Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (16. 9. 2017)

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 38.40 14.5612.9614.5514.56 11.00
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 36.93 14.5612.9614.5514.56 9.00
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 31.72 14.5612.9614.5514.56 8.00
4 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 30.54 14.5612.9614.5514.56 7.00
5 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 29.79 14.5612.9614.5514.56 6.00
6 Klára VenclováKlára Venclová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 28.25 14.5612.9614.5514.56 5.00
7 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 27.97 14.5612.9614.5514.56 4.00
8 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 27.11 14.5612.9614.5514.56 3.00
9 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 25.85 14.5612.9614.5514.56 2.00
10 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 25.62 14.5612.9614.5514.56 1.00
11 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 24.44 14.5612.9614.5514.56
12 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 23.79 14.5612.9614.5514.56
13 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 23.00 14.5612.9614.5514.56
14 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 22.70 14.5612.9614.5514.56
15 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.56 14.5612.9614.5514.56
16 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 21.79 14.5612.9614.5514.56
17 Vendula KřenováVendula Křenová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 19.72 14.5612.9614.5514.56
18 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 17.39 14.5612.9614.5514.56
19 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 17.15 14.5612.9614.5514.56
20 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 16.94 14.5612.9614.5514.56
21 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 14.56 14.5612.9614.5514.56
Vendula SložilováVendula Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 NM
Celkem 22 závodníků