlová, Procházková, Ludmilová, Štorková Hekrlová, Procházková, Ludmilová, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.41
Gabrišková, Malánová, Sobotková, Třísková Gabrišková, Malánová, Sobotková, Třísková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidy Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidy TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 32.59 8.00
2 Špačková, Daňková, Draslarová, Dvořáková Špačková, Daňková, Draslarová, Dvořáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.18 7.00
3 Vojtová, Löblová, Pospíšilová, Matúšková Vojtová, Löblová, Pospíšilová, Matúšková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 34.50 3.00
4 Dvořáková, Omaštová, Sokolová, Orobilová Dvořáková, Omaštová, Sokolová, Orobilová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 35.51 1.00
5 Navrátilová, Elčknerová, Čejková, Chlupová Navrátilová, Elčknerová, Čejková, Chlupová TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 35.83
Auterská, Vísnerová, Zítková, Smutná Auterská, Vísnerová, Zítková, Smutná AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Vojtěchová, Venclová, Gladišová, Cikánová Vojtěchová, Venclová, Gladišová, Cikánová SK JeseniovaSK Jeseniova DQ
Pecková, Šiková, Manuel, Turková Pecková, Šiková, Manuel, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNP
Poznámky:
Jeseniova Praha - DQ - pravidlo 162.6
Škoda Plzeň - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 8 závodníků