výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Šumperk (17. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.65
2 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.86
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.90
4 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.98
5 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.06
6 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.45
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.73
3 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.79
4 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.03
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.20
6 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.56
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.60
3 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.85
4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.90
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.64
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.68
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.88
4 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.04
5 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.49
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.59
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.85
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.99
MB Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.38
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.36 11.00
2 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.37 9.00
3 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.49 8.00
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.51 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.57 6.00
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.57 4.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.61 3.00
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.73 2.00
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.76 1.00
5 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.77
6 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.33
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.41
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.46
4 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.88
Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.12
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.32
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.54
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.61
5 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.91
MB Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 08.34
2 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.42
3 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.55
4 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.79
5 Nikola HruškováNikola Hrušková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.95
6 Tereza SeidlováTereza Seidlová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.16
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.52
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.64
4 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.03
5 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.36
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.08 11.00
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.18 9.00
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.22 8.00
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 08.32 7.00
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.37 6.00
6 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.30 4.00
2 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.31 3.00
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.47 2.00
4 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.53 1.00
5 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.54
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.57
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.60 9.00
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.73 8.00
3 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.81 7.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.05 4.00
5 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.12 2.00
6 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.24
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17.99 6.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.06 3.00
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.19 1.00
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.23
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.38
6 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17.40 11.00
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.04 5.00
3 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.29
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.30
5 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 18.36
6 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.36
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.81
2 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.67
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.71
4 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.78
5 Petr NedorostekPetr Nedorostek 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.68
6 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.55
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.13
2 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.16
3 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.33
4 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.35
MB Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 20.45
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.13 11.00
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.24 9.00
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 19.61 7.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.84 4.00
5 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.87 3.00
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 JAC BrnoJAC Brno 19.43 8.00
2 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 19.74 6.00
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.81 5.00
4 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 19.93 2.00
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.21
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 20.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.14 1.00
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.62
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.97
4 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 21.60
Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.47
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.91
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.44
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 21.87
Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.15
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.35
3 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 AC ProstějovAC Prostějov 22.90
4 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.77
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 36.65 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.35 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.85 8.00
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 38.05 7.00
5 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.09 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.99 6.00
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.08 5.00
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.77 3.00
4 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.25 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 41.22 2.00
2 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46.40
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 51.25
MB Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45.85
Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 41.50 11.00
