Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Ostrava - Vítkovice (28. 9. 2017)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.40 0.158 11.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.40 0.161 9.00
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.79 0.160 8.00
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.22 0.164 7.00
5 Jan PetákJan Peták 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.28 0.182 6.00
6 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.60 0.202 3.00
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.77 0.187
8 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.87 0.185
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017 - 14:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.59 0.172 5.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.59 0.157 4.00
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 22.61 0.180 2.00
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.67 0.183 1.00
5 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.69 0.192
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.71 0.171
7 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.91 0.177
8 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.38 0.153
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.84 0.220
MB Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 22.98 0.164
3 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.19 0.194
4 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.74 0.212
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.12 0.194
6 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.29 0.189
7 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 25.99 0.188
MB Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.40 0.158 11.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.40 0.161 9.00
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.79 0.160 8.00
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.22 0.164 7.00
5 Jan PetákJan Peták 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.28 0.182 6.00
6 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.59 0.172 5.00
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.59 0.157 4.00
8 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.60 0.202 3.00
9 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 22.61 0.180 2.00
10 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.67 0.183 1.00
11 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.69 0.192
12 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.71 0.171
13 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.77 0.187
14 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.84 0.220
15 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.87 0.185
16 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.91 0.177
17 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 22.98 0.164
18 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.19 0.194
19 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.38 0.153
20 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.74 0.212
21 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.12 0.194
22 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.29 0.189
23 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 25.99 0.188
Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017 - 14:30) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.55 0.183 11.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 24.62 0.154 9.00
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 25.48 0.240 8.00
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.51 0.396 7.00
5 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 26.39 0.196 2.00
Nikola BendováNikola Bendová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.68 0.164 6.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.76 0.232 5.00
3 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.13 0.210 4.00
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.19 0.159 3.00
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 26.78 0.185
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 27.04 0.187
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 27.08 0.211
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.60 0.242 1.00
2 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.07 0.245
3 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 27.49 0.189
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.54 0.224
5 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.67 0.302
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 28.07 0.293
7 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 28.60 0.240
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.55 0.183 11.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 24.62 0.154 9.00
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 25.48 0.240 8.00
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.51 0.396 7.00
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.68 0.164 6.00
6 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.76 0.232 5.00
7 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.13 0.210 4.00
8 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.19 0.159 3.00
9 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 26.39 0.196 2.00
10 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.60 0.242 1.00
11 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 26.78 0.185
12 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 27.04 0.187
13 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.07 0.245
14 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 27.08 0.211
15 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 27.49 0.189
16 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.54 0.224
17 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.67 0.302
18 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 28.07 0.293
19 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 28.60 0.240
Nikola BendováNikola Bendová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 DNS