Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (23. - 24. 9. 2017)

skok vysoký - Žáci

(so, 23.9.2017 - 13:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.771.811.851.881.91
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 17 1.81 --XOXOOOXXOXXX
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 19 1.77 ---OOOXXX
3 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 18 1.77 --OOOXOXXX
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 1.73 --OXOOXXX
5 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 16 1.73 -OXOXOXXOXXX
6= Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 1.63 OOOXXX
6= Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 13 1.63 OOOXXX
6= Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 9 1.63 OOOXXX
9 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
02 4 1.63 OOXOXXX
10 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 1.63 OOXXOXXX
11 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 6 1.58 OOXXX
12 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 11 1.58 XXOOXXX
13= Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 10 1.58 OXOXXX
13= Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 1.58 OXOXXX
15 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 2 1.58 OXXOXXX
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 DNS
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 3 DNS
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 15 DNS
Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 23.9.2017 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.531.581.611.641.68
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 14 1.64 -OXOXOXOXXX
2= Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 18 1.61 -OXOOXXX
2= Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 16 1.61 -OXOOXXX
4 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 13 1.61 OXOXXOXXOXXX
5 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 1.58 OOXOXXX
6 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 17 1.58 OOXXOXXX
7 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 1.53 OXOXXX
8 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 1.53 XOXOXXX
9= Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 1.43 OXXX
9= Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 8 1.43 OXXX
9= Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 2 1.43 OXXX
9= Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 3 1.43 OXXX
9= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 1.43 OXXX
9= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 5 1.43 OXXX
15 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 12 1.43 XOXXX
16 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4 1.43 XXOXXX
Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 10 DNS
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 7 NM
Celkem 18 závodníků