Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (18. 3. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.63
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.81
3 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.84
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.85
5 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.91
6 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7.991
7 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.992
8 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.16
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.01
2 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12
3 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.17
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37
6 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.42
8 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.43
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.30
2 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.52
3 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.52
4 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.61
5 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.65
6 David KozákDavid Kozák 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.75
7 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.75
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.85
2 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 08.13
3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
4 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.89
5 Jakub MastníkJakub Mastník 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.20
6 Martin PateraMartin Patera 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.57
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.31
2 Marek CoufalMarek Coufal 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.63
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.79
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.90
5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.93
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.07
7 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.51
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.14
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
3 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.22
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.22
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.50
6 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.97
Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.66
2 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.80
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.83
4 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.85
5 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.10
6 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.20
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.41
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.12
2 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.18
3 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.60
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.90
6 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.00
7 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.13
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.57
3 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.70
4 David StránskýDavid Stránský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.37
5 Filip SlabaFilip Slaba 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.45
6 Jan BartákJan Barták 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.80
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
2 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.44
3 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.63
4 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.16
5 Jan HrušovskýJan Hrušovský 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.18
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.16
2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.22
3 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.27
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.47
6 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51
7 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.96
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.67
2 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
3 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.78
4 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.79
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.08
6 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.33
7 Petra GálováPetra Gálová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata StumpováBeata Stumpová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.02
2 Simona ŠulcováSimona Šulcová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.31
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
5 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.41
6 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45
7 Lucie HudecováLucie Hudecová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.47
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodvářkováPavla Vodvářková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.55
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.74
3 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.00
6 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.61
7 Nicole SyřišťováNicole Syřišťová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.68
8 Jindřiška PalatováJindřiška Palatová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.17
2 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08.55
4 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.60
5 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.70
6 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.78
7 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.97
Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.50
2 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.55
3 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.56
4 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.61
5 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.71
6 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.85
7 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.97
8 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11.26
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NěmcováJana Němcová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.06
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.22
3 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.25
4 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.27
5 Tina DrahotováTina Drahotová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.35
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
7 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.41
8 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina Samiec-TalarKarolina Samiec-Talar 04 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 08.59
2 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32
3 Oliwia GabińskaOliwia Gabińska 05 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 09.39
4 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.46
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.54
6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.66
7 Barbora RymerováBarbora Rymerová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.91
8 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.39
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.65
2 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.77
3 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.81
4 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.82
5 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.92
6 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.09
7 Daniela TaušováDaniela Taušová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.16
8 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.57
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.80
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.94
3 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18
4 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.31
5 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.55
6 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.32
7 Jana NováJana Nová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.63
8 Terezie KylouškováTerezie Kyloušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.97
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.96
2 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
3 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.29
4 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.33
5 Beáta FilipiBeáta Filipi 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.59
6 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.84
7 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.90
8 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.99
Celkem 8 závodníků