výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Evropský pohár mistrovských klubů juniorek, sk. A

Brno (16. 9. 2017)

100 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 13:50) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias G. LarsenTobias G. Larsen 12 Sparta AMSparta AM 1 10.77 0.173 8.00
2 Dita JajaDita Jaja 00 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 5 10.96 0.171 7.00
3 Daniel AmbrosDaniel Ambros 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 8 10.99 0.235 6.00
4 Kayhan ÖzerKayhan Özer 98 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 7 11.01 0.211 5.00
5 Delvis SantosDelvis Santos 99 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 4 11.14 0.151 4.00
6 Laurynas ToleikisLaurynas Toleikis 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 11.26 0.150 3.00
7 Bryan PronkBryan Pronk 99 PACPAC 6 11.44 0.174 2.00
8 Davide GirottiDavide Girotti 00 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 2 11.64 0.197 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh B (so, 16.9.2017 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jacob BerkeleyJacob Berkeley 98 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 6 11.18 0.253
Phoenix LyonPhoenix Lyon 00 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 3 11.37 0.200
Nicolai lind AndersenNicolai lind Andersen 98 Sparta AMSparta AM 1 11.46 0.171
Emil FrandeEmil Frande 00 Sparta AMSparta AM 2 11.51 0.200
Andrea CampisanoAndrea Campisano 01 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 5 12.02 0.216
der Steenhoven Finnian Vander Steenhoven Finnian Van 50 PACPAC 4 12.08 0.238
Jonathan AquinoJonathan Aquino 99 Sparta AMSparta AM 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias G. LarsenTobias G. Larsen 12 Sparta AMSparta AM 1 10.77 0.173 8.00
2 Dita JajaDita Jaja 00 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 5 10.96 0.171 7.00
3 Daniel AmbrosDaniel Ambros 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 8 10.99 0.235 6.00
4 Kayhan ÖzerKayhan Özer 98 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 7 11.01 0.211 5.00
5 Delvis SantosDelvis Santos 99 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 4 11.14 0.151 4.00
6 Jacob BerkeleyJacob Berkeley 98 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 6 11.18 0.253
7 Laurynas ToleikisLaurynas Toleikis 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 11.26 0.150 3.00
8 Phoenix LyonPhoenix Lyon 00 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 3 11.37 0.200
9 Bryan PronkBryan Pronk 99 PACPAC 6 11.44 0.174 2.00
10 Nicolai lind AndersenNicolai lind Andersen 98 Sparta AMSparta AM 1 11.46 0.171
11 Emil FrandeEmil Frande 00 Sparta AMSparta AM 2 11.51 0.200
12 Davide GirottiDavide Girotti 00 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 2 11.64 0.197 1.00
13 Andrea CampisanoAndrea Campisano 01 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 5 12.02 0.216
14 der Steenhoven Finnian Vander Steenhoven Finnian Van 50 PACPAC 4 12.08 0.238
Jonathan AquinoJonathan Aquino 99 Sparta AMSparta AM 7 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 13:40) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Margherita ZueccoMargherita Zuecco 00 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 4 PB 12.03 0.171 8.00
2 Katerina VávrováKaterina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.05 0.293 7.00
3 Modupe ShokunbiModupe Shokunbi 98 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 8 12.28 0.182 6.00
4 Melike MalkoçMelike Malkoç 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 1 12.62 0.174 5.00
5 Isabel Shili GrauIsabel Shili Grau 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 6 12.74 0.193 4.00
6 Ida Beiter BommeIda Beiter Bomme 01 Sparta AMSparta AM 3 13.02 0.180 3.00
7 Tea PodbevšekTea Podbevšek 98 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 5 13.12 0.196 2.00
8 Deimante BedalyteDeimante Bedalyte 00 Nike KlaipedaNike Klaipeda 7 13.32 0.288 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh B (so, 16.9.2017 - 10:15) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina StrnadováKarolina Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.70 0.176
2 Lea HriberšekLea Hriberšek 01 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 4 13.10 0.192
3 Esther MurciaEsther Murcia 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 7 13.12 0.199
4 Martina GorencMartina Gorenc 99 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 5 13.35 0.213
5 Valda BusmaiteValda Busmaite 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 6 14.11 0.235
6 Neda TumasonyteNeda Tumasonyte 01 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 14.14 0.196
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Margherita ZueccoMargherita Zuecco 00 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 4 PB 12.03 0.171 8.00
2 Katerina VávrováKaterina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.05 0.293 7.00
3 Modupe ShokunbiModupe Shokunbi 98 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 8 12.28 0.182 6.00
4 Melike MalkoçMelike Malkoç 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 1 12.62 0.174 5.00
5 Karolina StrnadováKarolina Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.70 0.176
6 Isabel Shili GrauIsabel Shili Grau 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 6 12.74 0.193 4.00
7 Ida Beiter BommeIda Beiter Bomme 01 Sparta AMSparta AM 3 13.02 0.180 3.00
8 Lea HriberšekLea Hriberšek 01 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 4 13.10 0.192
9 Tea PodbevšekTea Podbevšek 98 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 5 13.12 0.196 2.00
10 Esther MurciaEsther Murcia 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 7 13.12 0.199
11 Deimante BedalyteDeimante Bedalyte 00 Nike KlaipedaNike Klaipeda 7 13.32 0.288 1.00
12 Martina GorencMartina Gorenc 99 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 5 13.35 0.213
13 Valda BusmaiteValda Busmaite 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 6 14.11 0.235
14 Neda TumasonyteNeda Tumasonyte 01 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 14.14 0.196

200 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 15:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias G. LarsenTobias G. Larsen 12 Sparta AMSparta AM 2 21.89 0.186 8.00
2 Kayhan ÖzerKayhan Özer 98 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 8 22.26 0.250 7.00
3 Joao EstevesJoao Esteves 98 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 5 22.55 0.241 6.00
4 Edoardo PerrottiEdoardo Perrotti 99 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 3 22.65 0.203 5.00
5 Laurynas ToleikisLaurynas Toleikis 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 4 22.77 0.232 4.00
6 Bryan PronkBryan Pronk 99 PACPAC 7 22.78 0.203 3.00
7 Nicolas Manuel DeNicolas Manuel De 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 1 23.02 0.141 2.00
Luke SmithLuke Smith 98 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 6 DQ 162.7 -0.200
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katerina VávrováKaterina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 24.18 0.289 8.00
2 Margherita ZueccoMargherita Zuecco 00 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 5 24.60 0.301 7.00
3 Immanuela AliuImmanuela Aliu 00 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 1 24.86 0.215 6.00
4 Olivia ThorsgaardOlivia Thorsgaard 00 Sparta AMSparta AM 4 PB 25.44 0.221 5.00
5 Melike MalkoçMelike Malkoç 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 2 25.69 0.293 4.00
6 Andrea VerdúAndrea Verdú 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 7 25.98 0.264 3.00
7 Tea PodbevšekTea Podbevšek 98 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 6 26.34 0.285 2.00
8 Akvile JonauskyteAkvile Jonauskyte 00 Nike KlaipedaNike Klaipeda 8 PB 26.38 0.276 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matthew PaganMatthew Pagan 98 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 7 48.26 0.184 8.00
2 Akin ÖzyürekAkin Özyürek 99 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 1 48.56 0.237 7.00
3 Gustav lundholm NielsenGustav lundholm Nielsen 98 Sparta AMSparta AM 3 48.74 0.255 6.00
4 Manuel GuijarroManuel Guijarro 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 2 48.98 0.273 5.00
5 Mauro PereiraMauro Pereira 98 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 6 49.23 0.301 4.00
6 Edoardo BiancoEdoardo Bianco 99 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 4 51.42 0.279 3.00
7 Jokubas TubutisJokubas Tubutis 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 5 52.51 0.294 2.00
8 Ishan BaidjoeIshan Baidjoe 01 PACPAC 8 55.26 0.307 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maya BruneyMaya Bruney 98 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 2 54.23 0.220 8.00
2 Mizgin AyMizgin Ay 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 4 SB 54.76 0.215 7.00
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 56.30 0.299 6.00
4 Olivia ThorsgaardOlivia Thorsgaard 00 Sparta AMSparta AM 5 PB 56.97 0.287 5.00
5 Vladyslava TukhayVladyslava Tukhay 99 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 7 57.06 0.284 4.00
6 Moillet KouakouMoillet Kouakou 99 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 6 57.60 0.301 3.00
7 Roberta ŽikaiteRoberta Žikaite 01 Nike KlaipedaNike Klaipeda 1 59.42 0.227 2.00
8 Marta OlmedoMarta Olmedo 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 8 59.43 0.298 1.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 William DevantierWilliam Devantier 00 Sparta AMSparta AM 4 1:54.84 8.00
2 Najib HassanNajib Hassan 01 PACPAC 1 1:54.87 7.00
3 Ignacio FontesIgnacio Fontes 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 3 1:55.10 6.00
4 Tito MartedduTito Marteddu 99 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 5 1:55.92 5.00
5 Thomas FultonThomas Fulton 99 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 8 1:56.93 4.00
6 Duarte VidaisDuarte Vidais 98 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 7 1:57.77 3.00
7 Erdem ÖzErdem Öz 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 2 SB 1:58.25 2.00
8 Rimas Eduardas SurvilasRimas Eduardas Survilas 72 Nike KlaipedaNike Klaipeda 6 1:59.48 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008Hassan Najib (NEDM)59.89
6008Hassan Najib (NEDM)1:29.19
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:07.58 8.00
2 Katie-Ann McDonaldKatie-Ann McDonald 60 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 3 2:09.11 7.00
3 Klara LukanKlara Lukan 00 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 8 PB 2:09.29 6.00
4 Anna Mark HelwighAnna Mark Helwigh 31 Sparta AMSparta AM 6 PB 2:09.79 5.00
5 Şilan AyyildizŞilan Ayyildiz 99 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 4 PB 2:10.23 4.00
6 Auguste ŽikaiteAuguste Žikaite 01 Nike KlaipedaNike Klaipeda 2 PB 2:16.06 3.00
7 Lucía RodríguezLucía Rodríguez 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 1 2:18.74 2.00
8 Stella ZambolinStella Zambolin 00 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 7 2:22.93 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008McDonald Katie-Ann (GBRW)1:04.15
6008McDonald Katie-Ann (GBRW)1:37.62
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hamza KadirHamza Kadir 99 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 5 3:57.70 8.00
2 William DevantierWilliam Devantier 00 Sparta AMSparta AM 1 3:59.26 7.00
3 Isaac NaderIsaac Nader 99 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 4 3:59.46 6.00
4 Abdullah ÖzdemirAbdullah Özdemir 99 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 7 3:59.71 5.00
5 Mario GarcíaMario García 99 Playas de CastellonPlayas de Castellon 8 4:00.18 4.00
6 Federico RivaFederico Riva 00 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 2 4:00.55 3.00
7 der wel Victor Vander wel Victor Van 99 PACPAC 6 4:06.66 2.00
8 Rojs PuksRojs Puks 00 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 4:10.91 1.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna Mark HelwighAnna Mark Helwigh 31 Sparta AMSparta AM 7 4:44.41 8.00
2 Katie-Ann McDonaldKatie-Ann McDonald 60 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 4 4:44.59 7.00
3 Ayşe EcerAyşe Ecer 01 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 5 4:47.42 6.00
4 Monika ŠaltenyteMonika Šaltenyte 00 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 4:47.77 5.00
5 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 4:52.33 4.00
6 Lucrezia PalmaLucrezia Palma 99 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 8 4:55.84 3.00
7 Andrea AlvarezAndrea Alvarez 01 Playas de CastellonPlayas de Castellon 2 5:00.62 2.00
8 Klara ZakšekKlara Zakšek 00 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 1 5:35.50 1.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andreas Holst LindgreenAndreas Holst Lindgreen 98 Sparta AMSparta AM 3 08:32.48 8.00
2 Ömer AmaçtanÖmer Amaçtan 01 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 1 08:37.03 7.00
3 Tariku NovalesTariku Novales 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 2 08:46.94 6.00
4 Max PolakMax Polak 00 PACPAC 8 08:48.40 5.00
5 Thomas PatrickThomas Patrick 01 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 7 08:48.63 4.00
6 Miguel MascarenhasMiguel Mascarenhas 98 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 6 08:50.32 3.00
7 Federico ZonaFederico Zona 00 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 4 08:58.59 2.00
8 Ernestas DanilovasErnestas Danilovas 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 5 PB 09:14.30 1.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emine AkbingölEmine Akbingöl 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 1 09:50.71 8.00
2 Jessica KeeneJessica Keene 99 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 8 SB 09:58.26 7.00
3 Andrea RomeroAndrea Romero 00 Playas de CastellonPlayas de Castellon 6 PB 10:14.52 6.00
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 10:27.19 5.00
5 Greta KarinauskaiteGreta Karinauskaite 01 Nike KlaipedaNike Klaipeda 7 10:31.18 4.00
6 Amanda Gerner AmalooAmanda Gerner Amaloo 00 Sparta AMSparta AM 3 10:46.91 3.00
7 Maura PiazzaMaura Piazza 01 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 4 10:53.64 2.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 15:55) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isabella HilditchIsabella Hilditch 99 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 4 13.83 0.194 8.00
2 Şevval AyazŞevval Ayaz 00 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 5 14.09 0.200 7.00
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 14.25 0.225 6.00
4 Carmen RamosCarmen Ramos 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 2 14.52 0.233 5.00
5 Alice MuraroAlice Muraro 00 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 8 15.10 0.174 4.00
6 Emilie HansenEmilie Hansen 99 Sparta AMSparta AM 7 PB 15.23 0.293 3.00
7 Erika KruminaiteErika Kruminaite 98 Nike KlaipedaNike Klaipeda 3 15.68 0.221 2.00
8 Barbara KnezBarbara Knez 00 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 1 16.18 0.163 1.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 16:05) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Furkan AktaşFurkan Aktaş 98 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 3 14.18 0.194 8.00
2 Kevin SanchezKevin Sanchez 99 Playas de CastellonPlayas de Castellon 4 14.37 0.201 7.00
3 Yslain VerwaalYslain Verwaal 99 PACPAC 2 14.66 0.186 6.00
4 Diogo GuerraDiogo Guerra 99 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 8 15.14 0.195 5.00
5 Dovidas PetkeviciusDovidas Petkevicius 01 Nike KlaipedaNike Klaipeda 7 15.17 0.184 4.00
6 Nikolaj GravesNikolaj Graves 98 Sparta AMSparta AM 5 PB 15.36 0.173 3.00
7 Tyriq LafeuilleTyriq Lafeuille 01 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 1 16.46 0.187 2.00
8 Francesco LazzariFrancesco Lazzari 00 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 6 17.35 0.158 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilja PetrušenkoIlja Petrušenko 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 8 53.29 0.273 8.00
2 Ramsey AngelaRamsey Angela 99 PACPAC 3 53.40 0.252 7.00
3 Ben LloydBen Lloyd 00 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 2 54.88 0.199 6.00
4 Rodrigo MontoyaRodrigo Montoya 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 5 55.11 0.252 5.00
5 Jacob HvorupJacob Hvorup 99 Sparta AMSparta AM 6 PB 55.82 0.287 4.00
6 Zeki KodalakZeki Kodalak 98 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 4 56.87 0.293 3.00
7 Francesco LazzariFrancesco Lazzari 00 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 7 59.96 0.306 2.00
8 Antonio BrasAntonio Bras 99 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 1 59.98 0.205 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 59.28 0.199 8.00
2 Luisa MitjaLuisa Mitja 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 5 63.31 0.181 7.00
3 Viktoria DommerViktoria Dommer 01 Sparta AMSparta AM 2 PB 64.29 0.287 6.00
4 Alice MuraroAlice Muraro 00 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 3 65.94 0.250 5.00
5 Erika KruminaiteErika Kruminaite 98 Nike KlaipedaNike Klaipeda 6 66.17 0.236 4.00
6 Asli KutluAsli Kutlu 99 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 8 70.42 0.255 3.00
7 Stephanie FisherStephanie Fisher 00 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 7 71.15 0.248 2.00
Vladyslava TukhayVladyslava Tukhay 99 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 4 DQ 168.7 0.293
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pedro FerreiraPedro Ferreira 98 Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 7 09:38.03 8.00
2 Murat GüneşMurat Güneş 98 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 2 09:40.87 7.00
3 Giovanni CeselliGiovanni Ceselli 99 Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 5 09:51.40 6.00
4 Alejandro OrtuńoAlejandro Ortuńo 99 Playas de CastellonPlayas de Castellon 3 09:53.99 5.00
5 Morten BachMorten Bach 00 Sparta AMSparta AM 4 PB 10:00.22 4.00
6 Achraf BoutkaboutAchraf Boutkabout 98 PACPAC 1 10:25.71 3.00
7 Kęstas MickusKęstas Mickus 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 6 11:10.02 2.00
8 Najibe ArbeNajibe Arbe 01 Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 8 11:22.70 1.00
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Derya KunurDerya Kunur 99 Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 4 10:52.08 8.00
2 Sophie SoefeldtSophie Soefeldt 00 Sparta AMSparta AM 6 10:56.44 7.00
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11:30.04 6.00
4 Aukse LinkuteAukse Linkute 99 Nike KlaipedaNike Klaipeda 2 11:43.04 5.00
5 Irene MartinezIrene Martinez 98 Playas de CastellonPlayas de Castellon 1 11:43.39 4.00
6 Yasmin AustridgeYasmin Austridge 00 Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 3 11:57.27 3.00
7 Ela TekavecEla Tekavec 00 AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 8 12:19.88 2.00
8 Maddalena FontanaMaddalena Fontana 99 Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 7 12:41.01 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fraende Emil, Aquino Jonathan, Andersen Nicolai Lind, Larsen Tobias G. Fraende Emil, Aquino Jonathan, Andersen Nicolai Lind, Larsen Tobias G. Sparta AMSparta AM 7 41.55 0.186 8.00
2 Smith Luke, Lyon Phoenix, Berkeley Jacob, Jaja Dita Smith Luke, Lyon Phoenix, Berkeley Jacob, Jaja Dita Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 3 42.25 0.112 7.00
3 Calero Alberto,Ambros Daniel, Sánchez Kevin, Merucci Jordi Calero Alberto,Ambros Daniel, Sánchez Kevin, Merucci Jordi Playas de CastellonPlayas de Castellon 6 42.26 0.154 6.00
4 Dursun Soner, Calik Berkay, Sadikoglu Mustafa Onur, Ozer Kayhan Dursun Soner, Calik Berkay, Sadikoglu Mustafa Onur, Ozer Kayhan Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 5 42.47 0.190 5.00
5 Girotti Davide, Bianco Edoardo, Campisano Andrea, Perrotti Edoardo Girotti Davide, Bianco Edoardo, Campisano Andrea, Perrotti Edoardo Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 8 42.52 0.301 4.00
6 Crespo Tiago, Esteves Joao, Rosa Rodrigo, Santos Delvis Crespo Tiago, Esteves Joao, Rosa Rodrigo, Santos Delvis Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 2 43.03 0.108 3.00
7 Van Der Meide Sergio, Pronk Bryan, Hoomoedt Daan, Vernaal Yslain Van Der Meide Sergio, Pronk Bryan, Hoomoedt Daan, Vernaal Yslain PACPAC 4 43.48 0.164 2.00
8 Baliukas Vladas, Sabašinskas Tomas, Petkevičius Dovidas, Toleikis Laurynas Baliukas Vladas, Sabašinskas Tomas, Petkevičius Dovidas, Toleikis Laurynas Nike KlaipedaNike Klaipeda 1 47.12 0.124 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johnson Parris, Aliu Immanuela, Shokunbi Modupe, Katy-Ann McDonald Johnson Parris, Aliu Immanuela, Shokunbi Modupe, Katy-Ann McDonald Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 5 46.79 0.287 8.00
2 Calagan Ecem, Ayaz Sevval, Malkoc Melike, Ay Mizgin Calagan Ecem, Ayaz Sevval, Malkoc Melike, Ay Mizgin Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 6 47.33 0.301 7.00
3 Janíčková Veronika, Strnadová Karolina, Novotná Jana, Vávrová Kateřina Janíčková Veronika, Strnadová Karolina, Novotná Jana, Vávrová Kateřina AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 47.48 0.324 6.00
4 Grau Isabel Shili, Murcia Esther, Verdú Andrea, Cruceta Elena Grau Isabel Shili, Murcia Esther, Verdú Andrea, Cruceta Elena Playas de CastellonPlayas de Castellon 3 48.65 0.202 5.00
5 Ezeobi Maryrose, Zambolin Stella, Muraro Alice, Kouakou Moillet Ezeobi Maryrose, Zambolin Stella, Muraro Alice, Kouakou Moillet Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 1 48.68 0.297 4.00
6 Dommer Viktoria, Hansen Emilie, Bomme Ida Beiter, Petersen Hannah Illum Dommer Viktoria, Hansen Emilie, Bomme Ida Beiter, Petersen Hannah Illum Sparta AMSparta AM 8 48.86 0.305 3.00
7 Gorenc Martina, Pirc Patricija, Podbevšek Tea, Hriberšek Lea Gorenc Martina, Pirc Patricija, Podbevšek Tea, Hriberšek Lea AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 2 49.78 0.255 2.00
8 Narbutaityte Vilte, Jonauskyté Akuylé, Bedalyte Deimanté, Jašauskaité Kristina Narbutaityte Vilte, Jonauskyté Akuylé, Bedalyte Deimanté, Jašauskaité Kristina Nike KlaipedaNike Klaipeda 4 50.82 0.193 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Guijarro Manuel, Fontes Ignacio, Sierra Alvaro, Gonzalez Juan Guijarro Manuel, Fontes Ignacio, Sierra Alvaro, Gonzalez Juan Playas de CastellonPlayas de Castellon 7 3:18.64 0.197 8.00
2 Hvorup Jacob, Nielsen Gustav, Devantier William, Lindgreen Andreas Hvorup Jacob, Nielsen Gustav, Devantier William, Lindgreen Andreas Sparta AMSparta AM 8 3:19.85 0.212 7.00
3 Fitzpatrick Jack, Octave Louis, Lloyd Ben, Pagan Matthew Fitzpatrick Jack, Octave Louis, Lloyd Ben, Pagan Matthew Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers 4 3:20.06 0.237 6.00
4 Dursun Soner, Benli Oguzhan, Özyürek Akin, Calik Berkay Dursun Soner, Benli Oguzhan, Özyürek Akin, Calik Berkay Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 6 3:23.01 0.202 5.00
5 Tubutis Jokubas, Puks Jojs, Survilas Eduardas Rihas, Petrušenko Ilja Tubutis Jokubas, Puks Jojs, Survilas Eduardas Rihas, Petrušenko Ilja Nike KlaipedaNike Klaipeda 2 3:27.85 0.219 4.00
6 Zangrandi Raffaele, Casale Alessio, Campisano Andrea, Bianco Edoardo Zangrandi Raffaele, Casale Alessio, Campisano Andrea, Bianco Edoardo Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni 1 3:28.13 0.253 3.00
7 Vidais Duarte, Monteiro Luis, Guerra Diogo, Pereira Mauro Vidais Duarte, Monteiro Luis, Guerra Diogo, Pereira Mauro Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica 3 3:29.60 0.287 2.00
8 Baidjoe Ishan, Hassan Najib, Van Der Wel Victor, Ven Der Niet Marien Baidjoe Ishan, Hassan Najib, Van Der Wel Victor, Ven Der Niet Marien PACPAC 5 3:33.10 0.242 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 16.9.2017 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škaldová Markéta, Gajanová Gabriela, Krupařová Lucie, Sklenská Edita Škaldová Markéta, Gajanová Gabriela, Krupařová Lucie, Sklenská Edita AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 3:45.59 0.187 8.00
2 Clark Belinda, Hilditch Isabela, Coalsh Megan, Bruney Maya Clark Belinda, Hilditch Isabela, Coalsh Megan, Bruney Maya Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie... 6 3:50.95 0.213 7.00
3 Eröz Fadime Can, Ayyildiz Silan, Yildirim Kardelen, Ay Mizgin Eröz Fadime Can, Ayyildiz Silan, Yildirim Kardelen, Ay Mizgin Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club 7 3:53.95 0.206 6.00
4 Dommer Viktoria, Thorsgaard Olivia, Norrung Laura Poulsen, Helwigh Anna Mark Dommer Viktoria, Thorsgaard Olivia, Norrung Laura Poulsen, Helwigh Anna Mark Sparta AMSparta AM 1 3:54.64 0.201 5.00
5 Olmedo Maeta, Mitja Luisa, Ríos Paula, Ramos Carmen Olmedo Maeta, Mitja Luisa, Ríos Paula, Ramos Carmen Playas de CastellonPlayas de Castellon 4 3:55.14 0.234 4.00
6 Tukhay Vladyslava, Lukan Klara, Šenica Lina, Hriberšek Lea Tukhay Vladyslava, Lukan Klara, Šenica Lina, Hriberšek Lea AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana 3 3:58.36 0.223 3.00
7 Žikaite Roberta, Žikaite Auguste, Petraskaite Dominyka, Kruminaite Erika Žikaite Roberta, Žikaite Auguste, Petraskaite Dominyka, Kruminaite Erika Nike KlaipedaNike Klaipeda 5 3:58.88 0.199 2.00
8 Ezeobi Maryrose, Zambolin Stella, Muraro Alice, Kouakou Moillet, Ezeobi Maryrose, Zambolin Stella, Muraro Alice, Kouakou Moillet, Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club 2 4:14.59 0.255 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 16.9.2017 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.581.661.721.771.821.861.901.932.002.102.152.20 Body
1 Alperen AcetAlperen Acet
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
98 7 2.15 -----O-OOOOOXXX 8.00
2 Aleksas VilkasAleksas Vilkas
Nike KlaipedaNike Klaipeda
99 3 1.90 ----OOXXOOXXX 7.00
3 Lorenzo MatarazzoLorenzo Matarazzo
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
99 2 1.90 -----XOXOXOXXX 6.00
4 Pedro PinheiroPedro Pinheiro
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 4 1.90 O--O-XOOXXOXXX 5.00
5 Jorge DávilaJorge Dávila
Playas de CastellonPlayas de Castellon
00 8 1.86 ---OOXOXXOXXX 4.00
6 Jacob RosenlundJacob Rosenlund
Sparta AMSparta AM
01 1 1.77 --XOOXOXXX 3.00
7 Jeroen PioeszJeroen Pioesz
PACPAC
00 6 1.77 ---XOXXOXXX 2.00
Michael AdebakinMichael Adebakin
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
00 5 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.641.681.711.741.79 Body
1 Rikke AndersenRikke Andersen
Sparta AMSparta AM
98 2 1.74 --OXOOOOXXX 8.00
2 Rebecca HawkinsRebecca Hawkins
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
99 7 1.71 --OOXOXOXXX 7.00
3 Gintare TireviciuteGintare Tireviciute
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 6 1.64 OXXOXOOXXX 6.00
4 Lija ApostolovskiLija Apostolovski
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
00 4 1.64 -OOXOXXX 5.00
5 Rümeysa ÖkdemRümeysa Ökdem
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
00 8 1.64 OOOXXOXXX 4.00
6 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 1 1.60 OOXOXXX 3.00
7 Marchi Giulia DeMarchi Giulia De
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
12 3 1.60 XOXOXOXXX 2.00
8 Claudia ConteClaudia Conte
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 5 1.60 OOXXOXXX 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 16.9.2017 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.503.753.954.054.154.234.314.384.444.504.55 Body
1 Aske PetersenAske Petersen
Sparta AMSparta AM
98 2 4.38 --O-XOOX-O--XX- 8.00
2 M. Hanifi TanrikuluM. Hanifi Tanrikulu
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
99 8 4.31 -OXXO-XXO-OXXX 7.00
3 Filipe CorceiroFilipe Corceiro
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 5 4.05 -O-OXXX 6.00
4 Vladas BaliukasVladas Baliukas
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 4 4.05 -XOOOXXX 5.00
5 Daan SpiljardDaan Spiljard
PACPAC
00 7 4.05 --XOXOXXX 4.00
6 Spyros HajipanayiSpyros Hajipanayi
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
99 6 3.95 OOXOXXX 3.00
Angelis Ivan DeAngelis Ivan De
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
01 3 NM
Miguel Angel CarvajalMiguel Angel Carvajal
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.122.302.552.803.003.153.303.403.483.55 Body
1 Laura GronbechLaura Gronbech
Sparta AMSparta AM
99 8 3.48 ----OOOOOXXX 8.00
2 Meritxell BenitoMeritxell Benito
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 3 3.48 ----OOOXXOXXOXXX 7.00
3 Sophie DowsonSophie Dowson
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
98 5 3.40 -----XOOXO-XXX 6.00
4 Karolina JasaiteKarolina Jasaite
Nike KlaipedaNike Klaipeda
99 4 2.80 --XXOOXXX 5.00
5 Cristiana MorettoCristiana Moretto
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
99 1 2.55 -OXOXXX 4.00
Maja Katarina MulecMaja Katarina Mulec
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
22 2 NM
Sümeyye KinarSümeyye Kinar
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
01 6 NM
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 7 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 16.9.2017 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hüseyin OcakHüseyin Ocak
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
99 1 7.09 -0.4 m/s X-6.53+0.06.81-0.16.817.09-0.4 8.00
2 Mads LundMads Lund
Sparta AMSparta AM
00 3 6.89 -0.6 m/s 6.68-1.8X+0.06.66+0.46.686.89-0.6 7.00
3 Yuben MunaryYuben Munary
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
99 6 6.67 +0.2 m/s 6.67+0.26.64+0.26.50+0.16.676.46+0.6 6.00
4 Aaron EllingtonAaron Ellington
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
98 7 6.61 +0.3 m/s 6.59+0.66.53-0.46.61+0.36.616.56+0.2 5.00
5 Der Meide Sergio VanDer Meide Sergio Van
PACPAC
99 8 PB 6.58 +0.2 m/s 6.36+0.46.25+0.16.58+0.26.586.47-0.4 4.00
6 Raúl SchlechtRaúl Schlecht
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 2 6.52 -0.1 m/s 6.14-1.86.31-0.26.40+0.36.406.52-0.1 3.00
7 Povilas ŠiliauskasPovilas Šiliauskas
Nike KlaipedaNike Klaipeda
01 5 PB 6.12 -0.2 m/s 5.93-0.16.12-0.25.91+0.06.125.81+0.2 2.00
8 Roberto OrlandiRoberto Orlandi
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
99 4 6.07 -0.5 m/s 5.96+0.06.07-0.55.81+0.26.07X-0.4 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 2 5.63 +0.4 m/s 5.46+1.25.63+0.45.451.25.63-- 8.00
2 Ecem ÇalaganEcem Çalagan
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
98 1 5.57 +1.0 m/s 5.57+1.0XX5.57X 7.00
3 Kristina JasauskaiteKristina Jasauskaite
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 7 PB 5.39 +0.8 m/s X5.18-0.4X5.185.39+0.8 6.00
4 Claudia ConteClaudia Conte
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 6 5.37 -0.4 m/s 5.20+0.95.37-0.4X5.37X 5.00
5 Hannah Illum PetersenHannah Illum Petersen
Sparta AMSparta AM
00 3 5.36 +0.5 m/s 5.00+0.15.15+1.15.22+1.15.225.36+0.5 4.00
6 Alessia AllegroAlessia Allegro
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
00 4 5.35 +1.1 m/s 4.99+0.05.09+1.25.19+0.15.195.35+1.1 3.00
7 Patricija PircPatricija Pirc
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
00 5 5.27 +0.2 m/s 5.14+0.85.00+0.65.27+0.25.27X 2.00
8 Jamiyla Robinson-PascalJamiyla Robinson-Pascal
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
98 8 5.21 +0.3 m/s 5.14+1.15.00+0.7X5.145.21+0.3 1.00
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 16.9.2017 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pedro PinheiroPedro Pinheiro
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 7 15.01 +0.7 m/s 15.01+0.7X-15.01X 8.00
2 Cristian NelitoCristian Nelito
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 3 14.80 +2.1 m/s 14.34 +1.5 m/s X13.48+0.914.34+1.514.3414.80+2.1 7.00
3 Batuhan ÇakirBatuhan Çakir
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
01 2 14.24 +2.0 m/s 14.242.0XX14.2413.83+1.6 6.00
4 Daan HoomoedtDaan Hoomoedt
PACPAC
00 1 13.72 +1.8 m/s 12.8212.49+0.712.80+2.812.8213.72+1.8 5.00
5 Gustav lundholm NielsenGustav lundholm Nielsen
Sparta AMSparta AM
98 4 PB 13.61 +0.5 m/s 13.49+2.813.35+1.113.56+2.213.5613.61+0.5 4.00
6 Abbas AdejonwoAbbas Adejonwo
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
99 8 13.42 +2.3 m/s 13.19 +1.4 m/s XX13.19+1.413.1913.42+2.3 3.00
7 Andrea FrulioAndrea Frulio
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
01 5 13.38 +1.7 m/s 13.38+1.712.83+2.112.92+0.713.3813.29+0.4 2.00
8 Vladas BaliukasVladas Baliukas
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 6 11.62 +2.5 m/s 11.62+2.5XX11.62X 1.00
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JasauskaiteKristina Jasauskaite
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 5 12.09 +1.3 m/s 11.58+0.611.58-0.611.90-0.111.9012.09+1.3 8.00
2 Esra YilmazEsra Yilmaz
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
00 7 11.99 +1.9 m/s 11.50+1.811.48+0.111.99+1.911.9911.73+0.9 7.00
3 Sara SotošekSara Sotošek
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
98 3 11.94 +2.0 m/s X11.74+0.011.47+0.911.7411.94+2.0 6.00
4 Anastasia DaviesAnastasia Davies
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
99 6 11.92 +1.5 m/s 11.92+1.511.59+0.8X11.9211.88 5.00
5 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 8 11.48 -0.6 m/s 11.2711.48-0.611.33+1.111.4811.37+2.1 4.00
6 Veronica VialettoVeronica Vialetto
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
00 2 11.45 +0.4 m/s 11.45+0.411.24+0.811.27-0.111.4511.21+1.9 3.00
7 Laura OdeniLaura Odeni
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 4 11.20 +0.7 m/s 11.20+0.7X10.98+0.711.20X 2.00
8 Poulsen Laura NorrungPoulsen Laura Norrung
Sparta AMSparta AM
00 1 PB 10.59 +1.4 m/s 07.16+0.810.48+1.610.59+1.410.5910.55+0.9 1.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 14:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maja ŚlepowrońskaMaja Ślepowrońska
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 7 14.09 13.9014.0913.9914.09X 8.00
2 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 3 13.98 13.8713.9813.6013.9813.89 7.00
3 Ayoe Bogelund RobelAyoe Bogelund Robel
Sparta AMSparta AM
98 4 13.73 13.1813.2313.7313.7313.36 6.00
4 Aysel YilmazAysel Yilmaz
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
99 2 13.39 13.3913.06X13.3913.19 5.00
5 Brigita BudryteBrigita Budryte
Nike KlaipedaNike Klaipeda
99 8 PB 11.50 10.8311.5010.6511.5011.21 4.00
6 Emma PeronEmma Peron
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
00 5 11.45 X11.4511.4511.45X 3.00
7 Hannah MacaulayHannah Macaulay
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
01 1 10.67 10.1910.4810.6710.6710.51 2.00
8 Hana CukjatiHana Cukjati
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
00 6 08.69 X08.23X08.2308.69 1.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 16.9.2017 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Otoniel BadjanaOtoniel Badjana
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 8 17.56 15.8917.2717.3317.3317.56 8.00
2 Alperen KarahanAlperen Karahan
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
00 3 16.67 16.5416.67X16.6715.77 7.00
3 ´t hout Timo In´t hout Timo In
PACPAC
98 2 16.25 14.7016.2516.1216.2516.24 6.00
4 Alessandro PaceAlessandro Pace
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
99 6 16.18 15.1715.3516.1816.1815.53 5.00
5 Daniel CollarDaniel Collar
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 4 14.63 13.80X14.6314.63X 4.00
6 Casper JorgensenCasper Jorgensen
Sparta AMSparta AM
99 5 14.26 14.2614.1714.1314.2614.17 3.00
7 Billy Praim-singhBilly Praim-singh
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
99 1 13.50 13.2813.50-13.50X 2.00
8 Vytenis GiedraitisVytenis Giedraitis
Nike KlaipedaNike Klaipeda
98 7 07.81 07.8107.3007.5507.8107.63 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Diletta FortunaDiletta Fortuna
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
01 6 41.86 XX41.3741.3741.86 8.00
2 Maja ŚlepowrońskaMaja Ślepowrońska
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 8 41.43 40.28X39.6340.2841.43 7.00
3 Aysel YilmazAysel Yilmaz
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
99 3 41.16 X40.8741.1641.16X 6.00
4 Liza LapLiza Lap
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
99 7 40.59 X40.59X40.5939.02 5.00
5 Ayoe bogelund RobelAyoe bogelund Robel
Sparta AMSparta AM
98 5 39.39 39.3937.7536.5339.39X 4.00
6 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 4 38.22 30.1128.9937.4237.4238.22 3.00
7 Hannah MacaulayHannah Macaulay
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
01 2 36.45 35.3836.45X36.4535.85 2.00
8 Brigita BudryteBrigita Budryte
Nike KlaipedaNike Klaipeda
99 1 35.84 X35.8435.0235.8435.16 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 16.9.2017 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Otoniel BadjanaOtoniel Badjana
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 1 51.31 45.65X51.3151.3149.61 8.00
2 Casper JorgensenCasper Jorgensen
Sparta AMSparta AM
99 6 50.13 50.13X47.9050.13X 7.00
3 Berke InalogluBerke Inaloglu
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
98 4 48.39 38.8248.39X48.39X 6.00
4 Shaquille EmanuelsonShaquille Emanuelson
PACPAC
00 3 46.03 37.64X46.0346.03X 5.00
5 Tomas SabašinskasTomas Sabašinskas
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 8 44.89 44.51X44.8944.8943.69 4.00
6 Alessandro PaceAlessandro Pace
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
99 7 44.23 40.1344.23X44.2342.57 3.00
7 Nathan ThomasNathan Thomas
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
98 2 42.28 39.9441.6442.2842.2841.75 2.00
8 Daniel CollarDaniel Collar
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 5 40.03 40.03XX40.03X 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Deniz YaylaciDeniz Yaylaci
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
98 5 50.56 50.56X49.6450.5649.03 8.00
2 Aitana SafontAitana Safont
Playas de CastellonPlayas de Castellon
01 2 48.95 44.4044.8348.9548.95X 7.00
3 Victoria WiltshireVictoria Wiltshire
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
99 4 47.73 X41.3444.5844.5847.73 6.00
4 Elena RancanElena Rancan
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
00 8 39.71 37.1436.2536.1137.1439.71 5.00
5 Cacilie Hojer Mcclur ThomsenCacilie Hojer Mcclur Thomsen
Sparta AMSparta AM
31 7 38.63 38.6337.31X38.6338.53 4.00
6 Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 6 37.68 31.8534.9335.3135.3137.68 3.00
7 Lana ŠeškoLana Šeško
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
01 1 23.15 21.4622.3023.1523.15X 2.00
8 Arlita JaudžimaiteArlita Jaudžimaite
Nike KlaipedaNike Klaipeda
01 3 16.35 X16.2916.3516.3516.01 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Junioři

(so, 16.9.2017 - 09:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aliaksandr ShymanovichAliaksandr Shymanovich
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 2 75.62 72.3174.4369.9774.4375.62 8.00
2 Hakan mert SözüdiriHakan mert Sözüdiri
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
98 5 63.26 63.2661.5662.8663.26X 7.00
3 Billy Praim-singhBilly Praim-singh
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
99 3 62.79 61.7662.7962.5862.7961.49 6.00
4 Aimar-genís PalmaAimar-genís Palma
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 6 60.66 55.4557.3260.6660.6659.03 5.00
5 Omar ChiricoOmar Chirico
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
99 8 58.05 56.68X57.4257.4258.05 4.00
6 Vytenis GiedraitisVytenis Giedraitis
Nike KlaipedaNike Klaipeda
98 1 51.68 43.28X51.6851.68X 3.00
7 August nabe HallbergAugust nabe Hallberg
Sparta AMSparta AM
98 7 46.06 X46.06X46.0642.96 2.00
8 der veer Quinten Vander veer Quinten Van
PACPAC
99 4 35.09 XX35.0935.0933.18 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 16.9.2017 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Münevver HanciMünevver Hanci
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
01 4 48.54 44.7144.8247.0447.0448.54 8.00
2 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 5 44.87 41.9742.0944.8744.8737.83 7.00
3 Bekah WaltonBekah Walton
Blackheath & Bromley Harriers ACBlackheath & Bromley Harrie...
99 3 43.12 39.1943.1243.0343.1241.96 6.00
4 Carmen RamosCarmen Ramos
Playas de CastellonPlayas de Castellon
98 1 37.82 37.2037.8236.4137.8237.53 5.00
5 Karoline Matilde MangorKaroline Matilde Mangor
Sparta AMSparta AM
98 6 37.03 37.0337.02X37.03X 4.00
6 Hana CukjatiHana Cukjati
AD Mass LjubljanaAD Mass Ljubljana
00 8 35.75 31.6329.4231.5831.6335.75 3.00
7 Emma PeronEmma Peron
Atletica Vicentina ClubAtletica Vicentina Club
00 7 32.47 X32.4730.4932.4730.05 2.00
8 Arlita JaudžimaiteArlita Jaudžimaite
Nike KlaipedaNike Klaipeda
01 2 21.87 21.87XX21.87X 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 16.9.2017 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BainbridgeDaniel Bainbridge
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
99 4 62.46 60.1058.1657.3160.1062.46 8.00
2 Joshua EgbeamaJoshua Egbeama
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
98 3 61.56 61.5659.7958.4661.5658.32 7.00
3 Arthur W. PetersenArthur W. Petersen
Sparta AMSparta AM
98 8 PB 61.48 56.4961.4860.4661.4860.72 6.00
4 Abdullah KarataşAbdullah Karataş
Fenerbahce Sport ClubFenerbahce Sport Club
00 6 58.60 54.4058.6057.5958.6058.50 5.00
5 Tomas SabašinskasTomas Sabašinskas
Nike KlaipedaNike Klaipeda
00 2 53.43 49.2953.43X53.4347.85 4.00
6 Haarlem Thomas VanHaarlem Thomas Van
PACPAC
99 5 PB 52.20 51.9147.5750.5151.9152.20 3.00
7 Ińigo TorresIńigo Torres
Playas de CastellonPlayas de Castellon
99 7 50.60 48.4550.60X50.6049.19 2.00
8 Giordano CeciliaGiordano Cecilia
Fiamme Gialle SimoniFiamme Gialle Simoni
98 1 49.59 47.6449.5949.4249.5946.03 1.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TURM TURM TURMTURM 00115.00 0
2 DENM DENM DENMDENM 00111.00 4
3 PORM PORM PORMPORM 00101.00 14
4 ESPM ESPM ESPMESPM 00086.00 29
5 GBRM GBRM GBRMGBRM 00082.00 33
6 NEDM NEDM NEDMNEDM 00069.00 46
7 LTUM LTUM LTUMLTUM 00058.00 57
8 ITAM ITAM ITAMITAM 00057.00 58
Poznámky:
Stav po/State after: Hammer, Shot Put 6kg, Triple Jump, 400 m H, Pole Vault, 800 M, Discus 1,75kg, 100 M, 400 M, High Jump, Javelin, 3000 m steeple, 200 M, Long Jump, 1500 M, 110 m H, 3000 M, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TURW TURW TURWTURW 00110.00 0
2 CZEW CZEW CZEWCZEW 00107.00 3
3 GBRW GBRW GBRWGBRW 00104.00 6
4 DENW DENW DENWDENW 00092.00 18
5 ESPW ESPW ESPWESPW 00085.00 25
6 ITAW ITAW ITAWITAW 00069.00 41
7 LTUW LTUW LTUWLTUW 00062.00 48
8 SLOW SLOW SLOWSLOW 00047.00 63
Poznámky:
Stav po/State after: Hammer, Pole Vault, Triple Jump, High Jump, Discus 1kg, 400 m H, 800 M, 100 M, Long Jump, 400 M, Shot Put 4kg, 3000 m steeple, 200 M, 1500 M, Javelin 600g, 100 m H, 3000 M, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků