Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

České Budějovice (14. 1. 2017)

skok daleký - Dorostenci

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NM
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.91
2 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.24
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin TetourMartin Tetour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.50
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.45
3 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.94
4 Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.63
5 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.56
6 Benedikt PánekBenedikt Pánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.50
7 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.44
8 David MíkaDavid Míka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.44
9 Martin FerkoMartin Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2.90
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.04
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.78
3 Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.41
4 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.34
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.32
6 Kristýna PetráňováKristýna Petráňová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.93
7 Lucie EhrlichováLucie Ehrlichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.32
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.54
2 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.54
3 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.49
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.07
5 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.05
6 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.94
7 Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.89
8 Nikola MarhounováNikola Marhounová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.82
9 Marie JeseničováMarie Jeseničová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.00
Kamila MikešováKamila Mikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 NM
Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.23
2 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.18
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.75
4 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.48
5 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.47
6 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.46
7 Filip ŠkávaFilip Škáva
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.28
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.93
2 Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.83
3 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.76
4 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.66
5 Lenka FaschingováLenka Faschingová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.64
6 Valentýna ProskočilováValentýna Proskočilová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.60
7 Kristýna MorongováKristýna Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.50
8 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.43
9 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.34
10 Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.33
11 Dita ForstováDita Forstová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.31
12 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.30
13 Eliška BlažkováEliška Blažková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.01
14 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.00
15 Gabriela SladováGabriela Sladová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2.88
16 Sára HoudkováSára Houdková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.74
17 Natálie KolářováNatálie Kolářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.63
18 Týna TrnkováTýna Trnková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.59
Celkem 18 závodníků