Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Havířovský halový atletický čtyřboj

Havířov (1. - 2. 4. 2016)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 1.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.19
2 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11.16
3 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.39
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 09.84
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 09.50
6 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 09.46
7 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 08.07
8 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 06.86
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 06.01
10 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 05.92
11 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 05.55
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 1.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 10.03
2 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.12
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 08.99
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.95
5 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 08.86
6 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.70
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.63
8 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 08.16
9 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.78
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 07.78
11 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.51
12 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 07.46
13 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.21
14 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 07.08
15 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 06.09
16 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 05.41
Celkem 16 závodníků