výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (19. 2. 2017)
Skok vysoký - Muži (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pravoslav BradaPravoslav Brada 78 ŘíčanyŘíčany 1.68
2 Petr MajdlochPetr Majdloch 71 NymburkNymburk 1.53
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.33
Skok vysoký - Žáci (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.48
Skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 NymburkNymburk 1.48
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.18
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.13
Skok vysoký - Dorostenky (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdenka SucháZdenka Suchá 00 Atletika BenešovAtletika Benešov 1.28
Skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.33
2 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.23
3 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.13
Skok daleký - Muži (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav BradaJaroslav Brada 78 ŘíčanyŘíčany 4.99
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4.70
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.70
Skok daleký - Žáci (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.55
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.49
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.05
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 NymburkNymburk 4.10
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3.92
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.89
Skok daleký - Dorostenky (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdenka SucháZdenka Suchá 00 Atletika BenešovAtletika Benešov 3.78
Skok daleký - Žákyně (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.78
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.65
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.52
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.27
2 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ŘíčanyŘíčany 3.89
Trojskok - Muži (neděle, 19.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09.90
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50
3 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.05