Zahajovací závody staršího žactva
Olomouc (27. 1. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.72 | |||||||||||||||
2 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk | 07.77 | |||||||||||||||
4 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk | 07.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.92 | |||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KobzaJan Kobza | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.13 | |||||||||||||||
4 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael ZapletalMichael Zapletal | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Dominik VachlDominik Vachl | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.15 | |||||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.37 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 08.17 | |||||||||||||||
4 | Jakub KolářJakub Kolář | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | AC Prostějov | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk | 08.45 | |||||||||||||||
Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VavříkMartin Vavřík | 03 | SK Hranice, z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Kryštof KurečkaKryštof Kurečka | 03 | BYAC Brno | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Daniel BřezovskýDaniel Březovský | 03 | TJ Šumperk | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.48 | |||||||||||||||
2 | Jiří ZedníkJiří Zedník | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk | 08.83 | |||||||||||||||
4 | Vít ZdražilVít Zdražil | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BábekMartin Bábek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Nguyen Dinh LeNguyen Dinh Le | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Adam HoušťavaAdam Houšťava | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Josef PospíšilJosef Pospíšil | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Jakub JurčíkJakub Jurčík | 03 | AC Prostějov | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Jaromír MlčochJaromír Mlčoch | 03 | AC Prostějov | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Marek VitásekMarek Vitásek | 03 | AC Prostějov | 10.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠípekMatěj Šípek | 02 | AC Prostějov | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka | 02 | AC Prostějov | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠubrtFilip Šubrt | 02 | AC Prostějov | 09.97 | |||||||||||||||
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář | 02 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 12 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David StaněkDavid Staněk | 02 | TJ Šumperk | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Daniel MatušíkDaniel Matušík | 03 | AC Prostějov | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Petr NedorostekPetr Nedorostek | 03 | AK Šternberk | 09.17 | |||||||||||||||
Samuel RobešSamuel Robeš | 03 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 13 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek | 02 | AC Prostějov | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry | 03 | AK Šternberk | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Filip HandlFilip Handl | 02 | AC Prostějov | 09.40 | |||||||||||||||
Antonín KadlecAntonín Kadlec | 03 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 14 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian FlachsSebastian Flachs | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BílýTomáš Bílý | 02 | AC Prostějov | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Kryštof AxmanKryštof Axman | 02 | AK Šternberk | 09.42 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.66 | |||||||||||||||
1= | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.66 | |||||||||||||||
3 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.68 | |||||||||||||||
4 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk | 07.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Jan KobzaJan Kobza | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.01 | |||||||||||||||
Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.07 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 08.30 | |||||||||||||||
3 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk | 08.47 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 08.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Tereza KrejčířováTereza Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 09.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk | 09.07 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Klára NavarováKlára Navarová | 02 | TJ Šumperk | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk | 08.76 | |||||||||||||||
4 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VykopalováVeronika Vykopalová | 02 | AC Prostějov | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Adéla HlochováAdéla Hlochová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠiškováTereza Šišková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HruškováNikola Hrušková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 08.94 | |||||||||||||||
4 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk | 08.93 | |||||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Adéla BučkováAdéla Bučková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Eliška HenklováEliška Henklová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | JAC Brno | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Jana ŽenčákováJana Ženčáková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Alena MerhautováAlena Merhautová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Eliška ValentováEliška Valentová | 03 | TJ Šumperk | 10.42 | |||||||||||||||
Irena MoničováIrena Moničová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.15 | |||||||||||||||
Markéta MachováMarkéta Machová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 12 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 09.03 | |||||||||||||||
3 | Barbora PekárováBarbora Pekárová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.34 | |||||||||||||||
4 | Daniela SuchánkováDaniela Suchánková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 13 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MacháčováKristýna Macháčová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
3 | Eliška JuránkováEliška Juránková | 03 | TJ Šumperk | 09.77 | |||||||||||||||
Gabriela JuříčkováGabriela Juříčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 14 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára AdlerováKlára Adlerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Dominika HrbkováDominika Hrbková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Zuzana PlodkováZuzana Plodková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 15 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | AC Prostějov | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Michaela VogelováMichaela Vogelová | 02 | TJ Šumperk | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 16 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JuřákováKarolína Juřáková | 03 | AK Šternberk | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Kamila MilarováKamila Milarová | 02 | AC Prostějov | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová | 03 | AC Prostějov | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KlapkováKristýna Klapková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 17 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HiemerováVeronika Hiemerová | 02 | AC Prostějov | 09.27 | |||||||||||||||
2 | Klára KlvaňováKlára Klvaňová | 02 | AC Prostějov | 09.89 | |||||||||||||||
Karolína HerníkováKarolína Herníková | 02 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Anita MarákováAnita Maráková | 02 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 18 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HajtmarováMartina Hajtmarová | 02 | TJ Šumperk | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Eliška BartošováEliška Bartošová | 03 | AC Prostějov | 09.86 | |||||||||||||||
3 | Aneta LangerováAneta Langerová | 02 | AC Prostějov | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Klára NavarováKlára Navarová | 02 | TJ Šumperk | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk | 08.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:33.46 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:34.19 | |||||||||||||||
3 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:37.48 | |||||||||||||||
4 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:44.50 | |||||||||||||||
5 | Josef PospíšilJosef Pospíšil | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:52.76 | |||||||||||||||
Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry | 03 | AK Šternberk | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla StřídováAdéla Střídová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:48.42 | |||||||||||||||
2 | Simona BlahováSimona Blahová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:54.25 | |||||||||||||||
3 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:56.43 | |||||||||||||||
4 | Adéla BučkováAdéla Bučková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:57.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.79 | |||||||||||||||
2 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.25 | |||||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 09.55 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik VašutPatrik Vašut | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Kryštof KurečkaKryštof Kurečka | 03 | BYAC Brno | 10.41 | |||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.71 | |||||||||||||||
4 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk | 10.88 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk | 10.03 | |||||||||||||||
2 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.20 | |||||||||||||||
3 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.42 | |||||||||||||||
4 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 11.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VachlDominik Vachl | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.46 | |||||||||||||||
2 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | AC Prostějov | 11.13 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 03 | TJ Šumperk | 11.97 | |||||||||||||||
4 | Vít ZdražilVít Zdražil | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 14.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SlezákMiroslav Slezák | 02 | AC Prostějov | 11.24 | |||||||||||||||
2 | Filip MoučkaFilip Moučka | 03 | AC Prostějov | 11.50 | |||||||||||||||
3 | Kryštof AxmanKryštof Axman | 02 | AK Šternberk | 12.12 | |||||||||||||||
4 | Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht | 02 | AC Prostějov | 13.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.48 | |||||||||||||||
3 | Patrik VašutPatrik Vašut | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
4 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 09.74 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.88 | |||||||||||||||
2 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk | 09.99 | |||||||||||||||
3 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.10 | |||||||||||||||
4 | Kryštof KurečkaKryštof Kurečka | 03 | BYAC Brno | 10.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Martina HajtmarováMartina Hajtmarová | 02 | TJ Šumperk | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.99 | |||||||||||||||
2 | Anna VysloužilováAnna Vysloužilová | 02 | AC Prostějov | 10.01 | |||||||||||||||
3 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk | 10.11 | |||||||||||||||
4 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk | 10.52 | |||||||||||||||
2 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 10.82 | |||||||||||||||
Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk | DNF | ||||||||||||||||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk | 10.54 | |||||||||||||||
2 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 10.55 | |||||||||||||||
3 | Patricie AugustinováPatricie Augustinová | 03 | JAC Brno | 11.26 | |||||||||||||||
4 | Vendula OvesnáVendula Ovesná | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.90 | |||||||||||||||
2 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 03 | AC Prostějov | 10.99 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová | 02 | AC Prostějov | 11.15 | |||||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11.75 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.36 | |||||||||||||||
3 | Kateřina NenálováKateřina Nenálová | 03 | AC Prostějov | 12.59 | |||||||||||||||
4 | Tereza KolmačkováTereza Kolmačková | 03 | AC Prostějov | 12.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk | 11.09 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | AC Prostějov | 11.10 | |||||||||||||||
3 | Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková | 03 | AC Prostějov | 11.40 | |||||||||||||||
Sarah ToškováSarah Tošková | 03 | AC Prostějov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.48 | |||||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.57 | |||||||||||||||
3 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.55 | |||||||||||||||
2 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.93 | |||||||||||||||
3 | Martina HajtmarováMartina Hajtmarová | 02 | TJ Šumperk | 10.10 | |||||||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.00 | |||||||||||||||
2 | Anna VysloužilováAnna Vysloužilová | 02 | AC Prostějov | 10.03 | |||||||||||||||
3 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.10 | |||||||||||||||
4 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk | 10.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.60 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Adam DohnalAdam Dohnal
AK Šternberk |
02 | 1.50 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.50 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC Prostějov |
02 | 1.50 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.50 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk |
03 | 1.50 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1.45 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
8= |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.45 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
8= |
Filip HavlíkFilip Havlík
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.45 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Karel DohnalKarel Dohnal
AC Prostějov |
02 | 1.45 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Daniel BřezovskýDaniel Březovský
TJ Šumperk |
03 | 1.40 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
MS |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 1.85 | ||||||||||||||||
Matěj MacourekMatěj Macourek
AC Prostějov |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC Prostějov |
02 | NM | |||||||||||||||||
Filip MoučkaFilip Moučka
AC Prostějov |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 1.62 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.59 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.56 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 1.50 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Karolína PetrováKarolína Petrová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.45 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.40 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk |
04 | 1.40 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 1.40 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.40 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk |
02 | 1.40 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC Prostějov |
02 | 1.35 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
12 |
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC Prostějov |
03 | 1.35 | -O-OOXXOXXX | |||||||||||||||
MS |
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
Simona BlahováSimona Blahová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC Prostějov |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC Prostějov |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.952.052.152.252.352.452.552.652.752.85 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 2.75 | ---OOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 2.75 | -O-OOOOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 2.35 | -O-XXOXXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Sebastian FlachsSebastian Flachs
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 2.15 | XOOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.35 | 6.35 | X | 6.08 | 6.35 | X | 5.90 | 6.33 | |||||||||
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.78 | X | X | 5.62 | 5.62 | 5.78 | X | 5.62 | |||||||||
3 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 5.76 | 5.66 | 5.45 | 5.68 | 5.68 | X | X | 5.76 | |||||||||
4 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 5.73 | 5.73 | X | X | 5.73 | 4.19 | X | X | |||||||||
5 |
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.57 | 5.49 | X | 5.10 | 5.49 | 5.57 | 5.45 | 5.42 | |||||||||
6 |
Jakub ProcházkaJakub Procházka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 5.43 | 3.94 | 5.43 | 4.97 | 5.43 | 5.04 | 5.14 | 4.81 | |||||||||
7 |
Jan TichýJan Tichý
AK Šternberk |
02 | 5.16 | 5.16 | X | 4.91 | 5.16 | 3.21 | 5.06 | 4.87 | |||||||||
8 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5.10 | 5.10 | 4.76 | 4.50 | 5.10 | 4.93 | 4.87 | 5.08 | |||||||||
9 |
Dominik VachlDominik Vachl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 5.00 | 5.00 | 4.79 | 4.73 | 5.00 | ||||||||||||
10 |
Adam SychraAdam Sychra
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.99 | 4.62 | 4.44 | 4.99 | 4.99 | ||||||||||||
11 |
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.88 | 4.69 | 4.80 | 4.88 | 4.88 | ||||||||||||
12 |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.69 | 4.42 | 4.69 | 4.65 | 4.69 | ||||||||||||
13 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 4.67 | 4.65 | 4.67 | 4.62 | 4.67 | ||||||||||||
14 |
Sebastian RausSebastian Raus
BYAC Brno |
03 | 4.65 | 4.61 | 4.65 | 4.48 | 4.65 | ||||||||||||
15 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 4.64 | 4.53 | 4.64 | 4.45 | 4.64 | ||||||||||||
16 |
Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek
AC Prostějov |
02 | 4.61 | 4.61 | 4.32 | 3.93 | 4.61 | ||||||||||||
17 |
Michael ZapletalMichael Zapletal
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 4.60 | 4.54 | 4.57 | 4.60 | 4.60 | ||||||||||||
18 |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.52 | 4.28 | 4.52 | 4.29 | 4.52 | ||||||||||||
19 |
Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.30 | X | 4.15 | 4.30 | 4.30 | ||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Finále B (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC Prostějov |
02 | 4.88 | 4.54 | 4.88 | 4.67 | 4.88 | ||||||||||||
2 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 4.77 | 4.77 | 4.42 | 4.32 | 4.77 | ||||||||||||
3 |
Pavel LenomarPavel Lenomar
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.66 | 4.61 | 4.66 | 4.38 | 4.66 | ||||||||||||
4 |
Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC Prostějov |
03 | 4.19 | 3.88 | 4.19 | 4.00 | 4.19 | ||||||||||||
5 |
David StaněkDavid Staněk
TJ Šumperk |
02 | 4.18 | 3.58 | 4.18 | 3.97 | 4.18 | ||||||||||||
6 |
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář
AC Prostějov |
02 | 4.18 | 4.18 | 2.78 | 3.90 | 4.18 | ||||||||||||
7 |
Antonín KadlecAntonín Kadlec
AC Prostějov |
03 | 4.17 | 4.07 | 4.17 | 4.12 | 4.17 | ||||||||||||
8 |
Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry
AK Šternberk |
03 | 4.16 | 4.16 | X | X | 4.16 | ||||||||||||
9 |
Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 4.05 | 4.05 | X | 4.02 | 4.05 | ||||||||||||
10 |
Adam JanákAdam Janák
AC Prostějov |
02 | 4.05 | 4.05 | - | - | 4.05 | ||||||||||||
11 |
Nguyen Dinh LeNguyen Dinh Le
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 4.03 | 4.03 | 3.96 | 3.62 | 4.03 | ||||||||||||
12 |
Petr NedorostekPetr Nedorostek
AK Šternberk |
03 | 3.82 | 3.82 | 3.49 | X | 3.82 | ||||||||||||
13 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC Prostějov |
03 | 3.79 | 3.79 | - | - | 3.79 | ||||||||||||
14 |
Matěj MacourekMatěj Macourek
AC Prostějov |
03 | 3.71 | 3.71 | X | 3.52 | 3.71 | ||||||||||||
15 |
Filip ŠubrtFilip Šubrt
AC Prostějov |
02 | 3.70 | 3.66 | 3.70 | 3.66 | 3.70 | ||||||||||||
16 |
Samuel RobešSamuel Robeš
AC Prostějov |
03 | 3.61 | 3.61 | 3.58 | 3.42 | 3.61 | ||||||||||||
17 |
Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC Prostějov |
03 | 3.60 | X | X | 3.60 | 3.60 | ||||||||||||
18 |
Tomáš BílýTomáš Bílý
AC Prostějov |
02 | 3.50 | X | X | 3.50 | 3.50 | ||||||||||||
19 |
Marek VitásekMarek Vitásek
AC Prostějov |
03 | 3.35 | 3.35 | X | 3.22 | 3.35 | ||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 5.15 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
2 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
03 | 4.98 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
3 |
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.91 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
4 |
Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4.73 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
5 |
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC Prostějov |
02 | 4.66 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
6 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.65 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
7 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 4.57 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
8 |
Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 4.54 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
9 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 4.52 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
10 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.48 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
11 |
Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.46 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
12 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 4.42 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
13 |
Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4.39 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
14 |
Markéta MachováMarkéta Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.31 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
15 |
Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK Šternberk |
02 | 4.30 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
16 |
Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk |
03 | 4.30 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
17 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
02 | 4.28 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
18 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
JAC Brno |
03 | 4.25 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
19 |
Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4.24 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
20 |
Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.20 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
21 |
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 4.15 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
22 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.13 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
23 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC Prostějov |
03 | 4.12 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
24 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 4.05 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
25 |
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 4.02 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
26 |
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.00 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
27 |
Vendula OvesnáVendula Ovesná
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 3.93 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
28 |
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.92 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
29 |
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.87 | 3.74 | 3.77 | 3.87 | 3.87 | ||||||||||||
Irena MoničováIrena Moničová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika MikováDominika Miková
JAC Brno |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Finále B (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.50 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
2 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 4.22 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
3 |
Barbora PekárováBarbora Pekárová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.03 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
4 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3.99 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
5 |
Alena MerhautováAlena Merhautová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3.98 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
6 |
Dominika HrbkováDominika Hrbková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 3.96 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
7 |
Jana ŽenčákováJana Ženčáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.95 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
8 |
Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC Prostějov |
02 | 3.93 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
9 |
Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 3.86 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
10 |
Adéla BučkováAdéla Bučková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.86 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
11 |
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 3.85 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
12 |
Tereza HolíkováTereza Holíková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3.81 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
13 |
Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC Prostějov |
03 | 3.69 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
14 |
Zuzana MarkováZuzana Marková
AC Prostějov |
03 | 3.69 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
15 |
Aneta LangerováAneta Langerová
AC Prostějov |
02 | 3.66 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
16 |
Kamila MilarováKamila Milarová
AC Prostějov |
02 | 3.65 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
17 |
Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
AC Prostějov |
03 | 3.64 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
18 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 3.57 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