2 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 42.74 9.00
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.49 8.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.51 7.00
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.67 6.00
6 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.53 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.81 5.00
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.09 4.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.40 2.00
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 45.36
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 46.44
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 44.17 3.00
2 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.62
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.91
4 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.80
5 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 47.26
6 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 48.26
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:10.60 11.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:12.01 9.00
3 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.86 8.00
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:15.54 7.00
5 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:16.55 6.00
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:17.09 5.00
7 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:17.45 4.00
8 Adam HrbekAdam Hrbek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:19.86 3.00
9 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:20.52 2.00
10 Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:23.39 1.00
11 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:25.79
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 JAC BrnoJAC Brno 2:14.77 11.00
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.35 9.00
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:24.90 8.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.11 7.00
5 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.29 6.00
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:32.31 5.00
7 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 2:34.35 3.00
8 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:39.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:34.32 4.00
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:36.08 2.00
3 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:39.17 1.00
4 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:41.68
5 Johana JánošováJohana Jánošová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:50.00
6 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:59.38
7 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:07.82
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:11.29 11.00
2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:34.22 9.00
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:00.71 8.00
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:01.86 7.00
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:07.23 6.00
6 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:16.00 5.00
7 Jakub MacejJakub Macej 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:25.00 4.00
8 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:25.38 3.00
9 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 AC ProstějovAC Prostějov 5:27.02 2.00
10 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:46.23 1.00
MB Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:17.19
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.59 11.00
2 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:16.30 9.00
3 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:18.78 8.00
4 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 5:27.61 7.00
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:29.19 6.00
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:41.90 5.00
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:03.32 4.00
8 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:04.00 3.00
9 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:05.07 2.00
10 Johana DrgáčováJohana Drgáčová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6:19.60 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:06.78 11.00
2 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:21.41 9.00
3 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:32.03 8.00
4 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:46.20 7.00
5 Adam ZončaAdam Zonča 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:41.06 6.00
6 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:02.64 5.00
7 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12:38.47 4.00
8 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12:40.11 3.00
9 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:45.31 2.00
10 Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13:00.11 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.73 11.00
2 David JežekDavid Ježek 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.97 9.00
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.10 8.00
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.47 7.00
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.69 6.00
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.27 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.85 5.00
2 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 15.23 3.00
3 Patrik VašutPatrik Vašut 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.31 1.00
4 Josef PeřinaJosef Peřina 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.03
5 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.16
MB Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15.07 4.00
2 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.81
3 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.60
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juraj SemančíkJuraj Semančík 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 17.86
2 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.10
3 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 19.83
Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DQ
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.99 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.08 9.00
3 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.69 8.00
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.85 7.00
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.27 6.00
6 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.43 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.82 4.00
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.13 3.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.80 2.00
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.97
MB Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 15.57
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 02 JAC BrnoJAC Brno 18.27 1.00
2 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 AC ProstějovAC Prostějov 18.34
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 18.54
4 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.67
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.66
2 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19.10
3 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 19.19
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 AC ProstějovAC Prostějov 19.64
5 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 AC ProstějovAC Prostějov 19.91
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.80 11.00
2 David JežekDavid Ježek 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.94 9.00
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.92 7.00
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.13 5.00
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.66 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.76 8.00
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.94 6.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 28.60 4.00
