Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka
Vyškov (26. 11. 2016)Přespolní běh - Muži (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Hvězda Pardubice z.s. | 0:15:22 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SteinerTomáš Steiner | 86 | AK Drnovice | 0:15:41 | |||||||||||||||
3 | Jiří DaněkJiří Daněk | 76 | Bez oddílu | 0:16:53 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KoudelkaLukáš Koudelka | 83 | AK Drnovice | 0:16:56 | |||||||||||||||
5 | Petr BučekPetr Buček | 94 | Bez oddílu | 0:18:08 | |||||||||||||||
6 | Luboš HajtmarLuboš Hajtmar | 87 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:18:35 | |||||||||||||||
7 | Petr VinteraPetr Vintera | 75 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:18:40 | |||||||||||||||
8 | Lukáš KuchařLukáš Kuchař | 76 | Cykloplus Rájec | 0:18:45 | |||||||||||||||
9 | Martin MichálekMartin Michálek | 78 | Bez oddílu | 0:19:58 | |||||||||||||||
10 | Karel ŠťastnýKarel Šťastný | 73 | Bez oddílu | 0:19:59 | |||||||||||||||
11 | Zdeněk TvarůžekZdeněk Tvarůžek | 77 | Bez oddílu | 0:20:16 | |||||||||||||||
12 | Petr JeřábekPetr Jeřábek | 70 | Bez oddílu | 0:20:25 | |||||||||||||||
13 | Petr UrbanPetr Urban | 94 | SRTG Vyškov | 0:20:36 | |||||||||||||||
14 | Kamil NetolickýKamil Netolický | 90 | SRTG Vyškov | 0:21:26 | |||||||||||||||
15 | Petr WagnerPetr Wagner | 70 | Bez oddílu | 0:21:57 | |||||||||||||||
16 | Ondřej DrnovskýOndřej Drnovský | 91 | SRTG Vyškov | 0:22:08 | |||||||||||||||
17 | Adam WagnerAdam Wagner | 96 | Bez oddílu | 0:24:05 | |||||||||||||||
18 | Roman WeiterRoman Weiter | 75 | LRS Vyškov | 0:24:15 | |||||||||||||||
19 | Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil | 94 | Bez oddílu | 0:25:36 | |||||||||||||||
20 | Michal ŠlampaMichal Šlampa | 78 | SRTG Vyškov | 0:26:34 | |||||||||||||||
21 | Jiří BrožinaJiří Brožina | 84 | Bez oddílu | 0:27:08 | |||||||||||||||
22 | Karel VodičkaKarel Vodička | 83 | Bez oddílu | 0:28:29 | |||||||||||||||
23 | Vojtěch BuličkaVojtěch Bulička | 80 | AK Kroměříž | 0:29:40 | |||||||||||||||
1 | Jaroslav TrávníčekJaroslav Trávníček | 64 | AK Drnovice | 0:20:01 | |||||||||||||||
2 | Josef KuncJosef Kunc | 60 | Orel Jednota Vyškov | 0:24:13 | |||||||||||||||
3 | Josef HolýJosef Holý | 41 | AC Moravská Slavia Brno | 0:28:19 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Přespolní běh - Junioři (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:08:13 | |||||||||||||||
2 | Jan OsolsoběJan Osolsobě | 98 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:08:14 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha | 99 | TJ Sokol Přísnotice | 0:08:34 | |||||||||||||||
4 | Dominik PappDominik Papp | 99 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:09:03 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠmídaJan Šmída | 99 | Drahanský Sport Team | 0:09:10 | |||||||||||||||
6 | Pavel HalasPavel Halas | 99 | TJ Sokol Přísnotice | 0:09:43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Žáci (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 0:08:42 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | TJ Sokol Přísnotice | 0:08:47 | |||||||||||||||
3 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:08:53 | |||||||||||||||
4 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:09:11 | |||||||||||||||
5 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk | 0:09:20 | |||||||||||||||
6 | Samuel MarekSamuel Marek | 02 | ACT Lerak Blansko | 0:09:44 | |||||||||||||||
7 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | Drahanský Sport Team | 0:09:45 | |||||||||||||||
8 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:10:05 | |||||||||||||||
9 | Jakub JeřábekJakub Jeřábek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:10:30 | |||||||||||||||
10 | Richard StloukalRichard Stloukal | 02 | ACT Lerak Blansko | 0:11:10 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KoutnýJan Koutný | 04 | AK Drnovice | 0:06:07 | |||||||||||||||
2 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 0:06:12 | |||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:06:18 | |||||||||||||||
4 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:06:21 | |||||||||||||||
5 | Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:06:28 | |||||||||||||||
6 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 0:06:35 | |||||||||||||||
7 | Jan LajdorfJan Lajdorf | 04 | Bez oddílu | 0:07:42 | |||||||||||||||
8 | Jakub LajdorfJakub Lajdorf | 04 | Bez oddílu | 0:07:49 | |||||||||||||||
9 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 0:07:49 | |||||||||||||||
10 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:08:01 | |||||||||||||||
11 | Ondřej MacháčOndřej Macháč | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:08:43 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Přespolní běh - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Irena PospíšilováIrena Pospíšilová | 83 | AK Drnovice | 0:18:21 | |||||||||||||||
2 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:21:51 | |||||||||||||||
3 | Dita HořínkováDita Hořínková | 94 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:23:00 | |||||||||||||||
4 | Nela ŠimkováNela Šimková | 85 | Bez oddílu | 0:25:35 | |||||||||||||||
5 | Jana KolářováJana Kolářová | 78 | Orel Jednota Vyškov | 0:25:52 | |||||||||||||||
6 | Kristýna SedlákováKristýna Sedláková | 86 | Bez oddílu | 0:26:00 | |||||||||||||||
7 | Jitka RipplováJitka Ripplová | 93 | SRTG Vyškov | 0:30:22 | |||||||||||||||
1 | Luba KonečnáLuba Konečná | 65 | Bez oddílu | 0:20:37 | |||||||||||||||
2 | Pavla MusilováPavla Musilová | 76 | Bez oddílu | 0:21:01 | |||||||||||||||
3 | Marie HynštováMarie Hynštová | 57 | AK Drnovice | 0:21:38 | |||||||||||||||
4 | Iva MončekováIva Mončeková | 73 | Bez oddílu | 0:24:19 | |||||||||||||||
5 | Jana HořínkováJana Hořínková | 65 | Bez oddílu | 0:25:04 | |||||||||||||||
6 | Jana GříbkováJana Gříbková | 71 | Bez oddílu | 0:25:35 | |||||||||||||||
7 | Milena HrozováMilena Hrozová | 53 | Orel Jednota Vyškov | 0:29:30 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Přespolní běh - Juniorky (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 0:09:47 | |||||||||||||||
2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 0:09:48 | |||||||||||||||
3 | Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:09:52 | |||||||||||||||
4 | Terezie ZakopalováTerezie Zakopalová | 98 | SRTG Vyškov | 0:10:40 | |||||||||||||||
5 | Radmila CentnerováRadmila Centnerová | 00 | ASK Blansko | 0:11:01 | |||||||||||||||
6 | Sabina ŠvestkováSabina Švestková | 98 | SRTG Vyškov | 0:12:07 | |||||||||||||||
7 | Pavlína ZakopalováPavlína Zakopalová | 00 | Bez oddílu | 0:12:35 | |||||||||||||||
8 | Monika KuncováMonika Kuncová | 99 | Orel Jednota Vyškov | 0:14:32 | |||||||||||||||
9 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno | DNF | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 0:06:27 | |||||||||||||||
2 | Tereza ObořilováTereza Obořilová | 02 | Drahanský Sport Team | 0:06:35 | |||||||||||||||
3 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno | 0:06:41 | |||||||||||||||
4 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | TJ Sokol Přísnotice | 0:06:50 | |||||||||||||||
5 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | TJ Sokol Přísnotice | 0:06:58 | |||||||||||||||
6 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:07:04 | |||||||||||||||
7 | Aneta FritzováAneta Fritzová | 02 | Drahanský Sport Team | 0:07:30 | |||||||||||||||
8 | Martina KuncováMartina Kuncová | 01 | Orel Jednota Vyškov | 0:07:38 | |||||||||||||||
9 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:07:50 | |||||||||||||||
10 | Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:07:57 | |||||||||||||||
11 | Veronika HalasováVeronika Halasová | 01 | TJ Sokol Přísnotice | 0:08:08 | |||||||||||||||
12 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:08:26 | |||||||||||||||
13 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel Jednota Vyškov | 0:08:32 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 0:02:48 | |||||||||||||||
2 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk | 0:02:58 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 0:03:02 | |||||||||||||||
4 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 0:03:07 | |||||||||||||||
5 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice | 0:03:10 | |||||||||||||||
6 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Bez oddílu | 0:03:10 | |||||||||||||||
7 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:11 | |||||||||||||||
8 | Eliška ŠirokáEliška Široká | 04 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:03:22 | |||||||||||||||
9 | Apolena ŽákováApolena Žáková | 04 | SKT Brankovice | 0:03:24 | |||||||||||||||
10 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:25 | |||||||||||||||
11 | Natálie JelínkováNatálie Jelínková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:26 | |||||||||||||||
12 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:28 | |||||||||||||||
13 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Jednota Vyškov | 0:03:32 | |||||||||||||||
14 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 0:03:36 | |||||||||||||||
15 | Adéla KubiováAdéla Kubiová | 04 | Moravec Team | 0:03:39 | |||||||||||||||
16 | Martina KřenováMartina Křenová | 03 | SKT Brankovice | 0:03:41 | |||||||||||||||
17 | Anna SmutnáAnna Smutná | 04 | Drahanský Sport Team | 0:03:45 | |||||||||||||||
18 | Markéta SuralováMarkéta Suralová | 04 | SKT Brankovice | 0:03:53 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef GrecJosef Grec | 11 | Orel Jednota Vyškov | 0:00:47 | |||||||||||||||
2 | David ŠmerekDavid Šmerek | 11 | Bez oddílu | 0:00:48 | |||||||||||||||
3 | Max NovotnýMax Novotný | 11 | Bez oddílu | 0:00:49 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MelicharTomáš Melichar | 11 | Cyklokramo Suchdol n.Odr | 0:00:51 | |||||||||||||||
5 | Tobiáš WachtelTobiáš Wachtel | 11 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:00:54 | |||||||||||||||
6 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 11 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:00:54 | |||||||||||||||
7 | Dominik ČernýDominik Černý | 11 | Orel Jednota Vyškov | 0:00:55 | |||||||||||||||
8 | David JabůrekDavid Jabůrek | 11 | Orel Jednota Vyškov | 0:00:56 | |||||||||||||||
9 | Matěj HájekMatěj Hájek | 11 | AC Moravská Slavia Brno | 0:00:57 | |||||||||||||||
10 | Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek | 12 | Sokol Vyškov | 0:00:59 | |||||||||||||||
11 | Šimon HolýŠimon Holý | 11 | Bez oddílu | 0:00:59 | |||||||||||||||
12 | Ondřej KachlíkOndřej Kachlík | 11 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:02 | |||||||||||||||
13 | Martin PohludekMartin Pohludek | 12 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:03 | |||||||||||||||
14 | Vít GrunwaldVít Grunwald | 11 | Bez oddílu | 0:01:09 | |||||||||||||||
15 | Michal DunajMichal Dunaj | 12 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:16 | |||||||||||||||
16 | Dalimil PištělkaDalimil Pištělka | 14 | Bez oddílu | 0:01:35 | |||||||||||||||
17 | Tomáš BuličkaTomáš Bulička | 11 | AK Kroměříž | 0:01:39 | |||||||||||||||
18 | Kryštof StrnadKryštof Strnad | 15 | Bez oddílu | 0:02:02 | |||||||||||||||
19 | Filip StrnadFilip Strnad | 14 | Bez oddílu | 0:02:02 | |||||||||||||||
20 | Štěpán DerkaŠtěpán Derka | 13 | Bez oddílu | 0:02:12 | |||||||||||||||
1 | Šimon BučoŠimon Bučo | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:01 | |||||||||||||||
2 | Vilém ToporVilém Topor | 09 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:03 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KadlecTomáš Kadlec | 09 | Bez oddílu | 0:01:06 | |||||||||||||||
4 | Marek ZedníkMarek Zedník | 09 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:06 | |||||||||||||||
5 | Adam JestřebeckýAdam Jestřebecký | 09 | ŠAK Židlochovice | 0:01:07 | |||||||||||||||
6 | Denis MarešDenis Mareš | 09 | Bez oddílu | 0:01:09 | |||||||||||||||
7 | Jan SobolJan Sobol | 09 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:10 | |||||||||||||||
8 | Jan JašíčekJan Jašíček | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:12 | |||||||||||||||
9 | Viktor VinteraViktor Vintera | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:12 | |||||||||||||||
10 | Šimon OtáhalŠimon Otáhal | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:12 | |||||||||||||||
11 | Marek HolešovskýMarek Holešovský | 10 | VSK Brno | 0:01:15 | |||||||||||||||
12 | Vincent PechanVincent Pechan | 09 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:16 | |||||||||||||||
13 | Edvard MoučkaEdvard Moučka | 10 | Bez oddílu | 0:01:16 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch BuličkaVojtěch Bulička | 10 | AK Kroměříž | 0:01:18 | |||||||||||||||
15 | Matyas HulmanMatyas Hulman | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:19 | |||||||||||||||
16 | Adam DoležalAdam Doležal | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:30 | |||||||||||||||
17 | Martin FedkivMartin Fedkiv | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:36 | |||||||||||||||
18 | Marek NavrátilMarek Navrátil | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:36 | |||||||||||||||
19 | Václav GábelaVáclav Gábela | 10 | Bez oddílu | 0:01:37 | |||||||||||||||
20 | Jakub NavrátilJakub Navrátil | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:45 | |||||||||||||||
Celkem 40 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DudaJakub Duda | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:17 | |||||||||||||||
2 | Leo BerkaLeo Berka | 07 | SKT Brankovice | 0:01:18 | |||||||||||||||
3 | Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:18 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KoutnýOndřej Koutný | 07 | AK Drnovice | 0:01:20 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MachLukáš Mach | 07 | Střelka Brno | 0:01:21 | |||||||||||||||
6 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 07 | Drahanský Sport Team | 0:01:22 | |||||||||||||||
7 | Jakub KočvaraJakub Kočvara | 07 | Drahanský Sport Team | 0:01:23 | |||||||||||||||
8 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | JAC Brno | 0:01:24 | |||||||||||||||
9 | Jakub KomárekJakub Komárek | 07 | ACT Lerak Blansko | 0:01:26 | |||||||||||||||
10 | Kryštof FriedlKryštof Friedl | 07 | ACT Lerak Blansko | 0:01:26 | |||||||||||||||
11 | Radek TomášRadek Tomáš | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:27 | |||||||||||||||
12 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 08 | ŠAK Židlochovice | 0:01:28 | |||||||||||||||
13 | Vojtěch FacekVojtěch Facek | 07 | SKT Brankovice | 0:01:28 | |||||||||||||||
14 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:28 | |||||||||||||||
15 | Jan BohmJan Bohm | 07 | Sokol Tišnov | 0:01:30 | |||||||||||||||
16 | Aleš KřížAleš Kříž | 08 | Bez oddílu | 0:01:30 | |||||||||||||||
17 | Filip ZatloukalFilip Zatloukal | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:31 | |||||||||||||||
18 | Martin ŠírMartin Šír | 08 | ASC Rozsochy | 0:01:33 | |||||||||||||||
19 | Jan KachlíkJan Kachlík | 08 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:33 | |||||||||||||||
20 | Matěj DujkaMatěj Dujka | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:34 | |||||||||||||||
21 | Josef KuchařJosef Kuchař | 08 | ACT Lerak Blansko | 0:01:34 | |||||||||||||||
22 | Jindřich PohludekJindřich Pohludek | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:34 | |||||||||||||||
23 | Daniel KubíčekDaniel Kubíček | 08 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:35 | |||||||||||||||
24 | Vojta VeselýVojta Veselý | 08 | SKT Brankovice | 0:01:36 | |||||||||||||||
25 | Přemysl VeselýPřemysl Veselý | 07 | SKT Brankovice | 0:01:36 | |||||||||||||||
26 | Jonáš ČernýJonáš Černý | 07 | ZŠ Tyršovka | 0:01:37 | |||||||||||||||
27 | Štěpán PastorekŠtěpán Pastorek | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:37 | |||||||||||||||
28 | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 0:01:38 | |||||||||||||||
29 | Patrik PukowietzPatrik Pukowietz | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:42 | |||||||||||||||
30 | Radim JabůrekRadim Jabůrek | 08 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:43 | |||||||||||||||
31 | Tomáš VydraTomáš Vydra | 08 | Orel Jednota Vyškov | 0:02:13 | |||||||||||||||
1 | Jan KoutnýJan Koutný | 05 | AK Drnovice | 0:02:50 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:02:58 | |||||||||||||||
3 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:02:59 | |||||||||||||||
4 | Kryštof KroupaKryštof Kroupa | 05 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:03:11 | |||||||||||||||
5 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:14 | |||||||||||||||
6 | Ondřej NeveselýOndřej Neveselý | 05 | Bez oddílu | 0:03:17 | |||||||||||||||
7 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice | 0:03:18 | |||||||||||||||
8 | Tadeáš ZouharTadeáš Zouhar | 05 | ACT Lerak Blansko | 0:03:18 | |||||||||||||||
9 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel Jednota Vyškov | 0:03:23 | |||||||||||||||
10 | Lukáš SedlákLukáš Sedlák | 05 | Drahanský Sport Team | 0:03:24 | |||||||||||||||
11 | Jiří LajdorfJiří Lajdorf | 05 | Bez oddílu | 0:03:25 | |||||||||||||||
12 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:26 | |||||||||||||||
13 | Michal FritzMichal Fritz | 05 | Drahanský Sport Team | 0:03:32 | |||||||||||||||
14 | Ondřej VintrOndřej Vintr | 06 | ACT Lerak Blansko | 0:03:33 | |||||||||||||||
15 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Jednota Vyškov | 0:03:33 | |||||||||||||||
16 | Matyáš KocmanMatyáš Kocman | 06 | ACT Lerak Blansko | 0:03:40 | |||||||||||||||
17 | Vítek ŠlampaVítek Šlampa | 05 | Bez oddílu | 0:03:41 | |||||||||||||||
18 | Ondřej MuchaOndřej Mucha | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:03:46 | |||||||||||||||
Celkem 49 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DobešováVeronika Dobešová | 11 | AC Moravská Slavia Brno | 0:00:47 | |||||||||||||||
2 | Veronika BučováVeronika Bučová | 11 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:00:47 | |||||||||||||||
3 | Anežka HalasováAnežka Halasová | 11 | Orel Jednota Vyškov | 0:00:51 | |||||||||||||||
4 | Lenka PospíšilováLenka Pospíšilová | 11 | Bez oddílu | 0:00:56 | |||||||||||||||
5 | Sára ZatloukalováSára Zatloukalová | 13 | Bez oddílu | 0:01:00 | |||||||||||||||
6 | Natálie AdamcováNatálie Adamcová | 11 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:00 | |||||||||||||||
7 | Adéla SedlákováAdéla Sedláková | 12 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:00 | |||||||||||||||
8 | Kristýna VychronováKristýna Vychronová | 12 | HAWKS | 0:01:01 | |||||||||||||||
9 | Sabina HavlíčkováSabina Havlíčková | 12 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:02 | |||||||||||||||
10 | Lucie DoležalováLucie Doležalová | 13 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:06 | |||||||||||||||
11 | Lucie HrabovskáLucie Hrabovská | 13 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:21 | |||||||||||||||
12 | Adéla WeinhoferováAdéla Weinhoferová | 12 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:01:22 | |||||||||||||||
13 | Lucie MěřínskáLucie Měřínská | 12 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:22 | |||||||||||||||
14 | Lada KrčmářováLada Krčmářová | 12 | Bez oddílu | 0:01:22 | |||||||||||||||
15 | Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová | 13 | Bez oddílu | 0:01:24 | |||||||||||||||
16 | Rozálie NavrátilováRozálie Navrátilová | 14 | Bez oddílu | 0:01:38 | |||||||||||||||
1 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | ZŠ Fulnek | 0:00:58 | |||||||||||||||
2 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 0:01:01 | |||||||||||||||
3 | Jolana SádlováJolana Sádlová | 09 | Bez oddílu | 0:01:03 | |||||||||||||||
4 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 0:01:04 | |||||||||||||||
5 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 0:01:05 | |||||||||||||||
6 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 0:01:05 | |||||||||||||||
7 | Barbora NeveseláBarbora Neveselá | 09 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:08 | |||||||||||||||
8 | Monika HoláMonika Holá | 09 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:09 | |||||||||||||||
9 | Barbora HolešovskáBarbora Holešovská | 09 | VSK Brno | 0:01:09 | |||||||||||||||
10 | Ema ZatloukalováEma Zatloukalová | 10 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:10 | |||||||||||||||
11 | Eliška DerkováEliška Derková | 09 | Bez oddílu | 0:01:11 | |||||||||||||||
12 | Tereza FilipováTereza Filipová | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:13 | |||||||||||||||
13 | Veronika KudličkováVeronika Kudličková | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:13 | |||||||||||||||
14 | Tereza FritzováTereza Fritzová | 10 | Drahanský Sport Team | 0:01:14 | |||||||||||||||
15 | Amálie KrčmářováAmálie Krčmářová | 09 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:14 | |||||||||||||||
16 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:15 | |||||||||||||||
17 | Emma ZápotockáEmma Zápotocká | 09 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:18 | |||||||||||||||
18 | Julie OmatováJulie Omatová | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:19 | |||||||||||||||
19 | Šárka PukowietzováŠárka Pukowietzová | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:24 | |||||||||||||||
20 | Nicol PappováNicol Pappová | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:25 | |||||||||||||||
21 | Karolína MaláKarolína Malá | 09 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:01:25 | |||||||||||||||
22 | Julie DonnebergerováJulie Donnebergerová | 10 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:29 | |||||||||||||||
23 | Sofie ZemanováSofie Zemanová | 10 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:39 | |||||||||||||||
24 | Alena GrábelováAlena Grábelová | 10 | Bez oddílu | 0:01:39 | |||||||||||||||
25 | Nela SedláčkováNela Sedláčková | 10 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:50 | |||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 26.11.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice | 0:01:17 | |||||||||||||||
2 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:18 | |||||||||||||||
3 | Nikola BradáčováNikola Bradáčová | 07 | ACT Lerak Blansko | 0:01:19 | |||||||||||||||
4 | Lucie KniesováLucie Kniesová | 07 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:01:22 | |||||||||||||||
5 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:22 | |||||||||||||||
6 | Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:22 | |||||||||||||||
7 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 0:01:23 | |||||||||||||||
8 | Denisa SedlákováDenisa Sedláková | 07 | ASK Blansko | 0:01:25 | |||||||||||||||
9 | Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 0:01:26 | |||||||||||||||
10 | Petra DobešováPetra Dobešová | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:28 | |||||||||||||||
11 | Tereza KarmanováTereza Karmanová | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 0:01:29 | |||||||||||||||
12 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:29 | |||||||||||||||
13 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:29 | |||||||||||||||
14 | Martina NovákováMartina Nováková | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:30 | |||||||||||||||
15 | Karolína PopelkováKarolína Popelková | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:31 | |||||||||||||||
16 | Vendula ZedníkováVendula Zedníková | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:31 | |||||||||||||||
17 | Veronika PlevováVeronika Plevová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:01:32 | |||||||||||||||
18 | Beáta KolářováBeáta Kolářová | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:35 | |||||||||||||||
19 | Jolana HusákováJolana Husáková | 08 | ACT Lerak Blansko | 0:01:35 | |||||||||||||||
20 | Bára KroupováBára Kroupová | 08 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:01:37 | |||||||||||||||
21 | Dorota SmutnáDorota Smutná | 07 | Drahanský Sport Team | 0:01:37 | |||||||||||||||
22 | Valentýna ProcházkováValentýna Procházková | 08 | AHA Rousínov | 0:01:38 | |||||||||||||||
23 | Tereza MalovanáTereza Malovaná | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:39 | |||||||||||||||
24 | Rozálie ZávodnáRozálie Závodná | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 0:01:40 | |||||||||||||||
25 | Sylvie BrabcováSylvie Brabcová | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 0:01:41 | |||||||||||||||
26 | Nela HolešinskáNela Holešinská | 07 | ŠAK Židlochovice | 0:01:44 | |||||||||||||||
27 | Dorota HrníčkováDorota Hrníčková | 08 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:46 | |||||||||||||||
28 | Julie ŠlampováJulie Šlampová | 07 | Orel Jednota Vyškov | 0:01:47 | |||||||||||||||
29 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 08 | SKT Brankovice | 0:01:54 | |||||||||||||||
1 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov | 0:03:03 | |||||||||||||||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 0:03:03 | |||||||||||||||
3 | Adéla SigmundováAdéla Sigmundová | 05 | ŠAK Židlochovice | 0:03:08 | |||||||||||||||
4 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | VSN Univerzita Brno | 0:03:09 | |||||||||||||||
5 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk | 0:03:11 | |||||||||||||||
6 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice | 0:03:21 | |||||||||||||||
7 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 0:03:26 | |||||||||||||||
8 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 0:03:30 | |||||||||||||||
9 | Hana ČernáHana Černá | 05 | Drahanský Sport Team | 0:03:31 | |||||||||||||||
10 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 0:03:34 | |||||||||||||||
11 | Erika ŽákováErika Žáková | 06 | SKT Brankovice | 0:03:34 | |||||||||||||||
12 | Adéla DekanováAdéla Dekanová | 05 | Atletický klub Blansko Dvorská | 0:03:34 | |||||||||||||||
13 | Petra KřenováPetra Křenová | 06 | SKT Brankovice | 0:03:49 | |||||||||||||||
14 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 0:04:02 | |||||||||||||||
15 | Veronika DaněčkováVeronika Daněčková | 06 | ŠAK Židlochovice | 0:04:07 | |||||||||||||||
16 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 0:04:11 | |||||||||||||||
17 | Karina NěmcováKarina Němcová | 06 | ZŠ Pustiměř | 0:04:15 | |||||||||||||||
18 | Zuzana KudličkováZuzana Kudličková | 06 | SKT Brankovice | 0:04:33 | |||||||||||||||
Celkem 47 závodníků |