19 |
Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC Prostějov |
02 | 3.41 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
20 |
Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3.31 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
21 |
Kristýna KlapkováKristýna Klapková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.27 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
22 |
Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk |
03 | 3.27 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
23 |
Eliška BartošováEliška Bartošová
AC Prostějov |
03 | 3.14 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
24 |
Zuzana PlodkováZuzana Plodková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.13 | 3.13 | 3.05 | 2.78 | 3.13 | ||||||||||||
Daniela SuchánkováDaniela Suchánková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Nicola MikulkováNicola Mikulková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Sarah ToškováSarah Tošková
AC Prostějov |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC Prostějov |
02 | 11.10 | 08.76 | 10.50 | 10.77 | 10.77 | X | 11.10 | 10.73 | |||||||||
2 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk |
02 | 10.22 | 09.50 | 10.22 | 09.84 | 10.22 | 09.95 | 09.67 | 09.99 | |||||||||
3 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 10.05 | 10.05 | 08.73 | X | 10.05 | 09.53 | X | X | |||||||||
4 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10.04 | 10.00 | 10.04 | X | 10.04 | 09.64 | 09.91 | X | |||||||||
5 |
Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 09.49 | 08.17 | 08.41 | 08.74 | 08.74 | 09.49 | 08.75 | 09.26 | |||||||||
6 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 09.20 | 07.85 | 08.01 | 08.54 | 08.54 | 09.00 | 09.20 | 09.17 | |||||||||
7 |
Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC Prostějov |
02 | 08.74 | 08.17 | 08.50 | 08.74 | 08.74 | 08.45 | 08.30 | 08.69 | |||||||||
8 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 08.25 | 08.20 | 08.20 | 08.25 | 08.25 | 08.08 | 08.18 | 06.80 | |||||||||
9 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 08.12 | 08.12 | 07.39 | 07.26 | 08.12 | 07.08 | 06.90 | 07.18 | |||||||||
10 |
Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC Prostějov |
02 | 07.80 | 07.80 | 07.54 | 07.77 | 07.80 | ||||||||||||
11 |
Anita MarákováAnita Maráková
AC Prostějov |
02 | 07.54 | 07.40 | 07.54 | 07.47 | 07.54 | ||||||||||||
12 |
Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC Prostějov |
02 | 07.53 | 07.15 | 07.53 | 07.30 | 07.53 | ||||||||||||
13 |
Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk |
03 | 07.51 | 07.51 | 07.08 | 04.92 | 07.51 | ||||||||||||
14 |
Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC Prostějov |
03 | 07.47 | 07.47 | 06.96 | 06.05 | 07.47 | ||||||||||||
15 |
Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC Brno |
03 | 07.35 | 06.90 | 06.86 | 07.35 | 07.35 | ||||||||||||
16 |
Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk |
03 | 07.30 | 06.75 | 07.30 | 07.05 | 07.30 | ||||||||||||
17 |
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 07.21 | 07.21 | 06.82 | 06.78 | 07.21 | ||||||||||||
18 |
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 07.04 | 07.02 | 07.04 | 06.18 | 07.04 | ||||||||||||
19 |
Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 06.12 | 05.75 | 05.87 | 06.12 | 06.12 | ||||||||||||
20 |
Zuzana MarkováZuzana Marková
AC Prostějov |
03 | 05.96 | 05.96 | 05.77 | 05.26 | 05.96 | ||||||||||||
21 |
Michaela MrázováMichaela Mrázová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 05.96 | 05.96 | 05.48 | 05.70 | 05.96 | ||||||||||||
22 |
Sára PrikertováSára Prikertová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 05.46 | 05.46 | 05.36 | 04.84 | 05.46 | ||||||||||||
23 |
Kristýna StoškováKristýna Stošková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 05.44 | 04.64 | 05.44 | 05.14 | 05.44 | ||||||||||||
Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC Prostějov |
02 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC Prostějov |
02 | DNS | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (pá, 27.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 12.82 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
2 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 12.43 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
3 |
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11.64 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
4 |
Filip HandlFilip Handl
AC Prostějov |
02 | 11.00 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
5 |
Adam ŽvátoraAdam Žvátora
AC Prostějov |
02 | 10.83 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
6 |
Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10.67 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
7 |
Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10.66 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
8 |
Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10.27 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
9 |
Matěj MádrMatěj Mádr
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 09.55 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
10 |
Tomáš TichýTomáš Tichý
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 09.13 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
11 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC Prostějov |
03 | 08.81 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
12 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 08.80 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
13 |
Michael HudečekMichael Hudeček
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 08.75 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
14 |
Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk |
03 | 08.34 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
15 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 08.32 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
16 |
Robin SloukaRobin Slouka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 08.31 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
17 |
Adam JanákAdam Janák
AC Prostějov |
02 | 07.87 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
18 |
Martin VavříkMartin Vavřík
SK Hranice, z.s. |
03 | 07.72 | 07.23 | 07.62 | 07.72 | 07.72 | ||||||||||||
Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC Prostějov |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Vít ZdražilVít Zdražil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub ZembolJakub Zembol
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Jan ŠalmanJan Šalman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |