Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otrokovické halové přebory družstev mládeže

Otrokovice (9. 2. 2017)

skok vysoký - Žáci

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tobiáš JanoušekTobiáš Janoušek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1.58
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.54
3 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1.50
4 Adam KotasAdam Kotas
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 1.45
5 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.45
6 Michael ZapletalMichael Zapletal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 1.40
7= Jiří KovářJiří Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.40
7= Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.40
7= Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 1.40
10 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.35
11 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 1.35
12 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.30
13 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.30
14= Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.25
14= Ondřej HeichelOndřej Heichel
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 1.25
14= Kristián JilgKristián Jilg
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1.25
17 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.25
Matěj MertaMatěj Merta
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 NM
Rudolf StindlRudolf Stindl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1.35
2= Adam DostálAdam Dostál
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 1.35
2= Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.35
4 Filip MaňásekFilip Maňásek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 1.35
5 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.35
6 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.35
7 Marcel KlvaňMarcel Klvaň
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 1.25
8 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.25
9 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.20
10 Jaroslav KorešJaroslav Koreš
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.20
11 Lukáš MenšíkLukáš Menšík
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.15
12 Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.15
13 Robin MegaRobin Mega
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 1.43
3 Adriana KovářováAdriana Kovářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.39
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.39
5= Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.39
5= Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.35
7 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 1.35
8 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.30
9 Sylvie HaráskováSylvie Harásková
Ak Olymp BrnoAk Olymp Brno
03 1.30
10 Valerie DvorníkováValerie Dvorníková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 1.30
11 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.30
12 Denisa PeričováDenisa Peričová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 1.25
13 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.20
14 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.20
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 NM
Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 NM
Simona SalingerováSimona Salingerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.39
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.35
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.30
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.30
5 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.20
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.10
7= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.10
7= Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.10
7= Patrície MařákováPatrície Mařáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.10
7= Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.10
7= Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.10
12= Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.10
12= Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.10
12= Nikola ZbořilováNikola Zbořilová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.10
15= Veronika HejčlováVeronika Hejčlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.00
15= Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.00
15= Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.00
15= Veronika PerničkováVeronika Perničková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 1.00
15= Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1.00
20 Zlata RytířováZlata Rytířová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.77
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.40
3 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.15
4 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.08
5 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.05
6 Tobias JanoušekTobias Janoušek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.86
7 Marian PražákMarian Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4.84
8 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4.80
9 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.78
10 Milan KučeraMilan Kučera
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
01 4.77
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.75
12 Michael ZapletalMichael Zapletal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4.69
13 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.68
14 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.61
15 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.57
16 Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 4.48
17 Adam KotasAdam Kotas
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 4.45
18 Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.40
19 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.37
20 Ondřej HeichelOndřej Heichel
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 4.28
21 Jiří KovářJiří Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.15
22 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.15
23 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.76
Libor BobčíkLibor Bobčík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 NM
Matěj MertaMatěj Merta
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 NM
Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 NM
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.77
2 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.61
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.47
4 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.37
5 Filip MaňásekFilip Maňásek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 4.22
6 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.12
7 Adam DostálAdam Dostál
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 4.07
8 Adam HustýAdam Hustý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.02
9 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 3.89
10 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.86
11 Lukáš MenšíkLukáš Menšík
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 3.80
12 Jan MazáčJan Mazáč
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3.79
13 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.78
14 Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3.68
15 Pavel ManclPavel Mancl
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
04 3.67
16 Marcel KlvaňMarcel Klvaň
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3.49
17 Jaroslav KorešJaroslav Koreš
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 3.36
18= Rio BabiuchRio Babiuch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 3.27
18= Alexander PujinAlexander Pujin
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 3.27
20 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.02
21 Robin MegaRobin Mega
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.01
Jakub HorákJakub Horák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.96
2 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.76
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.75
4 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.67
5 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.62
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.61
7 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4.55
8 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.49
9 Denisa PeričováDenisa Peričová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 4.48
10 Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.46
11 Adriana VojáčkováAdriana Vojáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.39
13 Valerie DvorníkováValerie Dvorníková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 4.20
14 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.16
15 Vendula OvesnáVendula Ovesná
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.12
16 Adéla LekešováAdéla Lekešová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.06
17 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.94
18 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3.94
19 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 3.86
20 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.80
21 Renáta FlašarováRenáta Flašarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 3.79
22 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 3.76
23 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.73
24 Miluše TylšarováMiluše Tylšarová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 3.72
25 Michaela DostálováMichaela Dostálová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
03 3.68
26 Barbora MazáčováBarbora Mazáčová
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 3.64
27 Alice PujinováAlice Pujinová
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 3.62
28 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.62
29 Martina ŠpačkováMartina Špačková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 3.53
30 Adéla TisovskáAdéla Tisovská
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 3.53
33 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3.19
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 NM
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 4.58
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.53
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.45
4 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.45
5 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 4.14
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.99
7 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.89
8 Karolína MitanováKarolína Mitanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3.88
9 Tereza HolubářováTereza Holubářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 3.88
10 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.85
11 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.83
12 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.79
13 Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.75
14 Simona HorákováSimona Horáková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3.75
15 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.69
16 Anna HrozováAnna Hrozová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 3.54
17 Klára RafajováKlára Rafajová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.52
18 Nikola ZbořilováNikola Zbořilová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 3.52
19 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.46
20 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.45
21 Marie HrtánkováMarie Hrtánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.45
22 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 3.44
23 Patrície MařákováPatrície Mařáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.44
24 Monika HlavičkováMonika Hlavičková
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 3.44
25 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.43
26 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3.41
27 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.41
28 Veronika PerničkováVeronika Perničková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 3.36
29 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.34
30 Zlata RytířováZlata Rytířová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.30
31 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.27
33 Veronika JonáškováVeronika Jonášková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 3.18
34 Petra TurčínováPetra Turčínová
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3.17
36 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.13
37 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 NM
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 09.50
2 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 08.83
3 Adriana VojáčkováAdriana Vojáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 08.18
4 Valerie DvorníkováValerie Dvorníková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 07.88
5 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 07.41
6 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.95
7 Barbora HorákováBarbora Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 06.94
8 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.93
9 Miluše TylšarováMiluše Tylšarová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 06.81
10 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.75
11 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 06.74
12 Adéla TisovskáAdéla Tisovská
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 06.72
13 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 05.26
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 9.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10.79
2 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 10.60
3 Libor BobčíkLibor Bobčík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 10.00
4 Marian PražákMarian Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 09.80
5 Adam KotasAdam Kotas
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 09.72
6 Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 09.66
7 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 09.62
8 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 08.81
9 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 08.38
10 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 07.49
11 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 07.22
Celkem 11 závodníků