Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Ostrava - Vítkovice (28. 9. 2017)

1500 m - Junioři

(čt, 28.9.2017 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:04.64 11.00
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 4:05.61 9.00
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:09.83 8.00
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 4:10.28 7.00
5 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:11.42 6.00
6 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:13.98 5.00
7 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 4:14.34 4.00
8 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:14.58 3.00
9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:14.67 2.00
10 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 4:14.76 1.00
11 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:17.39
12 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:18.02
13 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 4:36.02
Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky

(čt, 28.9.2017 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 4:56.34 11.00
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:59.24 9.00
3 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 5:01.20 8.00
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 5:02.96 7.00
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 5:04.36 6.00
6 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 5:37.92 5.00
7 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:45.81 4.00
8 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:48.44 3.00
9 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 6:00.40 2.00
Celkem 9 závodníků