Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (7. 10. 2017)

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:26.59 11.00
2 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:31.82 9.00
3 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:32.20 8.00
4 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19:31.50 7.00
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19:34.97 6.00
6 Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19:35.50 5.00
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:55.90 4.00
8 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25:18.88 3.00
9 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25:19.27 2.00
Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Jan Walter WeissJan Walter Weiss 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Poznámky:
Závodník č. 79 byl DQ dle pravidla 142.4/c
Závodník č. 44 byl DQ dle pravidla 230.6
Byl uznán protest proti DQ závodníka č. 209
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:26.88 11.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:02.27 9.00
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:20.15 8.00
4 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18:23.33 7.00
5 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:40.93 6.00
6 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:48.17 5.00
7 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19:27.32 4.00
8 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:27.89 3.00
9 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:25.31 2.00
10 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20:39.52 1.00
11 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:42.45
12 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:45.42
13 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:46.03
14 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 21:59.15
15 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:08.15
16 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:17.27
Celkem 16 závodníků