Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Ostrava - Vítkovice (28. 9. 2017)

skok daleký - Junioři

(čt, 28.9.2017 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 16 7.05 -0.4 m/s 6.63+0.76.50-0.76.716.71X+0.4X7.05-0.4 11.00
2 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 18 6.88 +0.0 m/s X+1.56.43-0.2X6.436.88+0.06.87-0.26.86+0.1 9.00
3 Patrik MegelaPatrik Megela
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 14 6.81 -0.1 m/s 6.336.546.50+0.36.546.51+0.86.66+0.06.81-0.1 8.00
4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 20 6.69 +1.6 m/s 5.22+0.26.406.69+1.66.69X+0.76.65-0.4- 7.00
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 19 6.68 +1.2 m/s X+0.4X+.016.65-0.16.65X+1.46.681.2X+0.0 6.00
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 17 6.65 +1.0 m/s X6.476.65+1.06.65X+0.2X+0.66.61-0.1 5.00
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 12 6.56 -1.5 m/s 6.41+0.16.56-1.5X+0.56.566.40+0.46.51+0.26.34+0.4 4.00
8 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11 6.55 +0.3 m/s 6.55+0.3X-0.26.41-0.16.55X+0.36.36+0.26.53-0.6 3.00
9 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 10 6.30 +0.4 m/s X6.266.30+0.46.30 2.00
10 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 13 6.29 -0.3 m/s 6.03+1.36.076.29-0.36.29 1.00
11 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 6.23 +0.8 m/s 6.23+0.8XX+0.36.23
12 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 15 6.18 +0.1 m/s 6.10+1.24.386.18+0.16.18
13 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 6.17 +1.2 m/s 6.17+1.26.05+0.5X-.016.17
14 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 6.09 +0.3 m/s 6.09+0.35.76+0.95.97+0.06.09
15 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 6.02 +0.2 m/s 5.82-0.16.02+0.2X-0.46.02
16 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4 5.77 +0.4 m/s X5.77+0.4X5.77
17 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6 5.66 +1.2 m/s 5.66+1.25.58+1.3X+0.05.66
18 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 8 5.58 -0.1 m/s X-0.3X5.58-0.15.58
19 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 5.56 +0.1 m/s 5.56+0.15.08+0.25.345.56
20 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 4.01 -0.2 m/s X+0.1X+0.34.01-0.24.01
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Juniorky

(čt, 28.9.2017 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 22 5.83 +0.2 m/s 5.67+1.1X5.46+1.15.675.83+0.25.64-0.3- 11.00
2 Lada VondrováLada Vondrová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 20 5.64 +0.1 m/s 5.42+0.15.57+1.1X+0.85.575.55+0.6X+0.65.64+0.1 9.00
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 23 5.59 +1.3 m/s 5.435.59+1.35.39+1.25.595.43+0.7-+0.8- 8.00
4 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 21 5.39 +1.0 m/s X+0.85.30+1.0X+0.75.305.14+0.55.39+1.0X-0.1 7.00
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 15 5.34 +0.3 m/s X+0.7X5.18+0.15.185.34+0.3-- 6.00
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 13 5.30 +0.7 m/s 5.30+0.7XX+0.15.305.14+0.95.07+0.5X+0.0 5.00
7 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 11 5.26 +1.2 m/s 4.53+0.85.26+1.24.97+0.15.26--- 4.00
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12 5.22 +0.2 m/s X+1.55.22+0.24.08+0.45.224.28+0.74.40+0.24.39+0.4 3.00
9 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 9 5.09 +0.3 m/s 5.09+0.34.77+0.94.66+0.75.09 2.00
10 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 17 5.08 +1.3 m/s 5.08+1.3X5.04+0.85.08 1.00
11 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 16 5.05 +1.0 m/s 5.05+1.04.632.865.05
12 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 18 5.03 -1.0 m/s 4.75+1.05.03-1.04.50-0.35.03
13 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 5 4.88 +1.3 m/s 4.88+1.34.80+1.24.834.88
14 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 4.87 +0.9 m/s 4.87+0.9X+1.04.75+0.44.87
15 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 19 4.76 +0.5 m/s 4.76+0.5X+0.4X+0.84.76
16 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 4.75 +0.5 m/s X+0.84.75+0.54.59-0.54.75
17 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 4.74 +0.9 m/s 4.74+0.9X+1.24.714.74
18 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6 4.63 +1.1 m/s 4.52+1.14.63+1.14.02+0.24.63
19 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 10 4.51 +0.1 m/s X+0.84.51+0.1X4.51
20 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1 4.27 +0.5 m/s 4.22+0.74.17+0.94.27+0.54.27
21 Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 4.14 +1.1 m/s 3.45+1.14.14+1.13.50+0.14.14
22 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 3.78 +1.2 m/s 2.81+1.03.47+1.33.78+1.23.78
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 14 NM
Celkem 23 závodníků