Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (28. 1. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 1.98
skok vysoký - Junioři (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.85
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 1.75
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.55
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1.90
2 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.75
3 Lukáš LesákLukáš Lesák 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.65
skok vysoký - Juniorky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1.45
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.71
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 1.60
3 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.55
skok o tyči - Muži (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2.04
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.84
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.54
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.04
skok o tyči - Juniorky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.14
2 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2.94
3 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2.44
skok daleký - Muži (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7.09
2 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.37
3 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SlovenskoSlovensko 6.32
skok daleký - Junioři (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik OrálekDominik Orálek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.46
2 Jiří LátalJiří Látal 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.35
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.09
skok daleký - Dorostenci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.40
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6.22
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6.11
skok daleký - Ženy (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.68
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.39
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4.81
skok daleký - Juniorky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.34
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5.08
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.02
skok daleký - Dorostenky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.20
2 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 5.09
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 4.96
trojskok - Junioři (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.82
trojskok - Dorostenci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.64
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.00
3 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 JAC BrnoJAC Brno 12.12
trojskok - Ženy (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.89
trojskok - Juniorky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.06
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.04
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.57
trojskok - Dorostenky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.65
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.58
3 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.55
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David ProskeDavid Proske 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
2 Adam BordovskýAdam Bordovský 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.26
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.28
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.31
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 13.05
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.60
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.62
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.43
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.93
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.51
3 Kateřina KasalováKateřina Kasalová 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.18
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.09
3 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.23
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.13
2 Pavel MišurecPavel Mišurec 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.49
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.22
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.81
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.10
3 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.48
vrh koulí 6kg - Veteráni (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 10.32
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 28.1.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.49
2 Viktor ČepákViktor Čepák 90 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.89
3 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.75