Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií

Praha - Strahov (10. 1. 2017)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35.95
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 36.12
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.12
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MilarJan Milar 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35.77
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.82
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 37.96
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.95
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.04
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.10
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.60
2 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.51
3 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 39.18
4 Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 41.23
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.75
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.91
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.05
4 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 40.63
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.20
2 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39.24
3 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 40.10
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 39.76
2 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 40.38
3 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.04
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.62
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.79
2 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 39.79
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 40.35
4 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.26
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.40
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 41.75
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.75
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.48
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 41.78
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.92
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.96
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.61
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.67
4 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.62
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.83
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.49
3 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.88
4 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 48.65
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 45.40
2 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.25
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.51
Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 43.34
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.26
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.60
4 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice 48.85
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 47.06
2 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.47
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.78
4 Nela KocurkováNela Kocurková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 50.38
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.33
2 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 46.44
3 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.47
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 47.12
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (út, 10.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.78
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.43
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.35
4 Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.23
Celkem 4 závodníků