výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (15. 1. 2017)

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.48
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.41
2 Tadeáš KmentTadeáš Kment
Kutná HoraKutná Hora
02 5.30
3 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.85
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.80
5 David LangDavid Lang
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.75
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.65
7 Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.42
8 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.16
9 Martin VančuraMartin Vančura
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.07
10 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 4.07
11 Jakub BílekJakub Bílek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.02
12 Petr KrálPetr Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.32
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.58
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.48
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.42
4 Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.36
5 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.20
6 Matyáš ČudlaMatyáš Čudla
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.02
7 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.93
8 Martin VítekMartin Vítek
KolínKolín
05 3.86
9 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.83
10 Michal MandíkMichal Mandík
Jižní MěstoJižní Město
10 3.82
11 Štěpán KáraŠtěpán Kára
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.80
12 Václav HraběVáclav Hrabě
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.65
13 Jan MrkvičkaJan Mrkvička
KolínKolín
05 3.63
14 Daniel PůžaDaniel Půža
KolínKolín
05 3.41
15 Šimon NešporŠimon Nešpor
Kutná HoraKutná Hora
05 3.22
16 Aleš MelicharAleš Melichar
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.06
17 Marek NedvědMarek Nedvěd
KolínKolín
05 3.06
18 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
LíbezniceLíbeznice
11 2.86
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Veteráni

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.30
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.05
2 Veronika BrunclíkováVeronika Brunclíková
Kutná HoraKutná Hora
01 3.96
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.90
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5.02
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.30
3 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.23
4 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.14
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.13
6 Daniela VávrováDaniela Vávrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.06
7 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.02
8 Karolína ŘepováKarolína Řepová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.98
9 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.86
10 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.82
11 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.48
12 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 3.38
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta BalátováAgáta Balátová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.40
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.39
3 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.24
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.18
5 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.18
6 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.14
7 Tereza LáchováTereza Láchová
ŘíčanyŘíčany
06 4.10
8 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.08
9 Rozálie PesslováRozálie Pesslová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.02
10 Lucie PíchováLucie Píchová
LíbezniceLíbeznice
05 3.94
11 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.89
12 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.88
13 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.80
14 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.72
15 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.58
16 Tereza KučerováTereza Kučerová
NeratoviceNeratovice
08 3.42
17 Sopie Pischnotová Sopie Pischnotová
LíbezniceLíbeznice
08 3.40
18 Kateřina RandováKateřina Randová
ČimiceČimice
07 3.29
19 Klára CardováKlára Cardová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.06
20 Ema ŠedlbaverováEma Šedlbaverová
Jižní MěstoJižní Město
08 3.02
21 Lucie KambovskáLucie Kambovská
LíbezniceLíbeznice
08 2.68
22 Lucie RandováLucie Randová
ČimiceČimice
10 2.65
23 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
LíbezniceLíbeznice
07 2.58
24 Ella PischnotováElla Pischnotová
LíbezniceLíbeznice
11 2.29
Celkem 24 závodníků