Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (11. 2. 2017)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.20
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.34
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.28
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.29
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.12
2 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.97
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.11
Jan NastoupilJan Nastoupil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.87
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.29
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.91
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.41
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Rozběh)

Rozběh (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 10.74
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 10.86
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.95
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.50
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.94
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.19
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.61
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.91
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HeimováMarie Heimová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.94
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HeimováMarie Heimová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.42
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.69
2 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 10.15
3 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 11.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.90
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.23
3 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.61
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.58
2 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.98
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.15
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.24
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.76
2 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 11.39
Celkem 2 závodníků