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 28.62 3.00
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 28.74 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.95
2 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.35
3 Josef PeřinaJosef Peřina 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.72
MB Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.76
Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29.84
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.93
3 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.94
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 30.39
5 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.87
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.83
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 31.96
3 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.75
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.90
5 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 33.80
6 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 34.01
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 30.04 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 30.70 9.00
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 31.54 8.00
4 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31.90 7.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.08 5.00
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.20 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.98 6.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.83 2.00
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.84 1.00
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.85
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.72
MB Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 32.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.70 3.00
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.61
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 34.46
4 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 35.00
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.09
6 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 35.35
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 35.10
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.44
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 35.62
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.61
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 36.95
6 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 37.55
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:55.84 11.00
2 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:55.85 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:11.86 8.00
4 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:11.92 7.00
5 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 5:14.53 6.00
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:14.85 5.00
7 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:23.58 4.00
8 David LambertDavid Lambert 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:30.69 3.00
9 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:32.77 2.00
10 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:39.69 1.00
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nevřela, Zedník, Šalman, Lochman Nevřela, Zedník, Šalman, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.32 11.00
2 Kadeřábek, Kadlec, konečný, Křivánek Kadeřábek, Kadlec, konečný, Křivánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.68 8.00
3 Vencl, Pláček, Záruba, Černík Vencl, Pláček, Záruba, Černík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.69 7.00
4 Hlavenka, Ježek, Prokeš, Halášek Hlavenka, Ježek, Prokeš, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.90 6.00
5 Macura, Bužga, Ščabrány, Navrátil Macura, Bužga, Ščabrány, Navrátil SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.12 5.00
6 Tichý, Grégr L, Axman, Budil Tichý, Grégr L, Axman, Budil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 32.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dočkal, Sychra, Bujdák, Holub Dočkal, Sychra, Bujdák, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 28.61 9.00
2 Paralič, Denka, Lenoman, Drhlík Paralič, Denka, Lenoman, Drhlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29.49 4.00
3 Oplocký, Špičák, Šípek, Hošťálek Oplocký, Špičák, Šípek, Hošťálek AC ProstějovAC Prostějov 31.08 3.00
4 Chytil, Hrbáč, Zdražila, Janík Chytil, Hrbáč, Zdražila, Janík Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.11 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juříček, Mikšánik, Feranc, Šeděnka Juříček, Mikšánik, Feranc, Šeděnka SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.28 1.00
2 Bílý, Robeš, Slezák, Vačkář Bílý, Robeš, Slezák, Vačkář AC ProstějovAC Prostějov 33.24
3 Mondek, Horry, Nedostatek, Mondek, Horry, Nedostatek, AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 34.45
MB Petrjanoš, Oberdorfer, Juráš, Kostrhun Petrjanoš, Oberdorfer, Juráš, Kostrhun TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.65
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brunnová,Kupková,Šoltýsová,Valíková Brunnová,Kupková,Šoltýsová,Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.92 11.00
2 Juřicová,Oborná,Sobčíiková,Pokorná Juřicová,Oborná,Sobčíiková,Pokorná SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.46 9.00
3 Buriánová,Krejčiříková,KolegarováAnna,Kolegarová Aneta Buriánová,Krejčiříková,KolegarováAnna,Kolegarová Aneta AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 32.95 6.00
4 Nováková,Buczková,Akerele,Vilčková Nováková,Buczková,Akerele,Vilčková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 34.27 3.00
5 Hlochová,Spáčilová,Svobodová,Svozilová Hlochová,Spáčilová,Svobodová,Svozilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.58
MB Murnyk,Havlíčková,AQugustýnavá,Pohlová, Murnyk,Havlíčková,AQugustýnavá,Pohlová, JAC BrnoJAC Brno 33.80
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korhoňová, Vysloužilová, Vítková, Zahálková Korhoňová, Vysloužilová, Vítková, Zahálková AC ProstějovAC Prostějov 32.84 8.00
2 Królová, Sláčiková, Hrušková, Vlková Królová, Sláčiková, Hrušková, Vlková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 32.85 7.00
3 Kvapilová, Hájková, Vogelová, Maksová Kvapilová, Hájková, Vogelová, Maksová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.98 5.00
4 Fornůsková, Lakešová, Mikesková, Otáhalová Fornůsková, Lakešová, Mikesková, Otáhalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33.84 3.00
5 Binderová, Stanjurová, Němcová, Hromadová Binderová, Stanjurová, Němcová, Hromadová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.56
Pernicová, Odstrčilová, Klobásková, Blažková Pernicová, Odstrčilová, Klobásková, Blažková JAC BrnoJAC Brno DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartošová, Kolmačková, Krejčíková, Zaoletalová Bartošová, Kolmačková, Krejčíková, Zaoletalová AC ProstějovAC Prostějov 34.34 1.00
2 Bjalková, Langerová, Magerová, Holoubková Bjalková, Langerová, Magerová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.59
3 Marková, Tošková, Kumstátová, Korandová Marková, Tošková, Kumstátová, Korandová AC ProstějovAC Prostějov 35.73
4 Rusmanová, Harásková, Špačková, Francová Rusmanová, Harásková, Špačková, Francová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 36.05
5 Kopelová, Skotnicová, Mužná, Ťahanová Kopelová, Skotnicová, Mužná, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36.25
6 Adlerová, Henklová, Štěpánková, Zadinová Adlerová, Henklová, Štěpánková, Zadinová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.20
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bužga, Vicher, Ščibráni, Feranec Bužga, Vicher, Ščibráni, Feranec SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:41.21 11.00
2 Grégr, Dohnal, Tichý Doležel Grégr, Dohnal, Tichý Doležel AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:43.17 9.00
3 Horák, Hroch, Přidal, Hrbek Horák, Hroch, Přidal, Hrbek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:50.11 8.00
4 Gruň, Černík, Záruba, Urban Gruň, Černík, Záruba, Urban TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.83 7.00
5 Prokeš Š., Prokeš V., Kostrhun, Zobač Prokeš Š., Prokeš V., Kostrhun, Zobač TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:55.56 5.00
6 Lambert, Šmíd, Fiala, Lenomán Lambert, Šmíd, Fiala, Lenomán Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:06.28 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hyánek, Krčma, Pohanka, Pučera Hyánek, Krčma, Pohanka, Pučera AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:52.65 6.00
2 Maňásek, Budík, Navařil, Dostál Maňásek, Budík, Navařil, Dostál TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:08.92
3 Špičák, Bílý, Robeš, Mlčoch Špičák, Bílý, Robeš, Mlčoch AC ProstějovAC Prostějov 3:08.93
4 Modnek, Nesvatba, Horry, Bundil Modnek, Nesvatba, Horry, Bundil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:28.09
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátil, Čech, Poruba, Juříček Navrátil, Čech, Poruba, Juříček SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:00.36 4.00
2 Šárka, Skalička, Bláha, Celta Šárka, Skalička, Bláha, Celta TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:01.11 3.00
3 Mikšaník, Duchovny, Macej, Šeděnka Mikšaník, Duchovny, Macej, Šeděnka SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:01.32 2.00
Kuchař, Prokeš, Elsner, Michna Kuchař, Prokeš, Elsner, Michna TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bittnerová, Janíková, Kupková, Magerová Bittnerová, Janíková, Kupková, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:02.74 11.00
2 Juřicová, Oborná, Šenková, Suchánková Juřicová, Oborná, Šenková, Suchánková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:02.86 9.00
3 Ningerová, Zemaníková, Jurečková, Vilčková Ningerová, Zemaníková, Jurečková, Vilčková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:04.04 8.00
4 Klobásková, Pohlová, Augustínová, Štoudková Klobásková, Pohlová, Augustínová, Štoudková JAC BrnoJAC Brno 3:06.29 7.00
Hlochová, Petrová, Střídová, Štěpánková Hlochová, Petrová, Střídová, Štěpánková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vařechová, Hanáčková, Vavlečková, Hlaváčková Vařechová, Hanáčková, Vavlečková, Hlaváčková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:12.99 6.00
2 Fiantová, Jelínková, Lusková, Provazníková Fiantová, Jelínková, Lusková, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:15.83 4.00
3 Kolegarová Anna, Kolegarová Aneta, Rusmanová, Kamenická Kolegarová Anna, Kolegarová Aneta, Rusmanová, Kamenická AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3:16.43 3.00
4 Ševčíkoví, Salingerová, Jelínková, Janošová Ševčíkoví, Salingerová, Jelínková, Janošová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:18.52 2.00
5 Bartošová, Kolmačková, Ševčíková, Zapletalová Bartošová, Kolmačková, Ševčíková, Zapletalová AC ProstějovAC Prostějov 3:41.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Minářová, Pánková, Buczková, Ťahanová Minářová, Pánková, Buczková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:13.39 5.00
2 Balabánová, Klečková, Salamonová, Pisková Balabánová, Klečková, Salamonová, Pisková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:18.80 1.00
3 Holoubková, Hromadová, Langerová, Stanjanová Holoubková, Hromadová, Langerová, Stanjanová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:18.90
4 Havlíčková, Odstrčilová, Letochová, Serafínová Havlíčková, Odstrčilová, Letochová, Serafínová JAC BrnoJAC Brno 3:27.74
5 Nováková, Mužná, Kopelová, Štalzerová Nováková, Mužná, Kopelová, Štalzerová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:28.60
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.71 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.68 9.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1.65 8.00
4 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.65 7.00
5 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1.59 6.00
6 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.56 5.00
7 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.56 4.00
8 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.53 3.00
9 Filip HavlíkFilip Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.53 2.00
10= Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.48 0.50
10= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.48 0.50
12 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.48
13 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.43
14 Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.38
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.59 11.00
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC BrnoJAC Brno
02 1.56 9.00
3 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 1.53 8.00
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 1.53 7.00
5 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.48 6.00
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.48 5.00
7 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.48 4.00
8= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.43 2.50
8= Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 1.43 2.50
10 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.43 1.00
11= Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.38
11= Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.38
11= Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1.38
11= Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 1.38
15 Adéla LekešováAdéla Lekešová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1.38
16 Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.33
17 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.33
Johana DrgáčováJohana Drgáčová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 NM
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3.30 11.00
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.20 9.00
3= Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2.90 7.50
3= Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2.90 7.50
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.50 6.00
6 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2.30 5.00
7 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.30 4.00
8 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2.10 3.00
Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.60 11.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.90 9.00
3 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2.70 8.00
4= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.70 6.50
4= Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.70 6.50
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 2.20 5.00
7 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2.20 4.00
8 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.00 3.00
9 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.80 2.00
10 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.80 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.60 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.07 9.00
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.01 8.00
4 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.01 7.00
5 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.62 6.00
6 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
02 5.60 5.00
7 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.58 4.00
8 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.51 3.00
9 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5.46 2.00
10 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5.34 1.00
11 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.14
12 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.09
13 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.06
14 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 5.06
15 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.00
16 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.92
17 Petr NedorostekPetr Nedorostek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.62
18 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.48
19 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.42
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.14 11.00
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.06 9.00
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC BrnoJAC Brno
02 4.93 8.00
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 4.91 7.00
5 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.90 6.00
6 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.87 5.00
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.84 4.00
8 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.66 3.00
9 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.60 2.00
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.60 1.00
11 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 4.57
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.55
13 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.53
14 Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.51
16 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.51
16 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.45
17 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.43
18 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 4.33
19 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.28
20 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.27
21 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.25
23 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.25
23 Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.12
25 Johana JánošováJohana Jánošová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.12
25 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.08
26 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.00
27 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3.86
MB Yevhenia MurnykYevhenia Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
02 4.92
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.44 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 11.74 9.00
3 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 11.18 8.00
4 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10.85 7.00
5 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 10.20 6.00
6 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10.00 5.00
7 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 09.30 4.00
8 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 09.11 3.00
9 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.77 2.00
10 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.81 1.00
11 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.71
12 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 07.41
13 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
03 07.25
14 Natálie JakoubkováNatálie Jakoubková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 07.00
15 Nela BlažkováNela Blažková
JAC BrnoJAC Brno
02 06.70
16 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 06.67
17 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 06.46
MB Yevhenia MurnykYevhenia Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
02 10.50
MB Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 07.88
MB Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 0
Barbora JaníkováBarbora Janíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 0
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 0
Eliška CísařováEliška Císařová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 14.45 11.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13.85 9.00
3 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 13.76 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13.40 7.00
5 Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12.78 6.00
6 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11.68 5.00
7 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11.31 4.00
8 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 11.22 3.00
9 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 10.98 2.00
10 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 10.70 1.00
11 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10.68
12 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10.61
13 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10.48
14 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 10.16
15 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.17
16 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 09.06
17 Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 08.86
18 David LambertDavid Lambert
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 06.19
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 38.66 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 33.67 9.00
3 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 31.40 8.00
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 30.39 7.00
5 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 26.17 6.00
6 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 25.87 5.00
7 Barbora JaníkováBarbora Janíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 25.50 4.00
8 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 24.15 3.00
9 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 23.82 2.00
10 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23.12 1.00
11 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 21.73
12 Veronika HanákováVeronika Hanáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 21.45
13 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 20.69
14 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20.33
15 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 19.75
16 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 19.68
17 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 19.37
18 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 19.16
19 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 18.82
20 Nela BlažkováNela Blažková
JAC BrnoJAC Brno
02 16.64
21 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 16.45
22 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 15.65
23 Rút SlovákováRút Slováková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 14.80
Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 NM
Eliška CísařováEliška Císařová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 DNS
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 45.02 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 44.27 9.00
3 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 39.00 8.00
4 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 36.42 7.00
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 32.01 6.00
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 31.26 5.00
7 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.96 4.00
8 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.58 3.00
9 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 29.70 2.00
10 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 29.20 1.00
11 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 27.40
12 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 26.91
13 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 26.28
14 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 26.25
15 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 25.79
16 Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 25.60
17 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 25.48
18 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 22.32
19 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 22.09
MB Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 34.25
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 41.06 11.00
2 Veronika HanákováVeronika Hanáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 31.59 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 30.93 8.00
4 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 30.29 7.00
5 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 27.10 6.00
6 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 26.75 5.00
7 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 26.50 4.00
8 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 25.92 3.00
9 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 25.06 2.00
10 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 24.60 1.00
11 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 22.68
12 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 22.56
13 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 22.01
14 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 20.76
15 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20.73
16 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 20.53
17 Rút SlovákováRút Slováková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 19.83
18 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 19.04
19 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 18.82
20 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 16.79
21 Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 16.30
22 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 13.20
MB Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 20.79
Celkem 23 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 54.60 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 42.37 9.00
3 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 39.15 8.00
4 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 38.12 7.00
5 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 37.20 6.00
6 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 32.51 5.00
7 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 32.01 4.00
8 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 29.78 3.00
9 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 28.28 2.00
10 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 27.64 1.00
11 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 26.92
12 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 26.35
13 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 23.60
14 Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 22.35
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 37.54 11.00
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 36.75 9.00
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 33.46 8.00
4 Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 31.70 7.00
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC BrnoJAC Brno
02 31.44 6.00
6 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.69 5.00
7 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 29.28 4.00
8 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 29.03 3.00
9 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 26.85 2.00
10 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 26.66 1.00
11 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 26.51
12 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 25.82
13 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 23.96
14 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 22.80
15 Simona SalingerováSimona Salingerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 22.03
16 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 21.19
17 Veronika HanákováVeronika Hanáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 20.40
18 Nela PernicováNela Pernicová
JAC BrnoJAC Brno
03 19.72
19 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 19.02
20 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 18.98
21 Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 17.93
22 Natálie JakoubkováNatálie Jakoubková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 17.68
23 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 17.38
24 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 16.17
25 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 13.59
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 DNS
Celkem 26 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 49.60 11.00
2 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 42.72 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 39.30 8.00
4 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 37.66 7.00
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 37.21 6.00
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 37.16 5.00
7 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 35.80 4.00
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 34.84 3.00
9 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 32.05 2.00
10 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 30.91 1.00
11 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 28.30
12 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 27.01
13 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 25.77
14 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 25.49
15 Kryštof AxmanKryštof Axman
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 20.50
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář
AC ProstějovAC Prostějov
02 DNS
Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 DNS
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:39.6 11.00
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:51.9 9.00
3 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18:33.0 8.00
4 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19:15.6 7.00
Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:29.0 11.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:37.8 9.00
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:03.1 8.00
4 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22:17.0 7.00
5 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:52.3 6.00
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23:05.7 5.00
7 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 AC ProstějovAC Prostějov 23:35.3 4.00
8 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23:51.1 3.00
9 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24:09.3 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 183.00
2 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 179.50
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 159.00
4 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 109.50
5 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 097.00
6 AKSTE AKSTE AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 095.00
7 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 077.00
8 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 066.00
9 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 045.00
10 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 019.00
11 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 010.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 4x60 m, 4x300 m, 200 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m,
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 155.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 149.50
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 144.00
4 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 101.00
5 AKOLY AKOLY AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 098.50
6 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 084.00
7 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 062.00
8 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 044.00
9 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 038.00
SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 038.00
11 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 037.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 60 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 4x60 m, 4x300 m, 200 m př., 200 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 11 závodníků