Kids Athletics Poruba 2017
Ostrava (11. 2. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 3 | 07.58 | q | |||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 07.59 | q | |||||||||||||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.65 | q | |||||||||||||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.79 | q | |||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.01 | q | |||||||||||||
6 | Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle | 02 | SK Aritma Praha | 7 | 08.07 | q | |||||||||||||
7 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.14 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.95 | q | |||||||||||||
2 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 4 | 08.00 | q | |||||||||||||
3 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk LičkaZdeněk Lička | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 08.45 | ||||||||||||||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Mateusz SzymalaMateusz Szymala | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Alexandr ČačaAlexandr Čača | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2 | 08.98 | ||||||||||||||
4 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Dominik HajdukDominik Hajduk | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 09.57 | ||||||||||||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.63 | ||||||||||||||
3 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | David EndtDavid Endt | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | David CelýDavid Celý | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.43 | ||||||||||||||
6 | Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 3 | 07.58 | q | ||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 07.59 | q | ||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.65 | q | ||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.79 | q | ||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.95 | q | ||
6 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 4 | 08.00 | q | ||
7 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.01 | q | ||
8 | Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle | 02 | SK Aritma Praha | 7 | 08.07 | q | ||
9 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.14 | |||
10 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.16 | |||
11 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.17 | |||
11 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.17 | |||
13 | Zdeněk LičkaZdeněk Lička | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 08.45 | |||
14 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.47 | |||
15 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.50 | |||
16 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.63 | |||
17 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 08.83 | |||
18 | Mateusz SzymalaMateusz Szymala | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.86 | |||
19 | Alexandr ČačaAlexandr Čača | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2 | 08.98 | |||
20 | David EndtDavid Endt | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.07 | |||
21 | David CelýDavid Celý | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.43 | |||
22 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 09.48 | |||
23 | Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.53 | |||
24 | Dominik HajdukDominik Hajduk | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 09.57 | |||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 1 | DNS | ||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 4 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.66 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.93 | ||||||||||||||
6 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.95 | ||||||||||||||
7 | Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle | 02 | SK Aritma Praha | 8 | 08.04 | ||||||||||||||
8 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.26 | q | |||||||||||||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.27 | q | |||||||||||||
3 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.65 | q | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 08.73 | q | |||||||||||||
5 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 08.85 | q | |||||||||||||
6 | Filip KrumlFilip Kruml | 04 | SSK Vítkovice | 7 | 09.15 | ||||||||||||||
7 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.21 | ||||||||||||||
8 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 09.33 | ||||||||||||||
2 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.55 | ||||||||||||||
7 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.74 | ||||||||||||||
8 | Martin LangerMartin Langer | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Ondřej SvačinaOndřej Svačina | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
3 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Patrik AltmanPatrik Altman | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | ||||||||||||||
6 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 10.15 | ||||||||||||||
7 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
8 | Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.96 | q | |||||||||||||
2 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | David SurovecDavid Surovec | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.70 | ||||||||||||||
5 | Jáchym KrajníkJáchym Krajník | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.92 | ||||||||||||||
6 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.93 | ||||||||||||||
7 | Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.95 | ||||||||||||||
Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WiacekTomasz Wiacek | 04 | KS Sprint Bielsko-Biala | 1 | 08.02 | q | |||||||||||||
2 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 6 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.10 | ||||||||||||||
6 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.22 | ||||||||||||||
7 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.30 | ||||||||||||||
8 | Marek KostelníkMarek Kostelník | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 10.42 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 11:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 08.93 | q | |||||||||||||
2 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
4 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.10 | ||||||||||||||
5 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.14 | ||||||||||||||
6 | Dominik KorpáčDominik Korpáč | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.20 | ||||||||||||||
7 | Samuel NagySamuel Nagy | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.44 | ||||||||||||||
8 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 10.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WiacekTomasz Wiacek | 04 | KS Sprint Bielsko-Biala | 1 | 08.02 | q | ||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.26 | q | ||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.27 | q | ||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.65 | q | ||
5 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 08.73 | q | ||
6 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 08.85 | q | ||
7 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 08.93 | q | ||
8 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.96 | |||
8 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.96 | q | ||
10 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 6 | 08.97 | |||
11 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 09.09 | |||
12 | Filip KrumlFilip Kruml | 04 | SSK Vítkovice | 7 | 09.15 | |||
13 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.20 | |||
14 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.21 | |||
15 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.26 | |||
16 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.29 | |||
17 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 09.33 | |||
18 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 09.34 | |||
19 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.38 | |||
20 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 09.42 | |||
21 | Ondřej SvačinaOndřej Svačina | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.45 | |||
22 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 09.52 | |||
23 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.55 | |||
24 | David SurovecDavid Surovec | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.62 | |||
25 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.64 | |||
26 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.65 | |||
27 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.68 | |||
28 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.70 | |||
29 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.74 | |||
30 | Patrik AltmanPatrik Altman | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | |||
31 | Martin LangerMartin Langer | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.90 | |||
31 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.90 | |||
33 | Jáchym KrajníkJáchym Krajník | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.92 | |||
34 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.93 | |||
35 | Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.95 | |||
36 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.10 | |||
36 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.10 | |||
38 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.14 | |||
39 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 10.15 | |||
40 | Dominik KorpáčDominik Korpáč | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.20 | |||
41 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.22 | |||
42 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.30 | |||
43 | Marek KostelníkMarek Kostelník | 05 | SSK Vítkovice | 2 | 10.42 | |||
44 | Samuel NagySamuel Nagy | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.44 | |||
45 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.59 | |||
46 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 10.66 | |||
47 | Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.75 | |||
Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice | 2 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WiacekTomasz Wiacek | 04 | KS Sprint Bielsko-Biala | 4 | 07.96 | ||||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.22 | ||||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.38 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
5 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
7 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.85 | ||||||||||||||
8 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 1 | 09.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.31 | ||||||||||||||
2 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.32 | ||||||||||||||
4 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 08.42 | ||||||||||||||
5 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.42 | ||||||||||||||
6 | Julia SliwaJulia Sliwa | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 8 | 08.44 | ||||||||||||||
7 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
8 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.61 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.38 | q | |||||||||||||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.41 | q | |||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.47 | q | |||||||||||||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.48 | q | |||||||||||||
5 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 08.53 | q | |||||||||||||
6 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.58 | q | |||||||||||||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
2 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.75 | ||||||||||||||
3 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 6 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.81 | ||||||||||||||
5 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk z.s. | 1 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | Timea KijonkováTimea Kijonková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.01 | ||||||||||||||
7 | Karolína BuchtováKarolína Buchtová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 2 | 08.58 | q | |||||||||||||
2 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.81 | ||||||||||||||
3 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Adéla KulifayováAdéla Kulifayová | 03 | TJ Start Havířov | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia RojekNatalia Rojek | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
4 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Lenka KrólikowskáLenka Królikowská | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia SliwaJulia Sliwa | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 5 | 08.61 | q | |||||||||||||
2 | Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Klára HolubováKlára Holubová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.55 | ||||||||||||||
4 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Katarzyna PodwojskaKatarzyna Podwojska | 03 | RMKS Rybnik | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.38 | q | ||
2 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.41 | q | ||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.47 | q | ||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.48 | q | ||
5 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 08.53 | q | ||
6 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.58 | q | ||
6 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 2 | 08.58 | q | ||
8 | Julia SliwaJulia Sliwa | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 5 | 08.61 | q | ||
9 | Natalia RojekNatalia Rojek | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 08.64 | |||
10 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08.68 | |||
11 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.75 | |||
12 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 6 | 08.80 | |||
13 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.81 | |||
13 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.81 | |||
15 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk z.s. | 1 | 08.85 | |||
16 | Timea KijonkováTimea Kijonková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.01 | |||
17 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.03 | |||
18 | Adéla KulifayováAdéla Kulifayová | 03 | TJ Start Havířov | 3 | 09.04 | |||
19 | Karolína BuchtováKarolína Buchtová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.08 | |||
20 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.17 | |||
21 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 7 | 09.18 | |||
22 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.22 | |||
23 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | |||
24 | Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.27 | |||
25 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 09.31 | |||
26 | Klára HolubováKlára Holubová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.55 | |||
27 | Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.56 | |||
28 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 09.87 | |||
29 | Lenka KrólikowskáLenka Królikowská | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.92 | |||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | ||||
Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | ||||
Katarzyna PodwojskaKatarzyna Podwojska | 03 | RMKS Rybnik | 4 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.24 | q | |||||||||||||
2 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.58 | q | |||||||||||||
3 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.59 | q | |||||||||||||
4 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 08.61 | q | |||||||||||||
5 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.82 | q | |||||||||||||
6 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.83 | q | |||||||||||||
7 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.04 | ||||||||||||||
8 | Natalia PierkielNatalia Pierkiel | 05 | LKS Brzezina Osiek | 7 | 09.26 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 4 | 08.81 | q | |||||||||||||
2 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.11 | ||||||||||||||
5 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.16 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.17 | ||||||||||||||
7 | Nikola VálkováNikola Válková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
8 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.37 | ||||||||||||||
3 | Vendula JurečkováVendula Jurečková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.83 | ||||||||||||||
6 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.95 | ||||||||||||||
7 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.98 | ||||||||||||||
8 | Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
2 | Jana HorečkováJana Horečková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Natálye ZychováNatálye Zychová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.44 | ||||||||||||||
4 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Valentina KozlováValentina Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09.66 | ||||||||||||||
6 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
7 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.04 | ||||||||||||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 09.97 | ||||||||||||||
2 | Tereza ErbenováTereza Erbenová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.12 | ||||||||||||||
3 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.28 | ||||||||||||||
4 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.30 | ||||||||||||||
5 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.45 | ||||||||||||||
6 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.57 | ||||||||||||||
7 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.96 | ||||||||||||||
Marie ŠuškováMarie Šušková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.61 | ||||||||||||||
3 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
4 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.94 | ||||||||||||||
5 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.03 | ||||||||||||||
6 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.21 | ||||||||||||||
7 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.43 | ||||||||||||||
8 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina SwistunNina Swistun | 05 | KS Sprint Bielsko-Biala | 2 | 09.40 | ||||||||||||||
2 | Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber | 04 | RMKS Rybnik | 5 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Natalia StefaniakNatalia Stefaniak | 04 | RMKS Rybnik | 4 | 09.89 | ||||||||||||||
6 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
7 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 10.16 | ||||||||||||||
8 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 10.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 6 | 09.69 | ||||||||||||||
2 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
3 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
4 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.12 | ||||||||||||||
7 | Natálie PosmykováNatálie Posmyková | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 2 | 08.57 | q | |||||||||||||
2 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 09.24 | ||||||||||||||
3 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | ||||||||||||||
7 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.24 | q | ||
2 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 2 | 08.57 | q | ||
3 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.58 | q | ||
4 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.59 | q | ||
5 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 08.61 | q | ||
6 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 4 | 08.81 | q | ||
7 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.82 | q | ||
8 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.83 | q | ||
9 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 08.98 | |||
10 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.04 | |||
11 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.10 | |||
12 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.11 | |||
13 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.16 | |||
14 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.17 | |||
15 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.19 | |||
16 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 4 | 09.22 | |||
17 | Nikola VálkováNikola Válková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.24 | |||
17 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 09.24 | |||
19 | Natalia PierkielNatalia Pierkiel | 05 | LKS Brzezina Osiek | 7 | 09.26 | |||
20 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.29 | |||
21 | Jana HorečkováJana Horečková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.30 | |||
22 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.37 | |||
23 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.38 | |||
24 | Nina SwistunNina Swistun | 05 | KS Sprint Bielsko-Biala | 2 | 09.40 | |||
25 | Natálye ZychováNatálye Zychová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 09.44 | |||
26 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.48 | |||
27 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.51 | |||
28 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.52 | |||
29 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.61 | |||
30 | Vendula JurečkováVendula Jurečková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 09.62 | |||
31 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.63 | |||
32 | Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber | 04 | RMKS Rybnik | 5 | 09.64 | |||
33 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 09.65 | |||
34 | Valentina KozlováValentina Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09.66 | |||
35 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.68 | |||
36 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 6 | 09.69 | |||
37 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.72 | |||
38 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 09.78 | |||
39 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.82 | |||
39 | Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.82 | |||
41 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.83 | |||
42 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.86 | |||
43 | Natalia StefaniakNatalia Stefaniak | 04 | RMKS Rybnik | 4 | 09.89 | |||
44 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice | 7 | 09.90 | |||
45 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.94 | |||
45 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 09.94 | |||
47 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.95 | |||
48 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 09.97 | |||
49 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.98 | |||
50 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 09.99 | |||
51 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.03 | |||
52 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.04 | |||
53 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 10.08 | |||
54 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.12 | |||
54 | Tereza ErbenováTereza Erbenová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.12 | |||
56 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 10.16 | |||
57 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.21 | |||
58 | Natálie PosmykováNatálie Posmyková | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 10.25 | |||
58 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 10.25 | |||
60 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.28 | |||
61 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.30 | |||
61 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 10.30 | |||
63 | Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.34 | |||
64 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.43 | |||
65 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.44 | |||
66 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.45 | |||
67 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 10.48 | |||
68 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.55 | |||
69 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.57 | |||
70 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.96 | |||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Marie ŠuškováMarie Šušková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.31 | ||||||||||||||
2 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 08.55 | ||||||||||||||
3 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 2 | 08.80 | ||||||||||||||
5 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.91 | ||||||||||||||
6 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
7 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 7 | 09.00 | ||||||||||||||
Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | NL 09.05 | q | |||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.20 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.36 | q | |||||||||||||
4 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.33 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.65 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 11.45 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.57 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | NL 09.09 | q | |||||||||||||
2 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.49 | q | |||||||||||||
3 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.70 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.04 | ||||||||||||||
6 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.67 | ||||||||||||||
7 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.00 | ||||||||||||||
Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.10 | ||||||||||||||
3 | Jakub StarýJakub Starý | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 10.17 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TomečekTomáš Tomeček | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.40 | ||||||||||||||
5 | Jonáš JirásekJonáš Jirásek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.48 | ||||||||||||||
6 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.63 | ||||||||||||||
7 | Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.84 | ||||||||||||||
Tomáš HozaTomáš Hoza | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.33 | q | |||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 10.03 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BergerTomáš Berger | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
4 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.40 | ||||||||||||||
5 | Petr BernatíkPetr Bernatík | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 10.51 | ||||||||||||||
6 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.63 | ||||||||||||||
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.79 | ||||||||||||||
2 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.87 | ||||||||||||||
3 | Oliver VoglOliver Vogl | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
4 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.38 | ||||||||||||||
5 | Tobias OttnerTobias Ottner | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.90 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.00 | ||||||||||||||
7 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.12 | ||||||||||||||
8 | Adam ToAdam To | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.23 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.15 | q | |||||||||||||
2 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 4 | 09.34 | q | |||||||||||||
3 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.88 | ||||||||||||||
4 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.15 | ||||||||||||||
5 | Michael KubošekMichael Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.34 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŽurekOndřej Žurek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.68 | ||||||||||||||
Jiří KusJiří Kus | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver VincenecOliver Vincenec | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.76 | ||||||||||||||
2 | Nikolas LozrtNikolas Lozrt | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | NL 09.05 | q | ||
