výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

8. halová středa

Jablonec nad Nisou (22. 2. 2017)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.43
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.68
Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19.21
2 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19.22
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 21.41
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 20.04
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.51
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.78
4 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.32
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.09
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.42
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 21.66
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.53
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.23
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 22.94
2 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 23.09
3 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23.15
4 Tereza LáchováTereza Láchová 06 TJ ŘíčanyTJ Říčany 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.54
2 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.87
3 Štěpánka VimmerováŠtěpánka Vimmerová 00 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 23.27
4 Kateřina HavlováKateřina Havlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24.00
Celkem 4 závodníků