výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (28. 9. 2017)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.97 11.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.71 9.00
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:02.30 8.00
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:02.31 7.00
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:02.48 6.00
6 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.41 5.00
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.36 4.00
8 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:07.06 3.00
9 Vít CharvátVít Charvát 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:08.83 2.00
10 Matěj LukešMatěj Lukeš 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:08.93 1.00
11 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.32
Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:21.81 11.00
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22.05 9.00
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:24.23 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.05 7.00
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:30.00 6.00
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.17 5.00
7 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:33.34 4.00
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.99 3.00
9 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.15 2.00
Celkem 9 závodníků