Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava (23. 2. 2017)

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25
David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.41
David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.90
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.16
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.18
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.07
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.19
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.39
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.81
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.97
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.87
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.27
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.18
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.78
3 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.82
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.33
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.84
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.99
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.44
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.02
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.78
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.23
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.61
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.09
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.20
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.75
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.24
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.13
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.36
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků