výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (23. - 24. 9. 2017)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 2:04.48 Q
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.79 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:05.23 q
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:06.37
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:12.04
6 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:12.35
7 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:12.69
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.38 Q
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:06.67 Q
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:06.82
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:10.06
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:10.57
6 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.56
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:04.77 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:05.18 Q
3 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 2:06.12 q
4 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 2:08.96
5 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:10.80
6 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:11.89
7 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 2:04.48 Q
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:04.77 Q
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.79 Q
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:05.18 Q
5 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:05.23 q
6 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 2:06.12 q
7 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:06.37
8 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.38 Q
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:06.67 Q
10 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:06.82
11 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 2:08.96
12 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:10.06
13 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:10.57
14 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:10.80
15 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.56
16 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:11.89
17 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:12.04
18 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:12.35
19 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:12.38
20 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:12.69
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.57
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:59.85
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:01.13
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:01.47
5 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:01.93
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:02.10
7 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 2:02.89
8 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:05.21
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.9.2017 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:20.06 Q
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:25.24 Q
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:25.30 q
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 2 2:26.10
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:27.18
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:29.51
7 Veronika RadováVeronika Radová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2017 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:21.01 Q
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:24.78 Q
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:25.06 q
4 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:26.03
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 2:26.55
6 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 2:28.04
7 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:28.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2017 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:25.51 Q
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 2:25.99 Q
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:26.18
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:26.53
5 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:27.21
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:36.63
7 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:37.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:20.06 Q
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:21.01 Q
3 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:24.78 Q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:25.06 q
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:25.24 Q
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:25.30 q
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:25.51 Q
8 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 2:25.99 Q
9 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:26.03
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 2 2:26.10
11 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:26.18
12 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:26.53
13 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 2:26.55
14 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:27.18
15 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:27.21
16 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 2:28.04
17 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:28.92
18 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:29.51
19 Veronika RadováVeronika Radová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.83
20 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:36.63
21 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:37.07

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:13.19
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:15.58
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6 2:22.36
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:23.66
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 2:24.33
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:24.64
7 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:30.13
Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 8 závodníků