Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (8. 2. 2017)
400 m - Ženy (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 61.46
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 61.61
3 Ester MerunkováEster Merunková 005414 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 61.62
800 m - Ženy (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:24.91
2 Marika HavelkováMarika Havelková 025922 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:29.54
3 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 025601 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:48.94
60 m překážek (0.99) - Junioři (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.87
2 Matěj KulkaMatěj Kulka 980312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.59
60 m překážek (0.91) - Dorostenci (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.66
2 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 011027 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.09
3 David VodákDavid Vodák 010309 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.64
60 m překážek (0.84) - Žáci (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.40
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.01
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 015915 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.99
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.03
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.13
60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sára PoprováSára Poprová 025911 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.23
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (středa, 8.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Magdalena KubáčkováMagdalena Kubáčková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.81
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 045819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.79
3 Alena GlosováAlena Glosová 045117 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.03