Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Ostrava - Vítkovice (28. 9. 2017)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:55.51 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:55.69 9.00
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:55.72 8.00
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:55.95 7.00
5 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.02 6.00
6 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:57.26 5.00
7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.20 3.00
8 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.86
9 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 1:59.91
10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:00.70
Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:57.93 4.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.27 2.00
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:58.55 1.00
4 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.70
5 Dominik PappDominik Papp 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.34
6 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:01.44
7 Jan HalberštátJan Halberštát 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:02.32
8 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:02.77
9 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:06.29
10 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:14.42
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:55.51 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:55.69 9.00
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:55.72 8.00
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:55.95 7.00
5 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.02 6.00
6 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:57.26 5.00
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:57.93 4.00
8 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.20 3.00
9 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.27 2.00
10 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:58.55 1.00
11 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.70
12 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.86
13 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 1:59.91
14 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:00.70
15 Dominik PappDominik Papp 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.34
16 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:01.44
17 Jan HalberštátJan Halberštát 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:02.32
18 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:02.77
19 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:06.29
20 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:14.42
Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:10.60 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:12.42 9.00
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:13.06 8.00
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:13.39 7.00
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:14.76 6.00
6 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:16.45 5.00
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:18.37 3.00
8 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:19.37 2.00
9 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:23.25
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:17.64 4.00
MB Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:19.93
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:20.81 1.00
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:20.90
5 Julie RampírováJulie Rampírová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:21.12
6 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:25.53
7 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:33.02
MB Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:36.30
9 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:44.49
Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:10.60 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:12.42 9.00
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:13.06 8.00
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:13.39 7.00
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:14.76 6.00
6 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:16.45 5.00
7 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:17.64 4.00
8 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:18.37 3.00
9 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:19.37 2.00
10 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:19.93
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:20.81 1.00
12 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:20.90
13 Julie RampírováJulie Rampírová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:21.12
14 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:23.25
15 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:25.53
16 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:33.02
17 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:36.30
18 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:44.49
Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNF