Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (8. 2. 2017)

skok daleký - Muži

(st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.59
2 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 6.21
3 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 5.90
4 Valerij LunhulValerij Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 5.88
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 5.67
6 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 5.61
7 Maciej JelonekMaciej Jelonek
PolskoPolsko
02 5.45
8 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 5.40
9 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 5.32
10 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.11
11 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.05
12 David HalířDavid Halíř
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.83
13 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.64
14 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 4.53
15 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.50
16 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.13
17 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 3.95
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 8.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.43
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 5.33
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 5.28
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5.09
5 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.90
6 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.82
7 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 4.77
8 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.76
9 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4.65
10 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.52
11 Nela LonerováNela Lonerová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
00 4.50
12 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.38
13 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 4.33
14 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4.18
15 Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.02
16 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.01
17 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
02 3.96
18 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3.94
19 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.69
Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 DNS
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 NM
Celkem 21 závodníků