2 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | NL 09.09 | q | ||
3 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.15 | q | ||
4 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.20 | q | ||
5 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.33 | q | ||
6 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 4 | 09.34 | q | ||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.36 | q | ||
8 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.49 | q | ||
9 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.60 | |||
10 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.67 | |||
11 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.70 | |||
12 | Oliver VincenecOliver Vincenec | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 4 | 09.76 | |||
13 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.78 | |||
14 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.79 | |||
15 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.87 | |||
16 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.88 | |||
17 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 10.03 | |||
18 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.04 | |||
19 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.10 | |||
20 | Tomáš BergerTomáš Berger | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.14 | |||
21 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.15 | |||
22 | Jakub StarýJakub Starý | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 10.17 | |||
23 | Oliver VoglOliver Vogl | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.19 | |||
24 | Nikolas LozrtNikolas Lozrt | 07 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5 | 10.22 | |||
25 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.33 | |||
26 | Michael KubošekMichael Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.34 | |||
27 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.38 | |||
28 | Tomáš TomečekTomáš Tomeček | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.40 | |||
28 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.40 | |||
30 | Ondřej ŽurekOndřej Žurek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.43 | |||
31 | Jonáš JirásekJonáš Jirásek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.48 | |||
32 | Petr BernatíkPetr Bernatík | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 10.51 | |||
33 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.63 | |||
33 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.63 | |||
35 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.65 | |||
36 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.67 | |||
37 | Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.68 | |||
38 | Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.84 | |||
39 | Tobias OttnerTobias Ottner | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.90 | |||
40 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.00 | |||
40 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.00 | |||
42 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.12 | |||
43 | Adam ToAdam To | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.23 | |||
44 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 11.45 | |||
45 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.57 | |||
Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno | 8 | DNS | ||||
Tomáš HozaTomáš Hoza | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Jiří KusJiří Kus | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | NL 08.92 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.21 | ||||||||||||||
5 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 7 | 09.22 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.29 | ||||||||||||||
7 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.32 | ||||||||||||||
8 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.69 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 09.35 | ||||||||||||||
6 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
7 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
8 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 8 | 09.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.83 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.07 | ||||||||||||||
3 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.35 | ||||||||||||||
4 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.46 | ||||||||||||||
5 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.50 | ||||||||||||||
6 | Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.83 | ||||||||||||||
7 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.96 | ||||||||||||||
Eliška JanošováEliška Janošová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.20 | q | |||||||||||||
2 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.53 | q | |||||||||||||
3 | Daniela BačováDaniela Bačová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.13 | ||||||||||||||
4 | Eva GruberováEva Gruberová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.50 | ||||||||||||||
5 | Tereza BartončíkováTereza Bartončíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.60 | ||||||||||||||
6 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.10 | ||||||||||||||
7 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 11.16 | ||||||||||||||
8 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.41 | q | |||||||||||||
2 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.00 | ||||||||||||||
3 | Emma KronEmma Kron | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.23 | ||||||||||||||
5 | Vendula KudláčkováVendula Kudláčková | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.58 | ||||||||||||||
6 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.09 | ||||||||||||||
7 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.47 | ||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.93 | ||||||||||||||
2 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.94 | ||||||||||||||
3 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 10.83 | ||||||||||||||
5 | Ellen MagerováEllen Magerová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.86 | ||||||||||||||
6 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 11.00 | ||||||||||||||
7 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.68 | ||||||||||||||
Klára LajtochováKlára Lajtochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.41 | q | |||||||||||||
2 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.83 | ||||||||||||||
3 | Ester PavlíkováEster Pavlíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.15 | ||||||||||||||
4 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.45 | ||||||||||||||
5 | Alžběta OravováAlžběta Oravová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.49 | ||||||||||||||
6 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.58 | ||||||||||||||
7 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.03 | ||||||||||||||
8 | Liliana PindrochováLiliana Pindrochová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 11.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 09.49 | q | |||||||||||||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 09.60 | q | |||||||||||||
3 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 6 | 10.13 | ||||||||||||||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.29 | ||||||||||||||
5 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.33 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.94 | ||||||||||||||
7 | Adéla BilkováAdéla Bilková | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11.51 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 4 | 09.65 | q | |||||||||||||
2 | Lena PlonkaLena Plonka | 06 | LKS Brzezina Osiek | 6 | 09.76 | ||||||||||||||
3 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.54 | ||||||||||||||
4 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
5 | Nela ŠtrochováNela Štrochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.91 | ||||||||||||||
6 | Tereza TichopádováTereza Tichopádová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.94 | ||||||||||||||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 11.2.2017 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.80 | ||||||||||||||
2 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.12 | ||||||||||||||
3 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.21 | ||||||||||||||
4 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.25 | ||||||||||||||
5 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.62 | ||||||||||||||
6 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10.76 | |||||||||||||||
7 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.11 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 4 | NL 08.83 | q | ||
2 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.20 | q | ||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 09.41 | q | ||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.41 | q | ||
5 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 09.49 | q | ||
6 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.53 | q | ||
7 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 09.60 | q | ||
8 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 4 | 09.65 | q | ||
9 | Lena PlonkaLena Plonka | 06 | LKS Brzezina Osiek | 6 | 09.76 | |||
10 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.80 | |||
11 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.83 | |||
12 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 09.93 | |||
13 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.94 | |||
14 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.00 | |||
15 | Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.07 | |||
16 | Emma KronEmma Kron | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.12 | |||
16 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.12 | |||
18 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 6 | 10.13 | |||
18 | Daniela BačováDaniela Bačová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.13 | |||
20 | Ester PavlíkováEster Pavlíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.15 | |||
21 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.21 | |||
22 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.23 | |||
23 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.25 | |||
24 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.29 | |||
25 | Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.33 | |||
26 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.35 | |||
27 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.45 | |||
27 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.45 | |||
29 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.46 | |||
30 | Alžběta OravováAlžběta Oravová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.49 | |||
31 | Natálie HubertováNatálie Hubertová | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.50 | |||
31 | Eva GruberováEva Gruberová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.50 | |||
33 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.54 | |||
34 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.58 | |||
34 | Vendula KudláčkováVendula Kudláčková | 07 | TJ Start Havířov | 6 | 10.58 | |||
36 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 10.59 | |||
37 | Tereza BartončíkováTereza Bartončíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 10.60 | |||
38 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.62 | |||
39 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10.76 | ||||
40 | Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.83 | |||
40 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 10.83 | |||
42 | Ellen MagerováEllen Magerová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.86 | |||
43 | Nela ŠtrochováNela Štrochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.91 | |||
44 | Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.94 | |||
45 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.96 | |||
46 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 11.00 | |||
47 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.03 | |||
48 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.09 | |||
49 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.10 | |||
50 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.11 | |||
51 | Liliana PindrochováLiliana Pindrochová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 11.12 | |||
52 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 11.16 | |||
53 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.38 | |||
54 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.47 | |||
55 | Adéla BilkováAdéla Bilková | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11.51 | |||
56 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.68 | |||
57 | Tereza TichopádováTereza Tichopádová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.94 | |||
Eliška JanošováEliška Janošová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Klára LajtochováKlára Lajtochová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 38.05 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 38.48 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 40.10 | ||||||||||||||
4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 40.58 | ||||||||||||||
5 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.60 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 41.86 | ||||||||||||||
2 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 42.87 | ||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksander ZuchowskiAleksander Zuchowski | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 5 | 39.66 | ||||||||||||||
MS | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 43.18 | ||||||||||||||
3 | Pawel HerzykPawel Herzyk | 02 | KS Sprint Bielsko-Biala | 3 | 43.74 | ||||||||||||||
4 | Mateusz SzymalaMateusz Szymala | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 47.67 | ||||||||||||||
5 | Kamil KopytoKamil Kopyto | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 1 | 51.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 38.05 | |||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 38.48 | |||
3 | Aleksander ZuchowskiAleksander Zuchowski | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 5 | 39.66 | |||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 40.10 | |||
5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 40.58 | |||
6 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.60 | |||
7 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 41.86 | |||
8 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 42.87 | |||
9 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 43.18 | |||
10 | Pawel HerzykPawel Herzyk | 02 | KS Sprint Bielsko-Biala | 3 | 43.74 | |||
11 | Mateusz SzymalaMateusz Szymala | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 47.67 | |||
12 | Kamil KopytoKamil Kopyto | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 1 | 51.34 | |||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 6 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 15:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 42.98 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 43.60 | ||||||||||||||
3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 44.54 | ||||||||||||||
4 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 44.93 | ||||||||||||||
5 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | 45.07 | ||||||||||||||
6 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 46.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 15:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 45.97 | ||||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 46.97 | ||||||||||||||
3 | Karolína BuchtováKarolína Buchtová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 48.73 | ||||||||||||||
4 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 49.92 | ||||||||||||||
5 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.67 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017 - 15:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 1 | 47.93 | ||||||||||||||
2 | Adéla KulifayováAdéla Kulifayová | 03 | TJ Start Havířov | 3 | 48.18 | ||||||||||||||
3 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 48.71 | ||||||||||||||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 48.83 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 49.69 | ||||||||||||||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 11.2.2017 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 5 | 47.14 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 48.21 | ||||||||||||||
3 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 49.55 | ||||||||||||||
4 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 53.49 | ||||||||||||||
5 | Inez NowakowskaInez Nowakowska | 03 | RMKS Rybnik | 2 | 56.27 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 11.2.2017 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 46.84 | ||||||||||||||
2 | Julia KardelaJulia Kardela | 03 | RMKS Rybnik | 3 | 49.36 | ||||||||||||||
3 | Julia KrynskaJulia Krynska | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 49.91 | ||||||||||||||
4 | Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 50.30 | ||||||||||||||
Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Slovácký běžecký klub Kyjov... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 42.98 | |||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 43.60 | |||
3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 44.54 | |||
4 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 44.93 | |||
5 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | 45.07 | |||
6 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 45.97 | |||
7 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 46.42 | |||
8 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 46.84 | |||
9 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 46.97 | |||
10 | Agata BakAgata Bak | 02 | RMKS Rybnik | 5 | 47.14 | |||
11 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 1 | 47.93 | |||
12 | Adéla KulifayováAdéla Kulifayová | 03 | TJ Start Havířov | 3 | 48.18 | |||
13 | Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 48.21 | |||
14 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 48.71 | |||
15 | Karolína BuchtováKarolína Buchtová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 48.73 | |||
16 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 48.83 | |||
17 | Julia KardelaJulia Kardela | 03 | RMKS Rybnik | 3 | 49.36 | |||
18 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 49.55 | |||
19 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 49.69 | |||
20 | Julia KrynskaJulia Krynska | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 49.91 | |||
21 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 49.92 | |||
22 | Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 50.30 | |||
23 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.67 | |||
24 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 53.49 | |||
25 | Inez NowakowskaInez Nowakowska | 03 | RMKS Rybnik | 2 | 56.27 | |||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS | ||||
Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Slovácký běžecký klub Kyjov... | 5 | DNS |
800 m - Muži (Běh)
Běh (so, 11.2.2017 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 1:58.39 | ||||||||||||||
2 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 1:58.41 | ||||||||||||||
3 | Serhij TkačSerhij Tkač | 98 | TJ TŽ Třinec | 7 | 1:58.42 | ||||||||||||||
4 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 1:58.93 | ||||||||||||||
5 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 6 | 2:03.87 | ||||||||||||||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 2:04.86 | ||||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 15:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:05.97 | ||||||||||||||
2 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:08.81 | ||||||||||||||
3 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:15.87 | ||||||||||||||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2:17.94 | |||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:20.55 | ||||||||||||||
6 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:26.91 | ||||||||||||||
7 | Milosz OlešMilosz Oleš | 03 | RMKS Rybnik | 1 | 2:27.85 | ||||||||||||||
8 | Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:46.70 | ||||||||||||||
Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 5 | NL 2:25.02 | ||||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.31 | ||||||||||||||
3 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:35.24 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 2:37.83 | ||||||||||||||
5 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:46.08 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:46.98 | ||||||||||||||
7 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:48.66 | ||||||||||||||
8 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:50.50 | ||||||||||||||
9 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:53.56 | ||||||||||||||
10 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:56.15 | ||||||||||||||
11 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 3:08.86 | ||||||||||||||
12 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:10.95 | ||||||||||||||
13 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 3:11.43 | ||||||||||||||
14 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:12.43 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 1 | 2:49.89 | ||||||||||||||
2 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.77 | ||||||||||||||
3 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:56.10 | ||||||||||||||
4 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 2:56.38 | ||||||||||||||
5 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 3:01.50 | ||||||||||||||
6 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:03.56 | ||||||||||||||
7 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:05.54 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 3:11.21 | ||||||||||||||
9 | Daniel ŠtefekDaniel Štefek | 05 | SSK Vítkovice | 9 | 3:12.36 | ||||||||||||||
10 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13 | 3:15.56 | ||||||||||||||
Ondřej DongOndřej Dong | 05 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Kamil KopytoKamil Kopyto | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 5 | NL 2:25.02 | |||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.31 | |||
3 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:35.24 | |||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 2:37.83 | |||
5 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:46.08 | |||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:46.98 | |||
7 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:48.66 | |||
8 | Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | 1 | 2:49.89 | |||
9 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:50.50 | |||
10 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:53.56 | |||
11 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.77 | |||
12 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:56.10 | |||
13 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:56.15 | |||
14 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 2:56.38 | |||
15 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 3:01.50 | |||
16 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:03.56 | |||
17 | Jakub PivkoJakub Pivko | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:05.54 | |||
18 | Radek KocurRadek Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 3:08.86 | |||
19 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:10.95 | |||
20 | Ondřej KocurOndřej Kocur | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 3:11.21 | |||
21 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 3:11.43 | |||
22 | Daniel ŠtefekDaniel Štefek | 05 | SSK Vítkovice | 9 | 3:12.36 | |||
23 | Jakub SadílekJakub Sadílek | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:12.43 | |||
24 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13 | 3:15.56 | |||
Ondřej DongOndřej Dong | 05 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | ||||
Martin LednickýMartin Lednický | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Kamil KopytoKamil Kopyto | 03 | KS Sprint Bielsko-Biala | 12 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:22.90 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:23.14 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 2:25.63 | ||||||||||||||
4 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 9 | 2:29.94 | ||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 2:33.80 | ||||||||||||||
6 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:39.57 | ||||||||||||||
7 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:40.30 | ||||||||||||||
8 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Slovácký běžecký klub Kyjov... | 4 | 2:41.34 | ||||||||||||||
MS | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 2:41.80 | |||||||||||||||
11 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:43.02 | ||||||||||||||
12 | Klaudia DziubaKlaudia Dziuba | 03 | RMKS Rybnik | 3 | 2:46.84 | ||||||||||||||
13 | Aneta VavrošováAneta Vavrošová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:09.37 | ||||||||||||||
Timea KijonkováTimea Kijonková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:21.88 | ||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:32.04 | ||||||||||||||
3 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 2:36.51 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:36.94 | ||||||||||||||
5 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:39.37 | ||||||||||||||
6 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:45.53 | ||||||||||||||
7 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice | 11 | 2:46.60 | ||||||||||||||
8 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 12 | 2:54.38 | ||||||||||||||
9 | Oliwia JuškiewiczOliwia Juškiewicz | 05 | LKS Brzezina Osiek | 9 | 2:54.87 | ||||||||||||||
10 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:09.14 | ||||||||||||||
11 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.98 | ||||||||||||||
Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.43 | ||||||||||||||
2 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 2:58.86 | ||||||||||||||
3 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 3:03.61 | ||||||||||||||
4 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:08.93 | ||||||||||||||
5 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:10.48 | ||||||||||||||
6 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | ||||||||||||||
7 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:13.99 | ||||||||||||||
8 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 3:17.18 | ||||||||||||||
9 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:22.73 | ||||||||||||||
10 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10 | 3:29.41 | ||||||||||||||
11 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:31.45 | ||||||||||||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017 - 14:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:42.76 | ||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 10 | 2:43.02 | ||||||||||||||
3 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:49.24 | ||||||||||||||
4 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:50.70 | ||||||||||||||
5 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:52.63 | ||||||||||||||
6 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:03.28 | ||||||||||||||
7 | Daniela BaszováDaniela Baszová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 3:13.28 | ||||||||||||||
8 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:13.87 | ||||||||||||||
9 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:17.44 | ||||||||||||||
10 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:18.96 | ||||||||||||||
11 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:34.37 | ||||||||||||||
Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 2:21.88 | |||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:32.04 | |||
3 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 6 | 2:36.51 | |||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:36.94 | |||
5 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:39.37 | |||
6 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:42.76 | |||
7 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice | 10 | 2:43.02 | |||
8 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 2:45.53 | |||
9 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice | 11 | 2:46.60 | |||
10 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:49.24 | |||
11 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:50.70 | |||
12 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:52.63 | |||
13 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:53.43 | |||
14 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 12 | 2:54.38 | |||
15 | Oliwia JuškiewiczOliwia Juškiewicz | 05 | LKS Brzezina Osiek | 9 | 2:54.87 | |||
16 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice | 8 | 2:58.86 | |||
17 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:03.28 | |||
18 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 3:03.61 | |||
19 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:08.93 | |||
20 | Julie SkleničkováJulie Skleničková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:09.14 | |||
21 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:10.48 | |||
22 | Lila LojkováLila Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | |||
23 | Daniela BaszováDaniela Baszová | 05 | SSK Vítkovice | 1 | 3:13.28 | |||
24 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:13.87 | |||
25 | Julie HrčkováJulie Hrčková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:13.99 | |||
26 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.98 | |||
27 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 3:17.18 | |||
28 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:17.44 | |||
29 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:18.96 | |||
30 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:22.73 | |||
31 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10 | 3:29.41 | |||
32 | Markéta HeczkováMarkéta Heczková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:31.45 | |||
33 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:34.37 | |||
Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10 | DNS | ||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Natálie FreislerováNatálie Freislerová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |
800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:45.04 | ||||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:45.35 | ||||||||||||||
3 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:45.96 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:51.96 | ||||||||||||||
5 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:51.98 | ||||||||||||||
6 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:54.48 | ||||||||||||||
7 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 3:00.42 | ||||||||||||||
8 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 3:07.42 | ||||||||||||||
9 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | ||||||||||||||
10 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.64 | ||||||||||||||
11 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 3:21.13 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 3:27.22 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | NL 2:43.92 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:51.13 | ||||||||||||||
3 | Jan PtáčekJan Ptáček | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.27 | ||||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:58.46 | ||||||||||||||
5 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:59.16 | ||||||||||||||
6 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3:02.82 | |||||||||||||||
7 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 3:05.50 | ||||||||||||||
8 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:05.86 | ||||||||||||||
9 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 3:06.12 | ||||||||||||||
10 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:06.62 | |||||||||||||||
11 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:08.51 | ||||||||||||||
12 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:36.58 | ||||||||||||||
Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | NL 2:43.92 | |||
2 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:45.04 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:45.35 | |||
4 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:45.96 | |||
5 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:51.13 | |||
6 | Jan PtáčekJan Ptáček | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.27 | |||
7 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:51.96 | |||
8 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:51.98 | |||
9 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:54.48 | |||
10 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:58.46 | |||
11 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:59.16 | |||
12 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 3:00.42 | |||
13 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3:02.82 | ||||
14 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 3:05.50 | |||
15 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:05.86 | |||
16 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 3:06.12 | |||
17 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:06.62 | ||||
18 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 3:07.42 | |||
19 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:08.51 | |||
20 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:10.54 | |||
21 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:15.64 | |||
22 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 3:21.13 | |||
23 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 3:27.22 | |||
24 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:36.58 | |||
Filip GašparinFilip Gašparin | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF |
800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:50.41 | ||||||||||||||
2 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 14 | 2:55.41 | ||||||||||||||
3 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:56.95 | ||||||||||||||
4 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:06.26 | ||||||||||||||
5 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:08.72 | ||||||||||||||
6 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 3:12.18 | ||||||||||||||
7 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:18.09 | ||||||||||||||
8 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 3:22.54 | ||||||||||||||
9 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 9 | 3:24.52 | ||||||||||||||
10 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 3:28.25 | ||||||||||||||
11 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:43.52 | ||||||||||||||
12 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:45.41 | ||||||||||||||
13 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 4:01.09 | ||||||||||||||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:51.74 | ||||||||||||||
2 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 3:00.53 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 3:03.81 | ||||||||||||||
4 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:13.83 | ||||||||||||||
5 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:14.16 | ||||||||||||||
6 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 3:17.48 | ||||||||||||||
7 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:19.25 | ||||||||||||||
8 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10 | 3:21.99 | ||||||||||||||
9 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 3:27.37 | ||||||||||||||
10 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 3:28.95 | ||||||||||||||
11 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 14 | 3:29.30 | ||||||||||||||
12 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 13 | 3:39.54 | ||||||||||||||
13 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:40.18 | ||||||||||||||
14 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:44.74 | ||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:50.41 | |||
2 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:51.74 | |||
3 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 14 | 2:55.41 | |||
4 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 2:56.95 | |||
5 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 3:00.53 | |||
6 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 3:03.81 | |||
7 | Lucie DrozdováLucie Drozdová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:06.26 | |||
8 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:08.72 | |||
9 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 3:12.18 | |||
10 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:13.83 | |||
11 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:14.16 | |||
12 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 3:17.48 | |||
13 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 3:18.09 | |||
14 | Kateřina GlosováKateřina Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:19.25 | |||
15 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 10 | 3:21.99 | |||
16 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 3:22.54 | |||
17 | Hanna MichalskaHanna Michalska | 07 | Poland | 9 | 3:24.52 | |||
18 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 3:27.37 | |||
19 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 3:28.25 | |||
20 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 3:28.95 | |||
21 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 14 | 3:29.30 | |||
22 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 13 | 3:39.54 | |||
23 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:40.18 | |||
24 | Martina NovákováMartina Nováková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:43.52 | |||
25 | Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:44.74 | |||
26 | Jana CalábkováJana Calábková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:45.41 | |||
27 | Vendula NovotnáVendula Novotná | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 4:01.09 | |||
Hana VelkováHana Velková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 13 | DNS | ||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 12:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 09.01 | ||||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.69 | ||||||||||||||
3 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.01 | ||||||||||||||
4 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.15 | ||||||||||||||
5 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 10.46 | ||||||||||||||
6 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.53 | ||||||||||||||
7 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.83 | ||||||||||||||
Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 10:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 09.03 | q | |||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.83 | q | |||||||||||||
3 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 10.15 | q | |||||||||||||
4 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.56 | q | |||||||||||||
5 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.88 | q | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 10:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10.03 | q | |||||||||||||
2 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.57 | q | |||||||||||||
3 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.64 | q | |||||||||||||
4 | Marek KrčmářMarek Krčmář | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.38 | ||||||||||||||
5 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2 | 12.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 09.03 | q | ||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.83 | q | ||
3 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10.03 | q | ||
4 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 10.15 | q | ||
5 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.56 | q | ||
6 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.57 | q | ||
7 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.64 | q | ||
8 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.88 | q | ||
9 | Marek KrčmářMarek Krčmář | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.38 | |||
10 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2 | 12.21 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.77 | ||||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 10.60 | ||||||||||||||
3 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 11.11 | ||||||||||||||
4 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 11.84 | ||||||||||||||
5 | Alex RudinskýAlex Rudinský | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 11.98 | ||||||||||||||
6 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.09 | ||||||||||||||
7 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12.57 | ||||||||||||||
Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 10:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.57 | q | |||||||||||||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.71 | q | |||||||||||||
3 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.07 | q | |||||||||||||
4 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 12.27 | q | |||||||||||||
5 | Alex RudinskýAlex Rudinský | 04 | SSK Vítkovice | 5 | 12.35 | q | |||||||||||||
6 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 13.17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 10:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.41 | q | |||||||||||||
2 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 4 | 12.80 | q | |||||||||||||
3 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 12.87 | q | |||||||||||||
4 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.39 | ||||||||||||||
5 | Dominik KorpáčDominik Korpáč | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.93 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.57 | q | ||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.71 | q | ||
3 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.07 | q | ||
4 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 12.27 | q | ||
5 | Alex RudinskýAlex Rudinský | 04 | SSK Vítkovice | 5 | 12.35 | q | ||
