Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (7. 10. 2017)

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.203.30 Body
1 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3.30 ---OOXOO 11.00
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.20 OOOXOOXOXXX 9.00
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.00 --O-XXOXXX 8.00
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.80 -XOOXOXXX 7.00
5= Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.60 -OOXXX 5.50
5= Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 2.60 OOOXXX 5.50
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.60 -OXOXXX 4.00
8 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.60 -OXXOXXX 3.00
9 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.40 OXOXXX 2.00
10 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.40 OXXOXXX 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40 Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.30 XXOXXX 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.30 XXOXXX 9.00
3 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3.00 XXOXXX 8.00
4 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.80 XXOXXX 7.00
5 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.80 XXOXXX 6.00
6 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.60 XXOXXX 5.00
7 Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.40 XXOXXX 4.00
8= Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 2.20 XXOXXX 2.50
8= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.20 XXOXXX 2.50
10 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.20 XXOXXX 1.00
11= Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2.00 XXOXXX
11= Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.00 XXOXXX
11= Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.00 XXOXXX
14 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00 XXOXXX
Anna MachačováAnna Machačová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NH
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 NH
Celkem 16 závodníků