Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva

Olomouc (24. 2. 2017)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.40
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.68
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.03
Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.83
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.04
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.13
4 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik VašutPatrik Vašut 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.25
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.27
3 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.30
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.60
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.64
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.68
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.16
2 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.47
3 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.83
4 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ProkopAdam Prokop 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.69
2 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.08
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.17
4 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.04
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.79
2 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.38
Tomáš BílýTomáš Bílý 02 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.45
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.64
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.89
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.89
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.97
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.09
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.20
4 Patrik VašutPatrik Vašut 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.24
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.17
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.22
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.44
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.67
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.23
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.25
3 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.38
4 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.89
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.92
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.03
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.83
2 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.90
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.01
4 Nikola HruškováNikola Hrušková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.79
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.95
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.09
4 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 12.74
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.61
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.45
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.53
4 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.41
2 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.43
3 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.99
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.36
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.40
3 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.70
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.82
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.92
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.07
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.08
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 24.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.73
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.77
3 Nikola HruškováNikola Hrušková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.84
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků