Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze
Břeclav (23. - 24. 9. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:55) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.10 | Q | |||||||||||||
2 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 3 | 07.39 | Q | |||||||||||||
3 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.43 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 07.48 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 07.57 | ||||||||||||||
6 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 07.66 | ||||||||||||||
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:55) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 07.30 | Q | |||||||||||||
2 | Marek NetíkMarek Netík | 02 | AK Sokolov | 5 | 07.43 | Q | |||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 07.45 | ||||||||||||||
4 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.56 | ||||||||||||||
5 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.58 | ||||||||||||||
6 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.59 | ||||||||||||||
7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 07.60 | ||||||||||||||
Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:55) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 07.28 | Q | |||||||||||||
2 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 07.33 | Q | |||||||||||||
3 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.42 | q | |||||||||||||
4 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.51 | ||||||||||||||
5 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.66 | ||||||||||||||
6 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 07.71 | ||||||||||||||
7 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 2 | 07.72 | ||||||||||||||
8 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.10 | Q | ||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 07.28 | Q | ||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 07.30 | Q | ||
4 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 07.33 | Q | ||
5 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 3 | 07.39 | Q | ||
6 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.42 | q | ||
7 | Marek NetíkMarek Netík | 02 | AK Sokolov | 5 | 07.43 | Q | ||
8 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.43 | q | ||
9 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 07.45 | |||
10 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 07.48 | |||
11 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.51 | |||
12 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.56 | |||
13 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 07.57 | |||
14 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.58 | |||
15 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.59 | |||
16 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 07.60 | |||
17 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.66 | |||
18 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 07.66 | |||
19 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 07.71 | |||
20 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 2 | 07.72 | |||
21 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.74 | |||
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | ||||
Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DQ 162.7 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 23.9.2017 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.05 | ||||||||||||||
2 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 2 | 07.29 | ||||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 07.30 | ||||||||||||||
4 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 07.30 | ||||||||||||||
5 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 07.31 | ||||||||||||||
6 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.38 | ||||||||||||||
7 | Marek NetíkMarek Netík | 02 | AK Sokolov | 8 | 07.44 | ||||||||||||||
8 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 07.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.77 | Q | |||||||||||||
2 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 08.04 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 08.23 | ||||||||||||||
6 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.27 | ||||||||||||||
7 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.71 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 08.07 | Q | |||||||||||||
3 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.18 | ||||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 1 | 08.25 | ||||||||||||||
6 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 08.48 | ||||||||||||||
7 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 6 | 08.60 | ||||||||||||||
Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 4 | 07.90 | Q | |||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.97 | Q | |||||||||||||
3 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.97 | q | |||||||||||||
4 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 08.04 | q | |||||||||||||
5 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
7 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | 08.23 | ||||||||||||||
8 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 08.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.71 | Q | ||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.77 | Q | ||
3 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 4 | 07.90 | Q | ||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.97 | Q | ||
5 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.97 | q | ||
6 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 08.04 | Q | ||
7 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 08.04 | q | ||
8 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 08.07 | Q | ||
9 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.15 | |||
10 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.15 | |||
11 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 08.16 | |||
12 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 08.17 | |||
13 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.18 | |||
14 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | 08.23 | |||
15 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 08.23 | |||
16 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 08.23 | |||
17 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 1 | 08.25 | |||
18 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.27 | |||
19 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 08.32 | |||
20 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 08.48 | |||
21 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1 | 08.55 | |||
22 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 6 | 08.60 | |||
Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 23.9.2017 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.65 | ||||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.74 | ||||||||||||||
3 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná, z.s. | 3 | 07.91 | ||||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 07.98 | ||||||||||||||
5 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.05 | ||||||||||||||
7 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 08.09 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 8 | 08.17 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 11:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 16.78 | Q | |||||||||||||
2 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 17.30 | q | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 17.40 | q | |||||||||||||
4 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 2 | 17.88 | ||||||||||||||
5 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 18.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 11:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 17.21 | Q | |||||||||||||
2 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 17.46 | ||||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 17.57 | ||||||||||||||
4 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 17.86 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 17.90 | ||||||||||||||
6 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 18.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 11:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 17.12 | Q | |||||||||||||
2 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 17.42 | ||||||||||||||
3 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 17.98 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 18.26 | ||||||||||||||
5 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 18.29 | ||||||||||||||
6 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 5 | 18.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 17.50 | Q | |||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.78 | ||||||||||||||
3 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 17.81 | ||||||||||||||
4 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 18.02 | ||||||||||||||
5 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 18.05 | ||||||||||||||
6 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 18.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 16.78 | Q | ||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 17.12 | Q | ||
3 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 17.21 | Q | ||
4 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 17.30 | q | ||
5 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 17.40 | q | ||
6 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 17.42 | |||
7 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 17.46 | |||
8 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 17.50 | Q | ||
9 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 17.57 | |||
10 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 17.78 | |||
11 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 17.81 | |||
12 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 17.86 | |||
13 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 2 | 17.88 | |||
14 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 17.90 | |||
15 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 17.98 | |||
16 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 18.02 | |||
17 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 18.05 | |||
18 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 18.18 | |||
19 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 18.26 | |||
20 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 18.29 | |||
21 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 18.29 | |||
22 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 18.36 | |||
23 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 5 | 18.38 |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 12:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 16.61 | ||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 17.20 | ||||||||||||||
3 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 17.29 | ||||||||||||||
4 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 17.29 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 17.34 | ||||||||||||||
6 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 17.59 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:40) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 18.84 | Q | |||||||||||||
2 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 19.68 | ||||||||||||||
3 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 19.79 | ||||||||||||||
4 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 19.82 | ||||||||||||||
5 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1 | 19.87 | ||||||||||||||
Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:40) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 18.86 | Q | |||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 19.22 | q | |||||||||||||
3 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 19.62 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 20.23 | ||||||||||||||
5 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 20.27 | ||||||||||||||
Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:40) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 19.68 | Q | |||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 3 | 19.81 | ||||||||||||||
3 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 5 | 19.99 | ||||||||||||||
4 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 20.06 | ||||||||||||||
5 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 20.37 | ||||||||||||||
6 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 20.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:40) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 19.48 | Q | |||||||||||||
2 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 4 | 19.62 | q | |||||||||||||
3 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 19.98 | ||||||||||||||
4 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 20.18 | ||||||||||||||
5 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 20.25 | ||||||||||||||
Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 18.84 | Q | ||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 18.86 | Q | ||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 19.22 | q | ||
4 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 19.48 | Q | ||
5 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 4 | 19.62 | q | ||
6 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 19.62 | |||
7 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 19.68 | Q | ||
8 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 19.68 | |||
9 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 19.79 | |||
10 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 3 | 19.81 | |||
11 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 19.82 | |||
12 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1 | 19.87 | |||
13 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 19.98 | |||
14 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 5 | 19.99 | |||
15 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 20.06 | |||
16 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 20.18 | |||
17 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 20.23 | |||
18 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 20.25 | |||
19 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 20.27 | |||
20 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 20.37 | |||
21 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 20.74 | |||
Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 5 | DNS | ||||
Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1 | DNS | ||||
Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNS |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 12:25) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 18.48 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 18.68 | ||||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 19.21 | ||||||||||||||
4 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 19.43 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 1 | 19.61 | ||||||||||||||
6 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 6 | 19.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 37.14 | Q | |||||||||||||
2 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 37.58 | ||||||||||||||
3 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 38.36 | ||||||||||||||
4 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 39.47 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 39.96 | ||||||||||||||
David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 38.04 | Q | |||||||||||||
2 | Marek ČernýMarek Černý | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 38.20 | ||||||||||||||
3 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 38.31 | ||||||||||||||
4 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 38.33 | ||||||||||||||
5 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 6 | 38.47 | ||||||||||||||
Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 36.93 | Q | |||||||||||||
2 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 37.49 | q | |||||||||||||
3 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 37.58 | q | |||||||||||||
4 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 38.40 | ||||||||||||||
5 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 39.05 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 39.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 23.9.2017 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 37.81 | Q | |||||||||||||
2 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 38.21 | ||||||||||||||
3 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 38.75 | ||||||||||||||
4 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 38.90 | ||||||||||||||
5 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 38.90 | ||||||||||||||
6 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 39.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 36.93 | Q | ||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 37.14 | Q | ||
3 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 37.49 | q | ||
4 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 37.58 | q | ||
5 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 37.58 | |||
6 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 37.81 | Q | ||
7 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 38.04 | Q | ||
8 | Marek ČernýMarek Černý | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 38.20 | |||
9 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 38.21 | |||
10 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 38.31 | |||
11 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 38.33 | |||
12 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 38.36 | |||
13 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 38.40 | |||
14 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 6 | 38.47 | |||
15 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 38.75 | |||
16 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 38.90 | |||
17 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 38.90 | |||
18 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 39.05 | |||
19 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 39.10 | |||
20 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 39.43 | |||
21 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 39.47 | |||
22 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 39.96 | |||
David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | ||||
Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 1 | DNS |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 36.67 | ||||||||||||||
2 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 36.98 | ||||||||||||||
3 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 37.43 | ||||||||||||||
4 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 37.71 | ||||||||||||||
5 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 37.80 | ||||||||||||||
6 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 38.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 42.03 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 43.56 | ||||||||||||||
3 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 43.68 | ||||||||||||||
4 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 44.19 | ||||||||||||||
5 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 44.25 | ||||||||||||||
6 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 46.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 43.36 | Q | |||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 44.10 | ||||||||||||||
3 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 44.22 | ||||||||||||||
4 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | SK Jeseniova | 1 | 44.97 | ||||||||||||||
5 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 45.76 | ||||||||||||||
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 41.14 | Q | |||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 43.84 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 44.06 | ||||||||||||||
4 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 44.25 | ||||||||||||||
5 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 44.43 | ||||||||||||||
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 23.9.2017 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 40.91 | Q | |||||||||||||
2 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 41.72 | q | |||||||||||||
3 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | SK Kotlářka Praha | 6 | 42.61 | q | |||||||||||||
4 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 42.74 | ||||||||||||||
5 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 43.15 | ||||||||||||||
6 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 43.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 40.91 | Q | ||
2 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 41.14 | Q | ||
3 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 41.72 | q | ||
4 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 42.03 | Q | ||
5 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | SK Kotlářka Praha | 6 | 42.61 | q | ||
6 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 42.74 | |||
7 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 43.15 | |||
8 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 43.30 | |||
9 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 43.36 | Q | ||
10 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 43.56 | |||
11 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 43.68 | |||
12 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 43.84 | |||
13 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 44.06 | |||
14 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 44.10 | |||
15 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 44.19 | |||
16 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 44.22 | |||
17 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 44.25 | |||
18 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 44.25 | |||
19 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 44.43 | |||
20 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | SK Jeseniova | 1 | 44.97 | |||
21 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 45.76 | |||
22 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 46.74 | |||
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 5 | DNS | ||||
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | DNS |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 40.67 | ||||||||||||||
2 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 40.84 | ||||||||||||||
3 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 41.37 | ||||||||||||||
4 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 3 | 41.92 | ||||||||||||||
5 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 5 | 42.02 | ||||||||||||||
6 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | SK Kotlářka Praha | 6 | 42.49 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:59.57 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:59.85 | ||||||||||||||
3 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:01.13 | ||||||||||||||
4 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 2:01.47 | ||||||||||||||
5 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:01.93 | ||||||||||||||
6 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 2:02.10 | ||||||||||||||
7 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1 | 2:02.89 | ||||||||||||||
8 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 2:05.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 2:04.48 | Q | |||||||||||||
2 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:04.79 | Q | |||||||||||||
3 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:05.23 | q | |||||||||||||
4 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:06.37 | ||||||||||||||
5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 4 | 2:12.04 | ||||||||||||||
6 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:12.35 | ||||||||||||||
7 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:12.69 | ||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:06.38 | Q | |||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 2:06.67 | Q | |||||||||||||
3 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 2:06.82 | ||||||||||||||
4 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:10.06 | ||||||||||||||
5 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:10.57 | ||||||||||||||
6 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:11.56 | ||||||||||||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:04.77 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:05.18 | Q | |||||||||||||
3 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 2:06.12 | q | |||||||||||||
4 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5 | 2:08.96 | ||||||||||||||
5 | Tomáš GruňTomáš Gruň | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:10.80 | ||||||||||||||
6 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 6 | 2:11.89 | ||||||||||||||
7 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:12.38 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 2:04.48 | Q | ||
2 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:04.77 | Q | ||
3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:04.79 | Q | ||
4 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:05.18 | Q | ||
5 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:05.23 | q | ||
6 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 2:06.12 | q | ||
7 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:06.37 | |||
8 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:06.38 | Q | ||
9 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 2:06.67 | Q | ||
10 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 2:06.82 | |||
11 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5 | 2:08.96 | |||
12 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:10.06 | |||
13 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:10.57 | |||
14 | Tomáš GruňTomáš Gruň | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:10.80 | |||
15 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:11.56 | |||
16 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 6 | 2:11.89 | |||
17 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 4 | 2:12.04 | |||
18 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:12.35 | |||
19 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:12.38 | |||
20 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:12.69 | |||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | DNS |
800 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 1 | 2:20.06 | Q | |||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 2:25.24 | Q | |||||||||||||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:25.30 | q | |||||||||||||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | AK Sokolov | 2 | 2:26.10 | ||||||||||||||
5 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 2:27.18 | ||||||||||||||
6 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:29.51 | ||||||||||||||
7 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:34.83 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 1 | 2:21.01 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 2 | 2:24.78 | Q | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 2:25.06 | q | |||||||||||||
4 | Alexandra HromadováAlexandra Hromadová | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:26.03 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 5 | 2:26.55 | ||||||||||||||
6 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 4 | 2:28.04 | ||||||||||||||
7 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:28.92 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 2:25.51 | Q | |||||||||||||
2 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 2 | 2:25.99 | Q | |||||||||||||
3 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:26.18 | ||||||||||||||
4 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 2:26.53 | ||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:27.21 | ||||||||||||||
6 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:36.63 | ||||||||||||||
7 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 2:37.07 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 1 | 2:20.06 | Q | ||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 1 | 2:21.01 | Q | ||
3 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 2 | 2:24.78 | Q | ||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 2:25.06 | q | ||
5 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 2:25.24 | Q | ||
6 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:25.30 | q | ||
7 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 2:25.51 | Q | ||
8 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 2 | 2:25.99 | Q | ||
9 | Alexandra HromadováAlexandra Hromadová | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:26.03 | |||
10 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | AK Sokolov | 2 | 2:26.10 | |||
11 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:26.18 | |||
12 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 2:26.53 | |||
13 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 5 | 2:26.55 | |||
14 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 2:27.18 | |||
15 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:27.21 | |||
16 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 4 | 2:28.04 | |||
17 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:28.92 | |||
18 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:29.51 | |||
19 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:34.83 | |||
20 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:36.63 | |||
21 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 2:37.07 |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 1 | 2:13.19 | ||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 2 | 2:15.58 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 6 | 2:22.36 | ||||||||||||||
4 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 2:23.66 | ||||||||||||||
5 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 2:24.33 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 2:24.64 | ||||||||||||||
7 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 3 | 2:30.13 | ||||||||||||||
Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | DQ 163.3a | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci
(so, 23.9.2017 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 4:07.19 | ||||||||||||||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:09.15 | ||||||||||||||
3 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 4:11.02 | ||||||||||||||
4 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 4:15.86 | ||||||||||||||
5 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:28.23 | ||||||||||||||
6 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 4:33.96 | ||||||||||||||
7 | Radek VostřelRadek Vostřel | 02 | AK Žatec | 7 | 4:34.80 | ||||||||||||||
8 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 10 | 4:34.93 | ||||||||||||||
9 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 6 | 4:37.72 | ||||||||||||||
10 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 12 | 4:41.34 | ||||||||||||||
11 | Lukáš KrsičkaLukáš Krsička | 03 | SK Aritma Praha | 11 | 4:54.47 | ||||||||||||||
12 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 13 | 5:00.90 | ||||||||||||||
Václav ŠkodaVáclav Škoda | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Žákyně
(so, 23.9.2017 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:43.89 | ||||||||||||||
2 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2 | 4:48.14 | ||||||||||||||
3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 4:48.46 | ||||||||||||||
4 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 4 | 4:51.47 | ||||||||||||||
5 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 4:58.31 | ||||||||||||||
6 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 7 | 4:59.84 | ||||||||||||||
7 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 5:00.23 | ||||||||||||||
8 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:00.57 | ||||||||||||||
9 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 10 | 5:02.21 | ||||||||||||||
10 | Martina FořtováMartina Fořtová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9 | 5:02.72 | ||||||||||||||
11 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 15 | 5:04.47 | ||||||||||||||
12 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 14 | 5:09.86 | ||||||||||||||
13 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 16 | 5:12.34 | ||||||||||||||
14 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice | 17 | 5:14.09 | ||||||||||||||
15 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 19 | 5:19.51 | ||||||||||||||
16 | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 18 | 5:22.16 | ||||||||||||||
17 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 13 | 5:24.13 | ||||||||||||||
18 | Veronika StekláVeronika Steklá | 03 | AK Bílina | 12 | 5:45.48 | ||||||||||||||
Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
3000 m - Žáci
(ne, 24.9.2017 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09:10.96 | ||||||||||||||
2 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09:11.06 | ||||||||||||||
3 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09:11.75 | ||||||||||||||
4 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09:27.66 | ||||||||||||||
5 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 4 | 09:35.65 | ||||||||||||||
6 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09:49.32 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PřidalTomáš Přidal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 09:54.12 | ||||||||||||||
8 | Oliver ZamazalOliver Zamazal | 02 | TJ Sokol Opava | 12 | 09:57.11 | ||||||||||||||
9 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 10:01.28 | ||||||||||||||
10 | Jakub HorákJakub Horák | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 14 | 10:02.87 | ||||||||||||||
11 | David BílekDavid Bílek | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 10:02.92 | ||||||||||||||
12 | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10 | 10:06.36 | ||||||||||||||
13 | Jiří ČermákJiří Čermák | 02 | AC Turnov, z. s. | 17 | 10:10.34 | ||||||||||||||
14 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 18 | 10:11.45 | ||||||||||||||
15 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 20 | 10:14.44 | ||||||||||||||
16 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 15 | 10:14.47 | ||||||||||||||
17 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 16 | 10:23.59 | ||||||||||||||
18 | Matěj ŠimekMatěj Šimek | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 13 | 10:32.35 | ||||||||||||||
19 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 19 | 10:38.59 | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 13.36 | Q | |||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 13.89 | Q | |||||||||||||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 13.91 | q | |||||||||||||
4 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 14.35 | ||||||||||||||
5 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 14.70 | ||||||||||||||
6 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 14.72 | ||||||||||||||
7 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 14.75 | ||||||||||||||
8 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 15.31 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 13.79 | Q | |||||||||||||
2 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 13.95 | Q | |||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 14.22 | ||||||||||||||
4 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 14.40 | ||||||||||||||
5 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 14.51 | ||||||||||||||
6 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 14.57 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 14.83 | ||||||||||||||
8 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 15.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:25) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 13.59 | Q | |||||||||||||
2 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 5 | 14.11 | Q | |||||||||||||
3 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 14.15 | q | |||||||||||||
4 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 14.42 | ||||||||||||||
5 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 14.43 | ||||||||||||||
6 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 14.88 | ||||||||||||||
7 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 1 | 14.99 | ||||||||||||||
Roman ProkopRoman Prokop | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 13.36 | Q | ||
2 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 13.59 | Q | ||
3 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 13.79 | Q | ||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 13.89 | Q | ||
5 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 13.91 | q | ||
6 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 13.95 | Q | ||
7 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 5 | 14.11 | Q | ||
8 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 14.15 | q | ||
9 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 14.22 | |||
10 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 14.35 | |||
11 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 14.40 | |||
12 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 14.42 | |||
13 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 14.43 | |||
14 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 14.51 | |||
15 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 14.57 | |||
16 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 14.70 | |||
17 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 14.72 | |||
18 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 14.75 | |||
19 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 14.83 | |||
20 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 14.88 | |||
21 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 1 | 14.99 | |||
22 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 15.31 | |||
23 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 15.35 | |||
Roman ProkopRoman Prokop | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | DNF |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 23.9.2017 - 15:15) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 13.18 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 13.36 | ||||||||||||||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 13.73 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 13.87 | ||||||||||||||
5 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 1 | 13.91 | ||||||||||||||
6 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 14.03 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 14.30 | ||||||||||||||
8 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 19.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 23.9.2017 - 15:05) official | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.14 | ||||||||||||||
2 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 14.51 | ||||||||||||||
3 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 14.52 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 14.68 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 7 | 14.82 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 14.89 | ||||||||||||||
7 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 14.93 | ||||||||||||||
8 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 15.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 13:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.01 | Q | |||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 15.10 | Q | |||||||||||||
3 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 15.12 | ||||||||||||||
4 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 15.32 | ||||||||||||||
5 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 15.72 | ||||||||||||||
6 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 16.02 | ||||||||||||||
7 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 17.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 13:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 14.47 | Q | |||||||||||||
2 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 14.52 | Q | |||||||||||||
3 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 14.83 | q | |||||||||||||
4 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 14.91 | q | |||||||||||||
5 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 15.38 | ||||||||||||||
6 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 15.65 | ||||||||||||||
7 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 15.68 | ||||||||||||||
8 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 17.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 14.70 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 14.79 | Q | |||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 3 | 15.13 | ||||||||||||||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 8 | 15.16 | ||||||||||||||
5 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 15.16 | ||||||||||||||
6 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 15.28 | ||||||||||||||
7 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 15.29 | ||||||||||||||
8 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 15.86 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.01 | Q | ||
2 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 14.47 | Q | ||
3 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 14.52 | Q | ||
4 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 14.70 | Q | ||
5 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 14.79 | Q | ||
6 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 14.83 | q | ||
7 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 14.91 | q | ||
8 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 15.10 | Q | ||
9 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 15.12 | |||
10 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 3 | 15.13 | |||
11 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 8 | 15.16 | |||
12 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 15.16 | |||
13 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 15.28 | |||
14 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 15.29 | |||
15 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 15.32 | |||
16 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 15.38 | |||
17 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 15.65 | |||
18 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 15.68 | |||
19 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 15.72 | |||
20 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 15.86 | |||
21 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 16.02 | |||
22 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 17.00 | |||
23 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 17.85 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:20) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | NR 25.21 | Q | |||||||||||||
2 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 27.39 | q | |||||||||||||
3 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 27.60 | q | |||||||||||||
4 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 27.97 | ||||||||||||||
5 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 28.04 | ||||||||||||||
6 | Marek ČernýMarek Černý | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 28.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:20) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 26.74 | Q | |||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 27.87 | ||||||||||||||
3 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.94 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | SK Jeseniova | 2 | 28.35 | ||||||||||||||
5 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 28.71 | ||||||||||||||
6 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 29.14 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 27.18 | Q | |||||||||||||
2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 27.95 | ||||||||||||||
3 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 28.52 | ||||||||||||||
4 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 28.55 | ||||||||||||||
5 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 28.83 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 6 | 29.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:20) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.07 | Q | |||||||||||||
2 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 4 | 27.63 | ||||||||||||||
3 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 28.09 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 28.77 | ||||||||||||||
5 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 29.46 | ||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 30.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | NR 25.21 | Q | ||
2 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 26.74 | Q | ||
3 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.07 | Q | ||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 27.18 | Q | ||
5 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 27.39 | q | ||
6 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 27.60 | q | ||
7 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 4 | 27.63 | |||
8 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 27.87 | |||
9 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.94 | |||
10 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 27.95 | |||
11 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 27.97 | |||
12 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 28.04 | |||
13 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 28.09 | |||
14 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | SK Jeseniova | 2 | 28.35 | |||
15 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 28.52 | |||
16 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 28.55 | |||
17 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 28.71 | |||
18 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 28.77 | |||
19 | Marek ČernýMarek Černý | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 28.82 | |||
20 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 28.83 | |||
21 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 6 | 29.10 | |||
22 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 29.14 | |||
23 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 29.46 | |||
24 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 30.07 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 12:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 25.30 | ||||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 26.48 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 26.49 | ||||||||||||||
4 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.90 | ||||||||||||||
5 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 27.40 | ||||||||||||||
6 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 28.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.9.2017 - 10:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 28.52 | Q | |||||||||||||
2 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 30.13 | q | |||||||||||||
3 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 30.80 | ||||||||||||||
4 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 30.85 | ||||||||||||||
5 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 32.78 | ||||||||||||||
6 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 1 | 33.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.9.2017 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 29.47 | Q | |||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 3 | 30.43 | q | |||||||||||||
3 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 30.53 | ||||||||||||||
4 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 31.02 | ||||||||||||||
5 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 31.07 | ||||||||||||||
6 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 32.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.9.2017 - 10:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 29.48 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 30.49 | ||||||||||||||
3 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 3 | 30.51 | ||||||||||||||
4 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 31.38 | ||||||||||||||
5 | Anna VinšováAnna Vinšová | 02 | AC Turnov, z. s. | 6 | 31.51 | ||||||||||||||
6 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 32.23 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.9.2017 - 10:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 30.55 | Q | |||||||||||||
2 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 30.87 | ||||||||||||||
3 | Adéla JiráskováAdéla Jirásková | 02 | ASK Lovosice | 2 | 30.90 | ||||||||||||||
4 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 31.60 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 32.06 | ||||||||||||||
6 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 32.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 28.52 | Q | ||
2 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 29.47 | Q | ||
3 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 29.48 | Q | ||
4 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 30.13 | q | ||
5 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 3 | 30.43 | q | ||
6 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 30.49 | |||
7 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 3 | 30.51 | |||
8 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 30.53 | |||
9 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 30.55 | Q | ||
10 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 30.80 | |||
11 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 30.85 | |||
12 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 30.87 | |||
13 | Adéla JiráskováAdéla Jirásková | 02 | ASK Lovosice | 2 | 30.90 | |||
14 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 31.02 | |||
15 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 31.07 | |||
16 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 31.38 | |||
17 | Anna VinšováAnna Vinšová | 02 | AC Turnov, z. s. | 6 | 31.51 | |||
18 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 31.60 | |||
19 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 32.06 | |||
20 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 32.23 | |||
21 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 32.75 | |||
22 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 32.78 | |||
23 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 32.93 | |||
24 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 1 | 33.81 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 24.9.2017 - 12:05) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 28.48 | ||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 29.23 | ||||||||||||||
3 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 29.50 | ||||||||||||||
4 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 29.97 | ||||||||||||||
5 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 6 | 30.50 | ||||||||||||||
6 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 30.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(so, 23.9.2017 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 2 | 4:24.76 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 4:34.76 | ||||||||||||||
3 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 1 | 4:42.06 | ||||||||||||||
4 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 4:43.37 | ||||||||||||||
5 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 4:43.43 | ||||||||||||||
6 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 4:49.47 | ||||||||||||||
7 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 4:52.10 | ||||||||||||||
8 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 4:53.05 | ||||||||||||||
9 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 11 | 4:55.23 | ||||||||||||||
10 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:55.76 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 14 | 4:55.77 | ||||||||||||||
12 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 13 | 4:55.86 | ||||||||||||||
13 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | A. C. TEPO Kladno | 16 | 4:59.86 | ||||||||||||||
14 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 12 | 5:06.78 | ||||||||||||||
15 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 19 | 5:06.92 | ||||||||||||||
16 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 17 | 5:15.96 | ||||||||||||||
17 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 15 | 5:17.29 | ||||||||||||||
Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Matyáš DoleželMatyáš Doležel | 02 | AK Šternberk z.s. | 18 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 23.9.2017 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Šalman, Lochman, Lawson Sládek, Šalman, Lochman, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 26.99 | |||||||||||||||
2 | Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 27.58 | |||||||||||||||
3 | Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 27.94 | |||||||||||||||
4 | Paták, Schneider, Hykš, Höfner Paták, Schneider, Hykš, Höfner | ASK Slavia Praha | 6 | 27.96 | |||||||||||||||
5 | Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný | AC Turnov, z. s. | 3 | 28.70 | |||||||||||||||
6 | Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 28.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 23.9.2017 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek | TJ Sokol Opava | 4 | 27.81 | |||||||||||||||
2 | Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 27.97 | |||||||||||||||
3 | Žák, Starý, Wooller, Kozák Žák, Starý, Wooller, Kozák | Spartak Praha 4 | 3 | 28.03 | |||||||||||||||
4 | Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2 | 28.30 | |||||||||||||||
5 | Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý | AK Šternberk z.s. | 6 | 28.83 | |||||||||||||||
6 | Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 28.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 23.9.2017 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 28.14 | |||||||||||||||
2 | Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr | BYAC Brno | 4 | 28.27 | |||||||||||||||
3 | Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba | AC Pardubice | 5 | 28.34 | |||||||||||||||
4 | Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý | SK Kotlářka Praha | 1 | 28.47 | |||||||||||||||
5 | Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.72 | |||||||||||||||
6 | Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek | SC Radotín Praha | 6 | 29.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Šalman, Lochman, Lawson Sládek, Šalman, Lochman, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 26.99 | ||||
2 | Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn Oberndorfer, Juráš, Petrjanoš, Kostrhůn | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 27.58 | ||||
3 | Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek Vencl, Šenk, Holuscha, Formánek | TJ Sokol Opava | 4 | 27.81 | ||||
4 | Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal Šedivý, Konvalina, Zákora, Šámal | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 27.94 | ||||
5 | Paták, Schneider, Hykš, Höfner Paták, Schneider, Hykš, Höfner | ASK Slavia Praha | 6 | 27.96 | ||||
6 | Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub Dočkál, Sychra, Bujdák, Holub | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 27.97 | ||||
7 | Žák, Starý, Wooller, Kozák Žák, Starý, Wooller, Kozák | Spartak Praha 4 | 3 | 28.03 | ||||
8 | Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 28.14 | ||||
9 | Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr | BYAC Brno | 4 | 28.27 | ||||
10 | Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztraoek, Petrikovič | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2 | 28.30 | ||||
11 | Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba | AC Pardubice | 5 | 28.34 | ||||
12 | Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý Škrabák, Zasadil, Vaněček, Slabý | SK Kotlářka Praha | 1 | 28.47 | ||||
13 | Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný | AC Turnov, z. s. | 3 | 28.70 | ||||
14 | Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek Kadeřábek, Kadlec, Konečný, Křivánek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.72 | ||||
15 | Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý | AK Šternberk z.s. | 6 | 28.83 | ||||
16 | Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík Paralič, Derka, Lenomar, Drhlík | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 28.95 | ||||
17 | Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus Jodl D., Malinský, Svědínek, Kortus | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 28.96 | ||||
18 | Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek Culliver, Oulický, Sgalitzer, Tomek | SC Radotín Praha | 6 | 29.55 |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 23.9.2017 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 29.73 | |||||||||||||||
2 | Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 3 | 30.62 | |||||||||||||||
3 | Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 30.67 | |||||||||||||||
4 | Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 31.01 | |||||||||||||||
5 | A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 31.64 | |||||||||||||||
Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 23.9.2017 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 30.47 | |||||||||||||||
2 | Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová | TJ Desná, z.s. | 4 | 30.86 | |||||||||||||||
3 | Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová | SK Jeseniova | 6 | 31.16 | |||||||||||||||
4 | Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 31.17 | |||||||||||||||
5 | Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková | TJ Sokol Opava | 5 | 31.24 | |||||||||||||||
6 | Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená | AK Šternberk z.s. | 1 | 31.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 23.9.2017 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková | TJ Spartak Vlašim | 1 | 31.82 | |||||||||||||||
2 | Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 32.06 | |||||||||||||||
3 | Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 32.16 | |||||||||||||||
4 | Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 32.54 | |||||||||||||||
5 | Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová | SC Radotín Praha | 5 | 32.91 | |||||||||||||||
6 | Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 33.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 23.9.2017 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren | TJ Dukla Praha | 4 | 31.63 | |||||||||||||||
2 | Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 31.85 | |||||||||||||||
3 | Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová | JAC Brno | 5 | 32.10 | |||||||||||||||
4 | Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 32.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 23.9.2017 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová | AC Turnov, z. s. | 4 | 32.03 | |||||||||||||||
2 | B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová | A. C. TEPO Kladno | 3 | 32.96 | |||||||||||||||
3 | Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 32.98 | |||||||||||||||
Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová Štanclová, Kořínková, Novotná, Richterová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 29.73 | ||||
2 | Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 30.47 | ||||
3 | Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová Hymplová, Šimůnková, Kotková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 3 | 30.62 | ||||
4 | Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová Píchalová, Burianová, Sýkorová, Fialová | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 30.67 | ||||
5 | Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová Trnečková, Janáková J., Janáková M., Poprová | TJ Desná, z.s. | 4 | 30.86 | ||||
6 | Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. Vozáblová V., Řezníková, Babická, Vozábalová M. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 31.01 | ||||
7 | Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová Strnadová, Krbcová, Ulmanová, Eibichová | SK Jeseniova | 6 | 31.16 | ||||
8 | Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová Šídlová, Krejčí, Benová, Hlaváčová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 31.17 | ||||
9 | Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková Brunová, Valíková, Šoltysová, Kupková | TJ Sokol Opava | 5 | 31.24 | ||||
10 | Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren Nováková, Vaculíková, Supová, Ljunggren | TJ Dukla Praha | 4 | 31.63 | ||||
11 | A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová A Vrábelová, Quadrátová, Havlová, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 31.64 | ||||
12 | Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená Juřáková, Krejčířová, Urbášková, Červená | AK Šternberk z.s. | 1 | 31.71 | ||||
13 | Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková Králová, Bartůšková, Přibylová, Smítková | TJ Spartak Vlašim | 1 | 31.82 | ||||
14 | Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu Puzrlová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 31.85 | ||||
15 | Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová Vinšová, Sajdlová, Vaníčková, Hobelantová | AC Turnov, z. s. | 4 | 32.03 | ||||
16 | Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková Juráková, Jelínkkóvá, Sklenářová, Fornůsková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 32.06 | ||||
17 | Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová Vajnrajchová, Klementová, Slavíčková, Neužilová | JAC Brno | 5 | 32.10 | ||||
18 | Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 32.16 | ||||
19 | Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková Stehlíková, Menšíková, Osičková, Košutková | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 32.27 | ||||
20 | Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová Hooper, Hezká, Moravcová, Svobodová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 32.54 | ||||
21 | Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová Pecková, Hobzová, Masnerová, Millerová | SC Radotín Praha | 5 | 32.91 | ||||
22 | B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová B Heráková, Dvořáková, Bennett, Hůlová | A. C. TEPO Kladno | 3 | 32.96 | ||||
23 | Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 32.98 | ||||
24 | Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 33.56 | ||||
Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková Sobotková, Malánová, Třísková, Gabrišková | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | DNF | |||||
Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková Coufalová, Myšková, Bělohlávková, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNF |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 24.9.2017 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:30.84 | |||||||||||||||
2 | Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5 | 2:31.88 | |||||||||||||||
3 | Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 2:34.20 | |||||||||||||||
4 | Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 2:34.58 | |||||||||||||||
5 | Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek | TJ Sokol Opava | 6 | 2:35.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.9.2017 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák, Šalman, Lochman, Lawson Horák, Šalman, Lochman, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:32.10 | |||||||||||||||
2 | Wooller, Žák, Starý, Kozák Wooller, Žák, Starý, Kozák | Spartak Praha 4 | 2 | 2:32.63 | |||||||||||||||
3 | A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner | ASK Slavia Praha | 5 | 2:34.20 | |||||||||||||||
4 | A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga | SSK Vítkovice | 4 | 2:39.50 | |||||||||||||||
5 | Beníček, Čechtický, Radostný, Černý Beníček, Čechtický, Radostný, Černý | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 2:42.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.9.2017 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba | AC Pardubice | 5 | 2:38.83 | |||||||||||||||
2 | Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:39.18 | |||||||||||||||
3 | Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný | AC Turnov, z. s. | 4 | 2:39.39 | |||||||||||||||
4 | Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr | BYAC Brno | 2 | 2:40.47 | |||||||||||||||
5 | Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:43.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 24.9.2017 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček | SK Kotlářka Praha | 2 | 2:39.37 | |||||||||||||||
2 | Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:44.50 | |||||||||||||||
3 | Werner, Krejčí, Hůza, Kloud Werner, Krejčí, Hůza, Kloud | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 2:45.56 | |||||||||||||||
4 | B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš | ASK Slavia Praha | 5 | 2:45.66 | |||||||||||||||
5 | B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček | SSK Vítkovice | 3 | 2:52.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:30.84 | ||||
2 | Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5 | 2:31.88 | ||||
3 | Horák, Šalman, Lochman, Lawson Horák, Šalman, Lochman, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:32.10 | ||||
4 | Wooller, Žák, Starý, Kozák Wooller, Žák, Starý, Kozák | Spartak Praha 4 | 2 | 2:32.63 | ||||
5 | Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík Krejčí, Trávníček, Andrle, Davidík | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 2:34.20 | ||||
6 | A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner A Schneider, Konvalina, Hykš, Höfner | ASK Slavia Praha | 5 | 2:34.20 | ||||
7 | Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 2:34.58 | ||||
8 | Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek Holuscha, Gruň, Vícha, Formánek | TJ Sokol Opava | 6 | 2:35.27 | ||||
9 | Flekač, Sádovský, Korec, Raba Flekač, Sádovský, Korec, Raba | AC Pardubice | 5 | 2:38.83 | ||||
10 | Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák Sychra, Holub, Dočkal, Bujdák | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:39.18 | ||||
11 | Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček Škorbák, Slabý, Zasadil, Vaněček | SK Kotlářka Praha | 2 | 2:39.37 | ||||
12 | Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný Šafář, Žerava, Huťka, Ponocný | AC Turnov, z. s. | 4 | 2:39.39 | ||||
13 | A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga A Vicher, Ščibráni, Večeřa, Bužga | SSK Vítkovice | 4 | 2:39.50 | ||||
14 | Smutný, Raus, Ondráček, Celfr Smutný, Raus, Ondráček, Celfr | BYAC Brno | 2 | 2:40.47 | ||||
15 | Beníček, Čechtický, Radostný, Černý Beníček, Čechtický, Radostný, Černý | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 2:42.59 | ||||
16 | Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus Jodl, Malinský, Svědínek, Kortus | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:43.01 | ||||
17 | Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann Žižka, Sekerka, Kadlec, Hartmann | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:44.50 | ||||
18 | Werner, Krejčí, Hůza, Kloud Werner, Krejčí, Hůza, Kloud | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 2:45.56 | ||||
19 | B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš B Paták, Cihlář, Koucký, Beneš | ASK Slavia Praha | 5 | 2:45.66 | ||||
20 | B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček B Feranec, Škovrán, Poruba, Juříček | SSK Vítkovice | 3 | 2:52.73 |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 24.9.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:52.55 | |||||||||||||||
2 | Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová | SK Jeseniova | 3 | 2:53.04 | |||||||||||||||
3 | Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:56.20 | |||||||||||||||
4 | Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 2 | 2:59.91 | |||||||||||||||
Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká | TJ Dukla Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.9.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:56.20 | |||||||||||||||
2 | Oborná, Šenková, Borová, Suchánková Oborná, Šenková, Borová, Suchánková | SSK Vítkovice | 3 | 2:59.06 | |||||||||||||||
3 | Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková | TJ Sokol Opava | 2 | 2:59.54 | |||||||||||||||
4 | Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, | AK Šternberk z.s. | 6 | 3:00.89 | |||||||||||||||
A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 4 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.9.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:52.52 | |||||||||||||||
2 | Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. | TJ Desná, z.s. | 3 | 2:57.95 | |||||||||||||||
3 | Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová | TJ TŽ Třinec | 4 | 3:02.65 | |||||||||||||||
4 | Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 3:04.10 | |||||||||||||||
5 | Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová | AC Turnov, z. s. | 5 | 3:08.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 24.9.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:03.53 | |||||||||||||||
2 | Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková | Atletický klub Kyjov, z.s. | 4 | 3:05.92 | |||||||||||||||
3 | Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 3:06.88 | |||||||||||||||
4 | Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová | SK Hranice, z.s. | 3 | 3:11.25 | |||||||||||||||
5 | Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:14.08 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 24.9.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 3:03.56 | |||||||||||||||
2 | Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 3:08.87 | |||||||||||||||
3 | Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková | SK Aritma Praha | 5 | 3:14.60 | |||||||||||||||
4 | Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 3:18.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová Jurečková, Zemaníková, Ningerová, Cagašová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:52.52 | ||||
2 | Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná Fořtová, Štanclová, Kořínková, Novotná | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:52.55 | ||||
3 | Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová Eibichová, Ulmanová, Strnadová, Krbcová | SK Jeseniova | 3 | 2:53.04 | ||||
4 | Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková Fürstová, Malánová, Gabrišková, Sobotková | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:56.20 | ||||
4 | Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová Růžičková, Pavlíková, Sombergová, Šlehubrová | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:56.20 | ||||
6 | Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. Hrušovská, Janáková J., Poprová, Janáková M. | TJ Desná, z.s. | 3 | 2:57.95 | ||||
7 | Oborná, Šenková, Borová, Suchánková Oborná, Šenková, Borová, Suchánková | SSK Vítkovice | 3 | 2:59.06 | ||||
8 | Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková Bittnerová, Valíková, Maderová, Kupková | TJ Sokol Opava | 2 | 2:59.54 | ||||
9 | Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová Šimůnková, Peštová, Kotková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 2 | 2:59.91 | ||||
10 | Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, Urbášková, Grégrová, Krejčířová, Červená, | AK Šternberk z.s. | 6 | 3:00.89 | ||||
11 | Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová Zahaluková, Franková, Šimurdová, Sasynová | TJ TŽ Třinec | 4 | 3:02.65 | ||||
12 | B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová B Heráková, Hůlová, Havlová, Vrábelová | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:03.53 | ||||
13 | Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová Vébrová, Kejzorová, Šelátová, Kučerová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 3:03.56 | ||||
14 | Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí Vilhelmová, Čermáková, Strusková, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 3:04.10 | ||||
15 | Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková Ševčíková, Macuchová, Horňáková, Kotásková | Atletický klub Kyjov, z.s. | 4 | 3:05.92 | ||||
16 | Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová Vyvlečková, Hanáčková, Trávníková, Hlaváčová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 3:06.88 | ||||
17 | Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová Hobelantová, Martínková, Vaníčková Sajdlová | AC Turnov, z. s. | 5 | 3:08.46 | ||||
18 | Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková Korandová, Svědíková, Andrlová, Dvořáková | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 3:08.87 | ||||
19 | Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová Dostálová, Zápotocká, Svobodová, Kočnarová | SK Hranice, z.s. | 3 | 3:11.25 | ||||
20 | Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:14.08 | ||||
21 | Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková Lautnerová, Jakoubková T., Jakoubková L., Zvolánková | SK Aritma Praha | 5 | 3:14.60 | ||||
22 | Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová Skřivanová, Molíková, Skoumalová, Dobešová | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 3:18.79 | ||||
Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká Nováková, Supová, Vaculíková, Semecká | TJ Dukla Praha | 6 | DNS | |||||
A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová A Quadrátová, Jonášová, Benett, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 4 | DQ 170.7 |
skok vysoký - Žáci
(so, 23.9.2017 - 13:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.531.581.631.681.731.771.811.851.881.91 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 17 | 1.81 | --XOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 19 | 1.77 | ---OOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 18 | 1.77 | --OOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 14 | 1.73 | --OXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 16 | 1.73 | -OXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 1.63 | OOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 13 | 1.63 | OOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 9 | 1.63 | OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
02 | 4 | 1.63 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 8 | 1.63 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 6 | 1.58 | OOXXX | ||||||||||||||
12 |
Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 11 | 1.58 | XXOOXXX | ||||||||||||||
13= |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
02 | 10 | 1.58 | OXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12 | 1.58 | OXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín Praha |
03 | 2 | 1.58 | OXXOXXX | ||||||||||||||
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla Praha |
02 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 23.9.2017 - 16:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.431.531.581.611.641.68 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK Lovosice |
03 | 14 | 1.64 | -OXOXOXOXXX | ||||||||||||||
2= |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 18 | 1.61 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 16 | 1.61 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 13 | 1.61 | OXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11 | 1.58 | OOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 17 | 1.58 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 1 | 1.53 | OXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 15 | 1.53 | XOXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 1.43 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 8 | 1.43 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 2 | 1.43 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 3 | 1.43 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 6 | 1.43 | OXXX | ||||||||||||||
9= |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 5 | 1.43 | OXXX | ||||||||||||||
15 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 12 | 1.43 | XOXXX | ||||||||||||||
16 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 4 | 1.43 | XXOXXX | ||||||||||||||
Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 23.9.2017 - 15:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.562.762.963.163.313.463.563.66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 19 | 3.56 | ---OOXXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 13 | 3.46 | -OOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 17 | 3.31 | ----OXXX | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 18 | 3.31 | ---OXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 15 | 3.31 | --XOXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
02 | 12 | 3.16 | OXOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 16 | 3.16 | -OXXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 10 | 2.96 | -OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | 2.96 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 3 | 2.96 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 6 | 2.96 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
12= |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 9 | 2.76 | OOXXX | ||||||||||||||
12= |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 11 | 2.76 | OOXXX | ||||||||||||||
14 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4 | 2.76 | OXOXXX | ||||||||||||||
15= |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 1 | 2.56 | OXXX | ||||||||||||||
15= |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 2 | 2.56 | OXXX | ||||||||||||||
17 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5 | 2.56 | XOXXX | ||||||||||||||
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice |
02 | 14 | NM | ||||||||||||||||
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 23.9.2017 - 13:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.452.652.853.003.103.203.303.403.50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 18 | 3.40 | --OOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 16 | 3.40 | -OOOX-OOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 15 | 3.20 | -OOXOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 14 | 3.10 | OOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
02 | 17 | 3.00 | -OOOX-XX | ||||||||||||||
6 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
AC Choceň, spolek |
03 | 12 | 2.85 | OOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 8 | 2.85 | XOXOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 9 | 2.65 | OOXXX | ||||||||||||||
8= |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 7 | 2.65 | OOXXX | ||||||||||||||
10= |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 11 | 2.65 | XOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice |
02 | 10 | 2.65 | XOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 4 | 2.65 | OXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 13 | 2.65 | -XXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 2 | 2.45 | XOXXX | ||||||||||||||
14= |
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 6 | 2.45 | XOXXX | ||||||||||||||
14= |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 3 | 2.45 | XOXXX | ||||||||||||||
17 |
Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 1 | 2.45 | XXOXXX | ||||||||||||||
Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žáci
(ne, 24.9.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 18 | 6.86 +0.4 m/s | 6.61+0.8 | 6.54-0.4 | 6.66+0.3 | 6.66 | 6.86+0.4 | 6.78-0.2 | X-0.2 | ||||||||
2 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 17 | 6.74 +0.4 m/s | 6.61+0.6 | - | 6.74+0.4 | 6.74 | 6.42+0.3 | X+0.0 | X+0.2 | ||||||||
3 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 10 | 6.29 +0.5 m/s | 6.01+0.1 | 5.88+0.2 | 5.88-0.1 | 6.01 | 5.78+1.1 | 5.81-0.2 | 6.29+0.5 | ||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 13 | 6.25 +0.3 m/s | 5.92+0.4 | 6.25+0.3 | X-0.4 | 6.25 | 6.17+1.2 | 5.94+0.0 | 6.08-0.2 | ||||||||
5 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 16 | 6.16 +0.3 m/s | 6.03+0.6 | X+0.1 | 6.16+0.3 | 6.16 | X-0.4 | X-0.5 | 5.89+0.6 | ||||||||
6 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 3 | 5.98 +0.2 m/s | 5.86-0.5 | 5.80+0.6 | 5.85-0.7 | 5.86 | 5.98+0.2 | 5.84+0.1 | 5.46+0.0 | ||||||||
7 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 8 | 5.92 +1.0 m/s | 5.92+1.0 | X+0.7 | 5.86+1.1 | 5.92 | 5.89-0.6 | - | 5.63-0.4 | ||||||||
8 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 7 | 5.90 +1.2 m/s | X+0.1 | X+1.2 | 5.90+1.2 | 5.90 | 4.44+0.5 | X+0.3 | X+0.2 | ||||||||
9 |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 11 | 5.85 -0.2 m/s | 5.83+0.2 | 5.85-0.2 | 5.65+0.0 | 5.85 | |||||||||||
10 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 15 | 5.85 -0.1 m/s | 5.50+1.3 | 5.79-0.1 | 5.85-0.1 | 5.85 | |||||||||||
11 |
Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha |
02 | 5 | 5.82 -0.2 m/s | X+1.0 | 5.43+0.9 | 5.82-0.2 | 5.82 | |||||||||||
12 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 14 | 5.78 +0.8 m/s | 5.78+0.8 | X+0.1 | X+1.1 | 5.78 | |||||||||||
13 |
Marek NetíkMarek Netík
AK Sokolov |
02 | 9 | 5.74 +1.0 m/s | 5.74+1.0 | 5.64+0.5 | 4.80+0.5 | 5.74 | |||||||||||
14 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 6 | 5.69 -0.1 m/s | 5.28+0.0 | 4.85+0.4 | 5.69-0.1 | 5.69 | |||||||||||
15 |
Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | 5.46 +1.0 m/s | 5.44+0.1 | 5.46+1.0 | X+0.0 | 5.46 | |||||||||||
16 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4 | 5.46 -0.6 m/s | 5.43+0.1 | 5.11+0.4 | 5.46-0.6 | 5.46 | |||||||||||
17 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1 | 5.24 -0.1 m/s | 5.24-0.1 | 4.89-0.6 | 4.91-0.2 | 5.24 | |||||||||||
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(ne, 24.9.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 15 | 5.73 -0.2 m/s | 5.36+0.4 | 5.51+0.1 | 5.66+0.5 | 5.66 | 5.73-0.2 | X | 5.52+0.5 | ||||||||
2 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 18 | 5.68 +0.5 m/s | 5.68+0.5 | 5.38+0.4 | 3.66+0.2 | 5.68 | 5.54-0.2 | 5.64+0.0 | 5.59+0.6 | ||||||||
3 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 17 | 5.47 +0.0 m/s | X | 5.10+0.8 | 5.14+0.2 | 5.14 | X | 4.91+0.0 | 5.47+0.0 | ||||||||
4 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 16 | 5.39 +0.2 m/s | 5.09+0.1 | 5.16+0.0 | 5.37+0.5 | 5.37 | 5.22+0.0 | 5.26-0.1 | 5.39+0.2 | ||||||||
5 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 11 | 5.30 +0.4 m/s | 5.03+0.2 | 5.06+0.0 | 5.30+0.4 | 5.30 | 5.06+0.2 | 5.21-0.1 | 5.04-0.1 | ||||||||
6 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 8 | 5.26 +0.3 m/s | 4.67-0.1 | X | 5.26+0.3 | 5.26 | 5.15+0.4 | 5.11+0.1 | 4.77+0.0 | ||||||||
7 |
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta Praha |
02 | 12 | 5.20 +0.2 m/s | 4.98-0.2 | 4.88+0.1 | 5.20+0.2 | 5.20 | 5.16+0.0 | 4.97-0.1 | 5.05+0.1 | ||||||||
8 |
Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 13 | 5.13 +0.3 m/s | X | 4.86+0.1 | 5.13+0.3 | 5.13 | 4.95-0.3 | 4.93+0.0 | - | ||||||||
9 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 5 | 5.11 +0.0 m/s | 5.11+0.0 | X | 5.01+0.2 | 5.11 | |||||||||||
10 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 14 | 5.03 +0.4 m/s | X | X | 5.03+0.4 | 5.03 | |||||||||||
11 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 7 | 5.02 -0.2 m/s | 4.85-0.5 | 4.61+0.4 | 5.02-0.2 | 5.02 | |||||||||||
12 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4 | 4.89 +0.5 m/s | 4.86+0.0 | 4.71+0.3 | 4.89+0.5 | 4.89 | |||||||||||
13 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 4.89 +0.5 m/s | 4.67+0.3 | 4.89+0.5 | 4.82+0.6 | 4.89 | |||||||||||
14 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 10 | 4.85 +0.0 m/s | 4.85+0.0 | X | X | 4.85 | |||||||||||
15 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2 | 4.72 +0.5 m/s | 4.72+0.5 | 3.81+0.1 | 4.68+0.4 | 4.72 | |||||||||||
16 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 6 | 4.72 +0.0 m/s | X | X | 4.72+0.0 | 4.72 | |||||||||||
17 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 9 | 3.89 +0.9 m/s | X | X | 3.89+0.9 | 3.89 | |||||||||||
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(ne, 24.9.2017 - 10:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice |
02 | 17 | 13.18 | 12.66 | 13.18 | X | 13.18 | X | X | X | ||||||||
2 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice |
03 | 15 | 12.77 | X | 12.68 | 12.77 | 12.77 | X | X | 10.70 | ||||||||
3 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s. |
03 | 13 | 12.69 | 12.15 | 11.83 | X | 12.15 | 12.05 | 11.72 | 12.69 | ||||||||
4 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 11 | 12.08 | 11.18 | 10.78 | 10.41 | 11.18 | X | 11.16 | 12.08 | ||||||||
5 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 14 | 11.73 | X | 11.66 | 11.73 | 11.73 | 11.14 | 11.19 | 11.56 | ||||||||
6 |
Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Jilemnice |
03 | 5 | 11.35 | 10.65 | 10.96 | 10.45 | 10.96 | X | 11.35 | 10.24 | ||||||||
7 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 16 | 11.25 | 09.57 | 11.25 | X | 11.25 | X | X | 10.63 | ||||||||
8 |
Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC Prostějov |
02 | 12 | 11.20 | X | 10.31 | 11.20 | 11.20 | 10.45 | 10.70 | X | ||||||||
9 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 6 | 10.90 | 10.84 | 10.90 | 10.33 | 10.90 | |||||||||||
10 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 7 | 10.66 | 10.17 | 10.66 | 10.45 | 10.66 | |||||||||||
11 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 10 | 10.55 | 10.35 | X | 10.55 | 10.55 | |||||||||||
12 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK Jeseniova |
02 | 9 | 10.50 | 10.50 | X | 10.33 | 10.50 | |||||||||||
13 |
Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2 | 09.96 | 09.96 | 09.48 | 09.92 | 09.96 | |||||||||||
14 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK Jeseniova |
02 | 3 | 09.83 | 08.82 | 09.80 | 09.83 | 09.83 | |||||||||||
15 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 1 | 09.43 | 09.14 | 08.81 | 09.43 | 09.43 | |||||||||||
16 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 4 | 09.08 | 09.08 | X | 09.00 | 09.08 | |||||||||||
17 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 8 | 08.49 | 08.49 | X | X | 08.49 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 24.9.2017 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 18 | 15.58 | 14.82 | X | X | 14.82 | 14.56 | 14.60 | 15.58 | ||||||||
2 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 17 | 15.07 | 10.92 | 13.22 | 14.42 | 14.42 | 13.53 | 15.07 | 14.88 | ||||||||
3 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 12 | 14.71 | 14.62 | X | 14.71 | 14.71 | X | X | 14.61 | ||||||||
4 |
Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 16 | 14.33 | 13.52 | 14.33 | X | 14.33 | 13.65 | 14.27 | 13.65 | ||||||||
5 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 15 | 14.30 | 12.20 | 13.55 | 14.17 | 14.17 | 14.10 | X | 14.30 | ||||||||
6 |
Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK Lovosice |
02 | 13 | 14.12 | 14.12 | 13.97 | 13.58 | 14.12 | 13.80 | 14.10 | X | ||||||||
7 |
Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 8 | 13.46 | 11.86 | 13.25 | 13.07 | 13.25 | 12.20 | 13.19 | 13.46 | ||||||||
8 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 11 | 13.28 | 13.28 | 13.07 | X | 13.28 | X | 13.06 | X | ||||||||
9 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 7 | 13.09 | 13.09 | 12.68 | 12.98 | 13.09 | |||||||||||
10 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice |
02 | 10 | 12.51 | 12.37 | 12.51 | 12.31 | 12.51 | |||||||||||
11 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6 | 12.28 | 11.51 | 12.28 | 12.17 | 12.28 | |||||||||||
12 |
Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 9 | 12.17 | 10.65 | 11.11 | 12.17 | 12.17 | |||||||||||
13 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 4 | 11.70 | 11.70 | X | X | 11.70 | |||||||||||
14 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 3 | 11.65 | 11.19 | 11.65 | 11.56 | 11.65 | |||||||||||
15 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2 | 11.55 | 11.45 | 11.31 | 11.55 | 11.55 | |||||||||||
16 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 5 | 11.12 | X | 10.10 | 11.12 | 11.12 | |||||||||||
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 23.9.2017 - 16:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 17 | 41.23 | 39.29 | 41.23 | 40.96 | 41.23 | X | 38.72 | X | ||||||||
2 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice |
03 | 12 | 37.82 | X | 37.46 | 36.99 | 37.46 | X | 33.72 | 37.82 | ||||||||
3 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 13 | 36.76 | 36.76 | 32.84 | 34.60 | 36.76 | 35.21 | 34.09 | 28.46 | ||||||||
4 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 16 | 36.45 | 36.17 | 34.00 | 36.26 | 36.26 | 36.45 | X | 36.30 | ||||||||
5 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 14 | 36.29 | 33.79 | 29.13 | X | 33.79 | X | 33.02 | 36.29 | ||||||||
6 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 15 | 34.91 | 34.91 | X | X | 34.91 | X | 31.69 | X | ||||||||
7 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1 | 34.72 | 32.92 | 30.49 | X | 32.92 | X | 32.37 | 34.72 | ||||||||
8 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 6 | 31.05 | X | 30.94 | 30.16 | 30.94 | 31.05 | X | X | ||||||||
9 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 2 | 29.76 | 29.76 | X | 24.56 | 29.76 | |||||||||||
10 |
Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 3 | 29.25 | 29.25 | 27.44 | X | 29.25 | |||||||||||
11 |
Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 18 | 29.14 | 29.14 | X | 27.91 | 29.14 | |||||||||||
12 |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 28.76 | X | 28.02 | 28.76 | 28.76 | |||||||||||
13 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 11 | 28.54 | X | 28.54 | X | 28.54 | |||||||||||
14 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 4 | 28.10 | X | 22.16 | 28.10 | 28.10 | |||||||||||
15 |
Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 9 | 27.79 | X | 24.15 | 27.79 | 27.79 | |||||||||||
16 |
Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava |
03 | 5 | 27.71 | 27.71 | X | 23.65 | 27.71 | |||||||||||
17 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava |
03 | 7 | 26.63 | 26.63 | 25.05 | X | 26.63 | |||||||||||
18 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 8 | 25.33 | X | 25.33 | 20.15 | 25.33 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 23.9.2017 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 19 | 47.86 | 40.59 | 42.27 | 45.92 | 45.92 | X | 47.86 | 43.65 | ||||||||
2 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 17 | 47.33 | 45.83 | 39.56 | 43.02 | 45.83 | X | 44.01 | 47.33 | ||||||||
3 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 14 | 44.52 | 44.52 | 39.96 | 42.29 | 44.52 | 43.45 | X | X | ||||||||
4 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 15 | 43.83 | 36.73 | X | 43.83 | 43.83 | X | 34.67 | X | ||||||||
5 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 16 | 42.93 | X | 41.37 | X | 41.37 | 42.93 | X | X | ||||||||
6 |
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 6 | 39.89 | X | X | 39.89 | 39.89 | X | X | X | ||||||||
7 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 12 | 39.46 | X | 39.46 | X | 39.46 | 39.29 | X | X | ||||||||
8 |
Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 3 | 38.80 | X | 38.80 | X | 38.80 | X | X | X | ||||||||
9 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 11 | 38.74 | X | 38.74 | 38.49 | 38.74 | |||||||||||
10 |
Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
02 | 20 | 36.89 | 36.89 | X | X | 36.89 | |||||||||||
11 |
Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 10 | 36.66 | 34.50 | 36.66 | X | 36.66 | |||||||||||
12 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2 | 36.44 | X | X | 36.44 | 36.44 | |||||||||||
13 |
Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 13 | 34.27 | X | 33.21 | 34.27 | 34.27 | |||||||||||
14 |
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 9 | 33.73 | X | 33.73 | 28.59 | 33.73 | |||||||||||
15 |
Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK Vítkovice |
02 | 7 | 33.21 | 26.87 | 33.04 | 33.21 | 33.21 | |||||||||||
16 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 1 | 33.09 | 30.17 | X | 33.09 | 33.09 | |||||||||||
17 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 18 | 32.61 | X | 32.61 | X | 32.61 | |||||||||||
18 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 4 | 29.91 | 29.91 | X | X | 29.91 | |||||||||||
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(ne, 24.9.2017 - 09:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 18 | 44.64 | 36.15 | 39.12 | 44.64 | 44.64 | 38.47 | X | 35.74 | ||||||||
2 |
Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 19 | 42.74 | 39.52 | 39.16 | X | 39.52 | 40.35 | 42.74 | X | ||||||||
3 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 14 | 42.04 | X | 36.23 | 42.04 | 42.04 | X | X | 36.50 | ||||||||
4 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 13 | 40.14 | 34.40 | 33.70 | 36.79 | 36.79 | 37.42 | 40.14 | X | ||||||||
5 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 16 | 40.08 | 36.82 | X | 34.85 | 36.82 | 38.08 | 39.28 | 40.08 | ||||||||
6 |
Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 38.23 | X | X | 36.20 | 36.20 | 30.83 | 38.23 | X | ||||||||
7 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 7 | 36.95 | 33.85 | 36.95 | X | 36.95 | 35.34 | 35.76 | 36.55 | ||||||||
8 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 17 | 36.64 | 36.64 | X | X | 36.64 | X | X | 33.52 | ||||||||
9 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 11 | 36.17 | 32.42 | 36.17 | X | 36.17 | |||||||||||
10 |
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 8 | 36.05 | 35.03 | 36.05 | 33.76 | 36.05 | |||||||||||
11 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol Opava |
02 | 15 | 35.36 | 32.00 | 31.94 | 35.36 | 35.36 | |||||||||||
12 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 9 | 34.30 | 34.25 | X | 34.30 | 34.30 | |||||||||||
13 |
Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava |
03 | 4 | 34.05 | 25.45 | 29.88 | 34.05 | 34.05 | |||||||||||
14 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 12 | 33.75 | 33.75 | 32.33 | X | 33.75 | |||||||||||
15 |
Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
02 | 5 | 32.57 | 32.47 | 32.57 | 31.93 | 32.57 | |||||||||||
16 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 2 | 31.69 | 29.36 | 31.69 | 31.45 | 31.69 | |||||||||||
17 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 3 | 31.32 | 26.46 | 27.82 | 31.32 | 31.32 | |||||||||||
18 |
Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 6 | 28.46 | X | 28.46 | X | 28.46 | |||||||||||
19 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1 | 27.26 | 27.26 | 22.50 | 22.36 | 27.26 | |||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 23.9.2017 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 18 | 62.07 | X | 53.38 | 60.36 | 60.36 | X | 62.07 | X | ||||||||
2 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 17 | 55.25 | 53.33 | X | X | 53.33 | 55.25 | X | 52.99 | ||||||||
3 |
David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 16 | 50.02 | X | 37.72 | 43.85 | 43.85 | 43.50 | X | 50.02 | ||||||||
4 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 15 | 47.55 | X | X | 42.76 | 42.76 | 46.73 | 47.55 | X | ||||||||
5 |
Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 11 | 46.37 | 42.16 | 41.75 | 45.34 | 45.34 | 46.05 | 46.37 | X | ||||||||
6 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 14 | 45.52 | X | 44.61 | 42.57 | 44.61 | 44.64 | 45.52 | 44.85 | ||||||||
7 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 12 | 44.94 | X | 44.94 | X | 44.94 | X | 41.01 | X | ||||||||
8 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 10 | 41.20 | 35.21 | 40.31 | X | 40.31 | 38.81 | 41.20 | X | ||||||||
9 |
Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 7 | 37.26 | 36.58 | 37.26 | 36.62 | 37.26 | |||||||||||
10 |
Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 6 | 37.26 | 34.38 | 37.26 | X | 37.26 | |||||||||||
11 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 35.89 | X | 32.66 | 35.89 | 35.89 | |||||||||||
12 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice |
02 | 3 | 33.92 | 32.95 | 33.92 | X | 33.92 | |||||||||||
13 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 4 | 33.91 | 33.64 | X | 33.91 | 33.91 | |||||||||||
14 |
Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 8 | 33.80 | X | 33.80 | X | 33.80 | |||||||||||
15 |
Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 2 | 30.93 | 30.93 | X | 30.61 | 30.93 | |||||||||||
16 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 5 | 30.82 | X | X | 30.82 | 30.82 | |||||||||||
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 24.9.2017 - 12:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 16 | 43.10 | 40.46 | 43.10 | 42.54 | 43.10 | X | 39.40 | 42.15 | ||||||||
2 |
Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 19 | 42.39 | 41.91 | 34.46 | 33.23 | 41.91 | 39.78 | 41.37 | 42.39 | ||||||||
3 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 15 | 42.22 | 34.06 | 31.98 | 40.25 | 40.25 | 42.22 | 41.98 | X | ||||||||
4 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 18 | 41.61 | 41.18 | 40.01 | 40.10 | 41.18 | 41.61 | X | X | ||||||||
5 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 17 | 41.26 | 36.71 | 40.35 | 39.15 | 40.35 | 41.26 | 39.73 | 39.17 | ||||||||
6 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 11 | 40.08 | X | 38.85 | 36.19 | 38.85 | X | 36.56 | 40.08 | ||||||||
7 |
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 14 | 39.51 | 39.51 | 33.15 | 38.95 | 39.51 | 33.98 | 33.44 | 34.32 | ||||||||
8 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 7 | 38.22 | 36.28 | X | 36.26 | 36.28 | 38.22 | 35.98 | 36.70 | ||||||||
9 |
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 35.51 | 26.65 | 31.54 | 35.51 | 35.51 | |||||||||||
10 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava |
03 | 12 | 34.24 | 31.91 | X | 34.24 | 34.24 | |||||||||||
11 |
Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
03 | 5 | 33.77 | 32.61 | 33.77 | 32.58 | 33.77 | |||||||||||
12 |
Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Jilemnice |
03 | 6 | 33.69 | 30.99 | 33.69 | 30.39 | 33.69 | |||||||||||
13 |
Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 13 | 32.53 | X | X | 32.53 | 32.53 | |||||||||||
14 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 2 | 32.26 | 30.03 | 32.26 | 28.17 | 32.26 | |||||||||||
15 |
Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká Lípa |
02 | 4 | 31.69 | 30.02 | 30.10 | 31.69 | 31.69 | |||||||||||
16 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 1 | 31.42 | 26.98 | 31.42 | 28.45 | 31.42 | |||||||||||
17 |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 3 | 30.89 | 30.89 | 28.60 | X | 30.89 | |||||||||||
18 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 29.99 | 25.98 | 29.99 | 28.54 | 29.99 | |||||||||||
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice |
02 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(ne, 24.9.2017 - 10:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 19 | 60.38 | 56.34 | 53.54 | - | 56.34 | X | 53.36 | 60.38 | ||||||||
2 |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 12 | 57.65 | 52.67 | 47.97 | 49.19 | 52.67 | 48.42 | 52.54 | 57.65 | ||||||||
3 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 17 | 53.74 | 51.06 | 52.85 | X | 52.85 | - | 53.74 | 51.16 | ||||||||
4 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 14 | 52.55 | X | 47.37 | 52.55 | 52.55 | 51.65 | X | 52.51 | ||||||||
5 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 18 | 50.71 | 44.98 | 50.71 | 50.18 | 50.71 | 48.07 | X | 50.56 | ||||||||
6 |
Dominik PodlenaDominik Podlena
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 15 | 48.97 | 45.44 | 46.71 | 46.54 | 46.71 | 48.97 | 44.57 | X | ||||||||
7 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 6 | 47.88 | 45.23 | 46.65 | X | 46.65 | X | 47.88 | 44.47 | ||||||||
8 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 16 | 47.06 | 40.44 | 44.74 | 46.96 | 46.96 | 44.70 | 43.66 | 47.06 | ||||||||
9 |
Michal MartinákMichal Martinák
Atletika Litvínov, z.s. |
02 | 3 | 45.34 | 45.34 | 43.02 | 44.11 | 45.34 | |||||||||||
10 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5 | 44.78 | 44.02 | 43.69 | 44.78 | 44.78 | |||||||||||
11 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 7 | 44.39 | 40.50 | 44.39 | 41.45 | 44.39 | |||||||||||
12 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 10 | 44.32 | 42.23 | 44.32 | 43.97 | 44.32 | |||||||||||
13 |
Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 9 | 43.94 | 42.31 | 43.11 | 43.94 | 43.94 | |||||||||||
14 |
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika Jihlava |
02 | 8 | 42.21 | 35.56 | X | 42.21 | 42.21 | |||||||||||
15 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 4 | 41.91 | 39.55 | 37.48 | 41.91 | 41.91 | |||||||||||
16 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice |
02 | 2 | 40.08 | 34.70 | 38.51 | 40.08 | 40.08 | |||||||||||
17 |
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice |
02 | 11 | 39.96 | 39.96 | 38.53 | 36.31 | 39.96 | |||||||||||
18 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 13 | 39.38 | 37.44 | 39.38 | 34.71 | 39.38 | |||||||||||
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci
(so, 23.9.2017 - 17:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 15:29.94 | ||||||||||||||
2 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 15:40.04 | ||||||||||||||
3 | Daniel BaliczDaniel Balicz | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 16:37.95 | ||||||||||||||
4 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 18:05.72 | ||||||||||||||
5 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 18:06.85 | ||||||||||||||
6 | Roman HanykRoman Hanyk | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | 18:25.65 | ||||||||||||||
7 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 18:32.35 | ||||||||||||||
8 | Jaromír KonvičkaJaromír Konvička | 03 | TJ Sokol Opava | 1 | 18:33.85 | ||||||||||||||
9 | Zbyněk StolínZbyněk Stolín | 02 | AC Turnov, z. s. | 11 | 18:35.51 | ||||||||||||||
10 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice | 9 | 19:17.36 | ||||||||||||||
Andrej SnovakAndrej Snovak | 02 | A. C. TEPO Kladno | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně
(so, 23.9.2017 - 17:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 02 | AC Turnov, z. s. | 10 | 15:35.07 | ||||||||||||||
2 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 20 | 16:19.81 | ||||||||||||||
MS | Ivana DuduváIvana Duduvá | 05 | Slovakia | 4 | 16:41.88 | ||||||||||||||
MS | Klára ZenkováKlára Zenková | 02 | Slovakia | 19 | 16:51.98 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZápotockáTereza Zápotocká | 03 | SK Hranice, z.s. | 18 | 17:12.77 | ||||||||||||||
6 | Kristýna DenkováKristýna Denková | 02 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 2 | 17:15.82 | ||||||||||||||
7 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13 | 17:16.98 | ||||||||||||||
8 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 8 | 17:19.94 | ||||||||||||||
9 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 17:28.42 | ||||||||||||||
10 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 17:30.42 | ||||||||||||||
11 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 9 | 17:49.74 | ||||||||||||||
12 | Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 14 | 18:34.16 | ||||||||||||||
MS | Paulína DudováPaulína Dudová | 03 | Slovakia | 3 | 18:35.00 | ||||||||||||||
14 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5 | 18:37.27 | ||||||||||||||
15 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 18:38.91 | ||||||||||||||
16 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 18:54.77 | ||||||||||||||
17 | Nela SeibertováNela Seibertová | 03 | TJ Sokol Opava | 16 | 18:57.21 | ||||||||||||||
18 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 15 | 19:32.65 | ||||||||||||||
Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 12 | DNS | |||||||||||||||
Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |