Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava (23. 2. 2017)

800 m - Muži (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Serhij TkačSerhij Tkač 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:59.27
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:06.37
3 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:08.37
4 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:09.48
5 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.29
6 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:11.48
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:15.00
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.22
9 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.99
10 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:17.01
11 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:19.70
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:21.80
13 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.59
14 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.89
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2:17.68
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:19.69
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.93
4 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.64
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.75
6 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:24.83
7 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:30.75
8 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:33.42
9 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:33.46
10 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:33.47
11 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:35.12
12 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:35.55
13 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:38.37
Celkem 13 závodníků