6 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.41 | q | ||
7 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice | 4 | 12.80 | q | ||
8 | Adam ČurajAdam Čuraj | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 12.87 | q | ||
9 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 13.17 | |||
10 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.39 | |||
11 | Dominik KorpáčDominik Korpáč | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.93 | |||
11 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.93 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 4 | 10.53 | q | |||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.73 | q | |||||||||||||
3 | Valentýna HomolkováValentýna Homolková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.78 | q | |||||||||||||
4 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 11.16 | q | |||||||||||||
5 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.28 | q | |||||||||||||
6 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice | 7 | 11.43 | q | |||||||||||||
7 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 2 | 11.61 | q | |||||||||||||
8 | Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 13.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.34 | q | |||||||||||||
2 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.81 | ||||||||||||||
3 | Tereza TeichmannováTereza Teichmannová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.33 | ||||||||||||||
4 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 12.99 | ||||||||||||||
5 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.29 | ||||||||||||||
6 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.48 | ||||||||||||||
7 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 14.93 | ||||||||||||||
8 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 15.54 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.11 | ||||||||||||||
2 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 12.90 | ||||||||||||||
3 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 13.12 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 13.19 | ||||||||||||||
5 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.29 | ||||||||||||||
6 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 13.33 | ||||||||||||||
7 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 15.96 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 12.33 | ||||||||||||||
2 | Natálie PosmykováNatálie Posmyková | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 12.40 | ||||||||||||||
3 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 1 | 13.11 | ||||||||||||||
4 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.46 | ||||||||||||||
5 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 13.53 | ||||||||||||||
6 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 14.46 | ||||||||||||||
Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 4 | 10.53 | q | ||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.73 | q | ||
3 | Valentýna HomolkováValentýna Homolková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.78 | q | ||
4 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 11.16 | q | ||
5 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.28 | q | ||
6 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.34 | q | ||
7 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice | 7 | 11.43 | q | ||
8 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 2 | 11.61 | q | ||
9 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.81 | |||
10 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.11 | |||
11 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 12.33 | |||
11 | Tereza TeichmannováTereza Teichmannová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.33 | |||
13 | Natálie PosmykováNatálie Posmyková | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 12.40 | |||
14 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 12.90 | |||
15 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 12.99 | |||
16 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 1 | 13.11 | |||
17 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice | 3 | 13.12 | |||
18 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice | 6 | 13.19 | |||
19 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.29 | |||
19 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.29 | |||
21 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice | 5 | 13.33 | |||
22 | Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 13.44 | |||
23 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.46 | |||
24 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.48 | |||
25 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 13.53 | |||
26 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 14.46 | |||
27 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 14.93 | |||
28 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 15.54 | |||
29 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 15.96 | |||
Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice | 6 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 12:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.44 | ||||||||||||||
2 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 4 | 10.70 | ||||||||||||||
3 | Valentýna HomolkováValentýna Homolková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.74 | ||||||||||||||
4 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.22 | ||||||||||||||
5 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.26 | ||||||||||||||
6 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice | 1 | 11.48 | ||||||||||||||
7 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 8 | 11.50 | ||||||||||||||
8 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 11.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 12:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.32 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.84 | ||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.01 | ||||||||||||||
5 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
6 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.53 | ||||||||||||||
7 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 1 | 11.51 | ||||||||||||||
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 11.2.2017 - 10:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.21 | q | |||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.71 | q | |||||||||||||
3 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.82 | q | |||||||||||||
4 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.23 | q | |||||||||||||
5 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.29 | q | |||||||||||||
6 | Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 12.45 | q | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.2.2017 - 10:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 10.37 | q | |||||||||||||
2 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 11.75 | q | |||||||||||||
3 | Lenka KrólikowskáLenka Królikowská | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 12.67 | ||||||||||||||
4 | Daria OlešDaria Oleš | 03 | RMKS Rybnik | 2 | 12.84 | ||||||||||||||
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.21 | q | ||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.71 | q | ||
3 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.82 | q | ||
4 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.23 | q | ||
5 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.29 | q | ||
6 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 10.37 | q | ||
7 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 6 | 11.75 | q | ||
8 | Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 12.45 | q | ||
9 | Lenka KrólikowskáLenka Królikowská | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 12.67 | |||
10 | Daria OlešDaria Oleš | 03 | RMKS Rybnik | 2 | 12.84 | |||
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.221.271.321.371.421.451.481.511.54 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 3 | 1.64 | |||||||||||||||
2 |
Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s. |
03 | 6 | 1.62 | |||||||||||||||
3 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5 | 1.48 | |||||||||||||||
4 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 7 | 1.42 | |||||||||||||||
5 |
Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s. |
03 | 4 | 1.42 | |||||||||||||||
6 |
David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s. |
03 | 2 | 1.37 | |||||||||||||||
7 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 1 | 1.32 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.081.131.181.231.261.29 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 6 | 1.36 | |||||||||||||||
2 |
Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 5 | 1.23 | |||||||||||||||
3 |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 2 | 1.18 | |||||||||||||||
4 |
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4 | 1.13 | |||||||||||||||
5 |
Samuel NagySamuel Nagy
SSK Vítkovice |
05 | 3 | 1.13 | |||||||||||||||
Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice |
04 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Alex Rudínský SSK Vítkovice, zraněná hlava o stojan, Předán zdravotnici k ošetření (tržná rána). rozh. Hejnová 229 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.101.151.201.251.301.331.361.391.421.45 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 4 | 1.39 | |||||||||||||||
2 |
Anna HalasováAnna Halasová
Slovácký běžecký klub Kyjov... |
03 | 1 | 1.30 | |||||||||||||||
3 |
Inez NowakowskaInez Nowakowska
RMKS Rybnik |
03 | 3 | 1.30 | |||||||||||||||
4 |
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 5 | 1.25 | |||||||||||||||
5 |
Julia KrynskaJulia Krynska
RMKS Rybnik |
03 | 2 | 1.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 12:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.081.131.181.231.281.311.341.371.401.431.46 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 19 | 1.43 | |||||||||||||||
2 |
Natalia PierkielNatalia Pierkiel
LKS Brzezina Osiek |
05 | 18 | 1.40 | |||||||||||||||
3 |
Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 17 | 1.37 | |||||||||||||||
4= |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 15 | 1.34 | |||||||||||||||
4= |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 16 | 1.34 | |||||||||||||||
6 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 1.34 | |||||||||||||||
7 |
Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 14 | 1.34 | |||||||||||||||
8 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 10 | 1.28 | |||||||||||||||
9 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3 | 1.23 | |||||||||||||||
10= |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 1.18 | |||||||||||||||
10= |
Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK Vítkovice |
04 | 13 | 1.18 | |||||||||||||||
12 |
Nina VálkováNina Válková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 9 | 1.18 | |||||||||||||||
13= |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 1.13 | |||||||||||||||
13= |
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 12 | 1.13 | |||||||||||||||
Rozálie KutějováRozálie Kutějová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Tereza TeichmannováTereza Teichmannová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start Havířov |
02 | 16 | 6.07 | |||||||||||||||
2 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 17 | 5.71 | |||||||||||||||
3 |
Krystian DidykKrystian Didyk
KS Sprint Bielsko-Biala |
03 | 1 | 5.60 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma Praha |
02 | 13 | 5.42 | |||||||||||||||
5 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice |
03 | 14 | 5.26 | |||||||||||||||
6 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3 | 4.90 | |||||||||||||||
7 |
Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK Vítkovice |
03 | 15 | 4.88 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 11 | 4.85 | |||||||||||||||
9 |
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s. |
02 | 12 | 4.76 | |||||||||||||||
10 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 9 | 4.75 | |||||||||||||||
11 |
Wiktor WesolekWiktor Wesolek
RMKS Rybnik |
03 | 4 | 4.28 | |||||||||||||||
12 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 8 | 4.20 | |||||||||||||||
13 |
David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s. |
03 | 2 | 4.17 | |||||||||||||||
14 |
David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s. |
03 | 10 | 4.16 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice |
03 | 6 | 3.92 | |||||||||||||||
16 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 7 | 3.80 | |||||||||||||||
17 |
Martin VychronMartin Vychron
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 5 | 3.71 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomasz WiacekTomasz Wiacek
KS Sprint Bielsko-Biala |
04 | 21 | 4.60 | |||||||||||||||
2 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 32 | 4.37 | |||||||||||||||
3 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 34 | 4.27 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 33 | 4.21 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 31 | 4.20 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej AdamecOndřej Adamec
TJ Start Havířov |
04 | 1 | 4.19 | |||||||||||||||
7 |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 3 | 4.17 | |||||||||||||||
8 |
Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 29 | 4.07 | |||||||||||||||
9 |
Jan HrabecJan Hrabec
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 3.91 | |||||||||||||||
10 |
Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s. |
05 | 30 | 3.90 | |||||||||||||||
11 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 28 | 3.85 | |||||||||||||||
12 |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 24 | 3.77 | |||||||||||||||
13 |
Daniel VranaDaniel Vrana
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 27 | 3.72 | |||||||||||||||
14 |
Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 19 | 3.69 | |||||||||||||||
15 |
Daniel ChytilDaniel Chytil
Atletika Poruba z.s. |
05 | 6 | 3.59 | |||||||||||||||
16 |
Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 3.59 | |||||||||||||||
17 |
Adam ČurajAdam Čuraj
Atletika Poruba z.s. |
05 | 2 | 3.53 | |||||||||||||||
18 |
Patrik ChovanecPatrik Chovanec
Atletika Poruba z.s. |
04 | 5 | 3.43 | |||||||||||||||
19 |
Samuel NagySamuel Nagy
SSK Vítkovice |
05 | 18 | 3.39 | |||||||||||||||
20 |
Václav KrupicaVáclav Krupica
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 3.36 | |||||||||||||||
21 |
Jakub SadílekJakub Sadílek
Atletika Poruba z.s. |
05 | 23 | 3.36 | |||||||||||||||
22 |
Patrik AltmanPatrik Altman
SSK Vítkovice |
05 | 25 | 3.36 | |||||||||||||||
23 |
Dominik KorpáčDominik Korpáč
Atletika Poruba z.s. |
04 | 17 | 3.35 | |||||||||||||||
24 |
Ondřej KocurOndřej Kocur
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 15 | 3.35 | |||||||||||||||
25 |
Radek KocurRadek Kocur
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 16 | 3.28 | |||||||||||||||
26 |
Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. |
05 | 22 | 3.27 | |||||||||||||||
27 |
Matěj StachMatěj Stach
SSK Vítkovice |
05 | 26 | 3.26 | |||||||||||||||
28 |
Vojtěch MilataVojtěch Milata
Atletika Poruba z.s. |
04 | 10 | 3.17 | |||||||||||||||
29 |
Bernard OžanaBernard Ožana
Atletika Poruba z.s. |
05 | 11 | 3.15 | |||||||||||||||
30 |
Jakub PivkoJakub Pivko
Atletika Poruba z.s. |
04 | 12 | 2.93 | |||||||||||||||
31 |
Matěj TřešňákMatěj Třešňák
Atletika Poruba z.s. |
05 | 13 | 2.89 | |||||||||||||||
32 |
Martin LednickýMartin Lednický
Atletika Poruba z.s. |
05 | 9 | 2.86 | |||||||||||||||
33 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 14 | 2.40 | |||||||||||||||
Jakub SchwarzerJakub Schwarzer
Atletika Poruba z.s. |
05 | 20 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 18 | 5.18 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol Opava |
02 | 17 | 5.02 | |||||||||||||||
3 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 4.94 | ||||||||||||||||
4 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice |
03 | 15 | 4.91 | |||||||||||||||
5 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 16 | 4.62 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 14 | 4.61 | |||||||||||||||
7 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 13 | 4.59 | |||||||||||||||
8 |
Julia SliwaJulia Sliwa
KS Sprint Bielsko-Biala |
03 | 6 | 4.52 | |||||||||||||||
9 |
Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s. |
03 | 12 | 4.22 | |||||||||||||||
10 |
Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 11 | 4.21 | |||||||||||||||
11 |
Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 1 | 4.20 | |||||||||||||||
12 |
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 10 | 4.17 | |||||||||||||||
13 |
Natalia RojekNatalia Rojek
RMKS Rybnik |
03 | 4 | 4.12 | |||||||||||||||
14 |
Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 8 | 4.07 | |||||||||||||||
15 |
Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 3 | 3.92 | |||||||||||||||
16 |
Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 5 | 3.86 | |||||||||||||||
17 |
Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 9 | 3.69 | |||||||||||||||
Julia KardelaJulia Kardela
RMKS Rybnik |
03 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Timea KijonkováTimea Kijonková
Atletika Poruba z.s. |
03 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále 1 (so, 11.2.2017 - 10:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 31 | 4.66 | |||||||||||||||
2 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 29 | 4.55 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice |
04 | 26 | 4.50 | |||||||||||||||
4 |
Natalia PierkielNatalia Pierkiel
LKS Brzezina Osiek |
05 | 30 | 4.25 | |||||||||||||||
5 |
Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 4.22 | |||||||||||||||
6 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | 4.21 | |||||||||||||||
7 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 22 | 4.17 | |||||||||||||||
8 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 23 | 4.15 | |||||||||||||||
9 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 20 | 4.14 | |||||||||||||||
10 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 24 | 4.10 | |||||||||||||||
11 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 25 | 4.08 | |||||||||||||||
12 |
Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 19 | 4.00 | |||||||||||||||
13 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 27 | 3.91 | |||||||||||||||
14 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 17 | 3.78 | |||||||||||||||
15 |
Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice |
04 | 15 | 3.74 | |||||||||||||||
16 |
Tereza TeichmannováTereza Teichmannová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 3.72 | |||||||||||||||
17 |
Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 28 | 3.70 | |||||||||||||||
18 |
Valentina KozlováValentina Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 18 | 3.67 | |||||||||||||||
19 |
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 16 | 3.65 | |||||||||||||||
20 |
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK Vítkovice |
05 | 9 | 3.59 | |||||||||||||||
21 |
Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 2 | 3.57 | |||||||||||||||
22 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice |
05 | 1 | 3.54 | |||||||||||||||
23 |
Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 10 | 3.52 | |||||||||||||||
24 |
Tereza ErbenováTereza Erbenová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 11 | 3.42 | |||||||||||||||
25 |
Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s. |
05 | 4 | 3.33 | |||||||||||||||
26 |
Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 3.32 | |||||||||||||||
27 |
Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 21 | 3.32 | |||||||||||||||
28 |
Karolína SynkováKarolína Synková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 14 | 3.11 | |||||||||||||||
29 |
Julie HrčkováJulie Hrčková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 6 | 3.06 | |||||||||||||||
30 |
Natálie FreislerováNatálie Freislerová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | 3.00 | |||||||||||||||
Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Finále 2 (so, 11.2.2017 - 10:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start Havířov |
05 | 8 | 4.04 | |||||||||||||||
2 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | 3.99 | |||||||||||||||
3 |
Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol Přísnotice |
04 | 10 | 3.95 | |||||||||||||||
4 |
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK Blansko |
04 | 28 | 3.86 | |||||||||||||||
5 |
Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber
RMKS Rybnik |
04 | 22 | 3.84 | |||||||||||||||
6 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 11 | 3.61 | |||||||||||||||
7 |
Nina SwistunNina Swistun
KS Sprint Bielsko-Biala |
05 | 21 | 3.57 | |||||||||||||||
8 |
Natalia StefaniakNatalia Stefaniak
RMKS Rybnik |
04 | 19 | 3.48 | |||||||||||||||
9 |
Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 6 | 3.39 | |||||||||||||||
10 |
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice |
05 | 13 | 3.36 | |||||||||||||||
11 |
Tereza NetopilováTereza Netopilová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 14 | 3.34 | |||||||||||||||
12 |
Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková
SSK Vítkovice |
05 | 3 | 3.33 | |||||||||||||||
13 |
Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 24 | 3.33 | |||||||||||||||
14 |
Nikola TondrováNikola Tondrová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 23 | 3.24 | |||||||||||||||
15 |
Gabriela HonzkováGabriela Honzková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 26 | 3.21 | |||||||||||||||
16 |
Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ Třinec |
05 | 7 | 3.17 | |||||||||||||||
17 |
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ Třinec |
05 | 2 | 3.15 | |||||||||||||||
18 |
Natálie PosmykováNatálie Posmyková
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 16 | 3.14 | |||||||||||||||
19 |
Markéta HeczkováMarkéta Heczková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 4 | 3.13 | |||||||||||||||
20 |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 25 | 3.10 | |||||||||||||||
21 |
Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 20 | 3.10 | |||||||||||||||
22 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 29 | 3.06 | |||||||||||||||
23 |
Julie SkleničkováJulie Skleničková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 18 | 3.02 | |||||||||||||||
24 |
Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 1 | 3.01 | |||||||||||||||
25= |
Lucie HorutováLucie Horutová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 30 | 2.98 | |||||||||||||||
25= |
Lila LojkováLila Lojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 9 | 2.98 | |||||||||||||||
27 |
Klára MičaníkováKlára Mičaníková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 12 | 0 | |||||||||||||||
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Lucie KrejčíLucie Krejčí
Atletika Poruba z.s. |
04 | 27 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále 1 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 3.90 | |||||||||||||||
2 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 23 | 3.87 | |||||||||||||||
3 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 3.86 | |||||||||||||||
4 |
Tomasz DusikTomasz Dusik
LKS Brzezina Osiek |
06 | 25 | 3.75 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 24 | 3.73 | |||||||||||||||
6 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4 | 3.71 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 3.53 | |||||||||||||||
8= |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | 3.43 | |||||||||||||||
8= |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 11 | 3.43 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 3.42 | |||||||||||||||
11 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 3.41 | |||||||||||||||
12 |
Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 3.40 | |||||||||||||||
13= |
Jan PtáčekJan Ptáček
Atletika Poruba z.s. |
06 | 21 | 3.39 | |||||||||||||||
13= |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | 3.39 | |||||||||||||||
15 |
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 3.37 | |||||||||||||||
16 |
Michael KubošekMichael Kubošek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 3.36 | |||||||||||||||
17 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 17 | 3.34 | |||||||||||||||
18 |
Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 3.31 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš BergerTomáš Berger
TJ Start Havířov |
07 | 2 | 3.28 | |||||||||||||||
20= |
Petr BernatíkPetr Bernatík
TJ Start Havířov |
06 | 3 | 3.19 | |||||||||||||||
20= |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 12 | 3.19 | |||||||||||||||
22 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 8 | 3.18 | |||||||||||||||
23= |
Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 20 | 3.12 | |||||||||||||||
23= |
Jonáš JirásekJonáš Jirásek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 3.12 | |||||||||||||||
23= |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 3.12 | |||||||||||||||
26 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 3.09 | |||||||||||||||
27 |
Richard BenešRichard Beneš
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1 | 3.04 | |||||||||||||||
28 |
Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 2 | 3.03 | |||||||||||||||
29= |
Nikolas LozrtNikolas Lozrt
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 1 | 3.02 | |||||||||||||||
29= |
Daniel DostálDaniel Dostál
Atletika Poruba z.s. |
06 | 5 | 3.02 | |||||||||||||||
29= |
Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s. |
07 | 14 | 3.02 | |||||||||||||||
32 |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 8 | 2.98 | |||||||||||||||
33 |
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | 2.95 | |||||||||||||||
34 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 2.93 | |||||||||||||||
35 |
Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 2.92 | |||||||||||||||
36 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 21 | 2.73 | |||||||||||||||
37 |
Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 2.70 | |||||||||||||||
38 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 2.68 | |||||||||||||||
39= |
Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz
TJ TŽ Třinec |
06 | 13 | 2.63 | |||||||||||||||
39= |
Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4 | 2.63 | |||||||||||||||
41 |
Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 2.57 | |||||||||||||||
42 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 18 | 2.56 | |||||||||||||||
43 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 15 | 2.32 | |||||||||||||||
44 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 20 | 2.31 | |||||||||||||||
45 |
Filip GašparinFilip Gašparin
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | 2.25 | |||||||||||||||
Tomáš HozaTomáš Hoza
Atletika Poruba z.s. |
07 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. |
07 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 22 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
Finále 2 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 3.90 | |||||||||||||||
2 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 3.86 | |||||||||||||||
3 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 24 | 3.73 | |||||||||||||||
4 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4 | 3.71 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 3.53 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 11 | 3.43 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 3.42 | |||||||||||||||
8 |
Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 3.40 | |||||||||||||||
9 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | 3.39 | |||||||||||||||
10 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 17 | 3.34 | |||||||||||||||
11 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 12 | 3.19 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 8 | 3.18 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 20 | 3.12 | |||||||||||||||
14 |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 3.12 | |||||||||||||||
15 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 3.09 | |||||||||||||||
16 |
Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 2 | 3.03 | |||||||||||||||
17 |
Nikolas LozrtNikolas Lozrt
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 1 | 3.02 | |||||||||||||||
18 |
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | 2.95 | |||||||||||||||
19 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 2.93 | |||||||||||||||
20 |
Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 2.92 | |||||||||||||||
21 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 21 | 2.73 | |||||||||||||||
22 |
Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 2.70 | |||||||||||||||
23 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 2.68 | |||||||||||||||
24 |
Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 2.57 | |||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (so, 11.2.2017 - 13:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
TJ Sokol Přísnotice |
06 | 26 | 3.93 | |||||||||||||||
2 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 3.91 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha |
06 | 29 | 3.77 | |||||||||||||||
4 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 30 | 3.76 | |||||||||||||||
5 |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 21 | 3.65 | |||||||||||||||
6 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2 | 3.63 | |||||||||||||||
7 |
Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 5 | 3.56 | |||||||||||||||
8 |
Lena PlonkaLena Plonka
LKS Brzezina Osiek |
06 | 31 | 3.56 | |||||||||||||||
9 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 1 | 3.55 | |||||||||||||||
10 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 27 | 3.38 | |||||||||||||||
11 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 27 | 3.33 | |||||||||||||||
12= |
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha |
06 | 28 | 3.30 | |||||||||||||||
12= |
Emma KronEmma Kron
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 15 | 3.30 | |||||||||||||||
14 |
Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 14 | 3.18 | |||||||||||||||
15 |
Martina NovákováMartina Nováková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 21 | 3.14 | |||||||||||||||
16 |
Ester PavlíkováEster Pavlíková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 3.10 | |||||||||||||||
17 |
Darina BrozdováDarina Brozdová
TJ TŽ Třinec |
06 | 7 | 3.04 | |||||||||||||||
18 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 20 | 3.03 | |||||||||||||||
19 |
Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start Havířov |
07 | 13 | 3.01 | |||||||||||||||
20 |
Hanna MichalskaHanna Michalska
Poland |
07 | 16 | 2.96 | |||||||||||||||
21= |
Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 7 | 2.93 | |||||||||||||||
21= |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 11 | 2.93 | |||||||||||||||
23 |
Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 17 | 2.92 | |||||||||||||||
24 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 2.91 | |||||||||||||||
25 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 28 | 2.89 | |||||||||||||||
26 |
Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 15 | 2.88 | |||||||||||||||
27= |
Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 31 | 2.85 | |||||||||||||||
27= |
Daniela BačováDaniela Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 2 | 2.85 | |||||||||||||||
27= |
Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 18 | 2.85 | |||||||||||||||
30 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 12 | 2.83 | |||||||||||||||
31 |
Lucie DrozdováLucie Drozdová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 4 | 2.82 | |||||||||||||||
32= |
Alžběta OravováAlžběta Oravová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 2.80 | |||||||||||||||
32= |
Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 13 | 2.80 | |||||||||||||||
34= |
Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 12 | 2.79 | |||||||||||||||
34= |
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 5 | 2.79 | |||||||||||||||
36= |
Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 26 | 2.77 | |||||||||||||||
36= |
Elena KrčkováElena Krčková
TJ TŽ Třinec |
07 | 11 | 2.77 | |||||||||||||||
36= |
Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ Třinec |
06 | 9 | 2.77 | |||||||||||||||
39 |
Vendula NovotnáVendula Novotná
Atletika Poruba z.s. |
06 | 22 | 2.75 | |||||||||||||||
40= |
Jana CalábkováJana Calábková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 3 | 2.69 | |||||||||||||||
40= |
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 2.69 | |||||||||||||||
42= |
Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 8 | 2.67 | |||||||||||||||
42= |
Eliška JanošováEliška Janošová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | 2.67 | |||||||||||||||
44 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 23 | 2.65 | |||||||||||||||
45 |
Tereza BartončíkováTereza Bartončíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 1 | 2.62 | |||||||||||||||
46 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 10 | 2.61 | |||||||||||||||
47 |
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 24 | 2.60 | |||||||||||||||
48 |
Adéla BilkováAdéla Bilková
TJ TŽ Třinec |
07 | 3 | 2.56 | |||||||||||||||
49 |
Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 9 | 2.55 | |||||||||||||||
50= |
Nela ŠtrochováNela Štrochová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 30 | 2.52 | |||||||||||||||
50= |
Ellen MagerováEllen Magerová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 20 | 2.52 | |||||||||||||||
52 |
Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 4 | 2.37 | |||||||||||||||
53 |
Tereza TichopádováTereza Tichopádová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 22 | 2.26 | |||||||||||||||
54 |
Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ Třinec |
07 | 8 | 2.24 | |||||||||||||||
55 |
Liliana PindrochováLiliana Pindrochová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 19 | 2.21 | |||||||||||||||
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 29 | DNS | ||||||||||||||||
Hana VelkováHana Velková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela OndrušákováMichaela Ondrušáková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | DNS | ||||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Klára LajtochováKlára Lajtochová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 62 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 13:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 14 | 10.85 | |||||||||||||||
2 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 13 | 10.19 | |||||||||||||||
3 |
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová
SK Aritma Praha |
04 | 11 | 09.40 | |||||||||||||||
4 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 12 | 09.20 | |||||||||||||||
5 |
Valentina KozlováValentina Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 10 | 08.65 | |||||||||||||||
6 |
Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1 | 08.64 | |||||||||||||||
7 |
Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma Praha |
04 | 7 | 08.19 | |||||||||||||||
8 |
Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 9 | 07.96 | |||||||||||||||
9 |
Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 2 | 07.62 | |||||||||||||||
10 |
Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 8 | 06.95 | |||||||||||||||
11 |
Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | 06.93 | |||||||||||||||
12 |
Vanesa NechalováVanesa Nechalová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | 06.24 | |||||||||||||||
13 |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | 05.34 | |||||||||||||||
Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 6 | 09.40 | |||||||||||||||
2 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice |
04 | 5 | 08.82 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1 | 07.52 | |||||||||||||||
4 |
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 07.32 | |||||||||||||||
5 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice |
04 | 06.29 | ||||||||||||||||
6 |
Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 2 | 06.23 | |||||||||||||||
7 |
Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ Třinec |
05 | 3 | 05.72 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4 | 10.79 | |||||||||||||||
2 |
Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 3 | 09.41 | |||||||||||||||
3 |
Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s. |
03 | 2 | 09.06 | |||||||||||||||
4 |
Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 6 | 08.87 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5 | 08.02 | |||||||||||||||
6 |
Katarzyna PodwojskaKatarzyna Podwojska
RMKS Rybnik |
03 | 1 | 07.85 | |||||||||||||||
7 |
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 07.22 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4 | 11.33 | |||||||||||||||
2 |
Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma Praha |
02 | 3 | 09.46 | |||||||||||||||
3 |
Wiktor WesolekWiktor Wesolek
RMKS Rybnik |
03 | 1 | 08.88 | |||||||||||||||
4 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 2 | 07.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 28 | 09.22 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 27 | 09.08 | |||||||||||||||
3 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 26 | 08.97 | |||||||||||||||
4 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 22 | 08.70 | |||||||||||||||
5 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 08.59 | |||||||||||||||
6 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 08.27 | |||||||||||||||
7 |
Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 7 | 08.20 | |||||||||||||||
8 |
Jonáš JirásekJonáš Jirásek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 08.11 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 25 | 07.91 | |||||||||||||||
10 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 13 | 07.83 | |||||||||||||||
11 |
Jiří KusJiří Kus
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 07.49 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 15 | 07.04 | |||||||||||||||
13 |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 23 | 06.95 | |||||||||||||||
14 |
Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start Havířov |
06 | 5 | 06.64 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 20 | 06.49 | |||||||||||||||
16 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 10 | 06.45 | |||||||||||||||
17 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 18 | 06.36 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 06.27 | |||||||||||||||
19 |
Petr BernatíkPetr Bernatík
TJ Start Havířov |
06 | 2 | 06.23 | |||||||||||||||
20 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 06.14 | |||||||||||||||
21 |
Tomáš BergerTomáš Berger
TJ Start Havířov |
07 | 1 | 05.93 | |||||||||||||||
22 |
Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz
TJ TŽ Třinec |
06 | 9 | 05.86 | |||||||||||||||
23 |
Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 29 | 05.82 | |||||||||||||||
24 |
Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 19 | 05.72 | |||||||||||||||
25 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 17 | 05.65 | |||||||||||||||
Tomáš HozaTomáš Hoza
Atletika Poruba z.s. |
07 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 21 | DNS | ||||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 6 | NL 09.08 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha |
06 | 7 | 08.86 | |||||||||||||||
3 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 08.31 | |||||||||||||||
4 |
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha |
06 | 4 | 07.94 | |||||||||||||||
5 |
Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 28 | 07.83 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 5 | 07.49 | |||||||||||||||
7 |
Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start Havířov |
07 | 18 | 07.48 | |||||||||||||||
8 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 15 | 07.41 | |||||||||||||||
9 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3 | 06.96 | |||||||||||||||
10 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 26 | 06.95 | |||||||||||||||
11 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 20 | 06.84 | |||||||||||||||
12 |
Tereza TichopádováTereza Tichopádová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 30 | 06.80 | |||||||||||||||
13 |
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 06.73 | |||||||||||||||
14 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 2 | 06.72 | |||||||||||||||
15 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 27 | 06.51 | |||||||||||||||
16 |
Liliana PindrochováLiliana Pindrochová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 24 | 06.50 | |||||||||||||||
17 |
Daniela BačováDaniela Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 8 | 06.41 | |||||||||||||||
18 |
Ester PavlíkováEster Pavlíková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 06.13 | |||||||||||||||
19 |
Nela ŠtrochováNela Štrochová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 29 | 06.06 | |||||||||||||||
20 |
Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 13 | 05.77 | |||||||||||||||
21 |
Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 16 | 05.76 | |||||||||||||||
22 |
Tereza BartončíkováTereza Bartončíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 1 | 05.64 | |||||||||||||||
23 |
Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 05.40 | |||||||||||||||
24 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 17 | 05.39 | |||||||||||||||
25 |
Alžběta OravováAlžběta Oravová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 05.33 | |||||||||||||||
26 |
Lucie DrozdováLucie Drozdová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 10 | 05.30 | |||||||||||||||
27 |
Adéla BilkováAdéla Bilková
TJ TŽ Třinec |
07 | 9 | 05.18 | |||||||||||||||
28 |
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 05.15 | |||||||||||||||
Eliška JanošováEliška Janošová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela OndrušákováMichaela Ondrušáková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 21 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |